Dali

Danish Audiophile Loudspeaker Industries to producent znany z głośników oferujących wysoką jakość dźwięku HI-FI oraz klasycznych w designie kolumn. Szeroka gama serii kolumn podłogowych, kolumn centralnych, subwooferów, głośników sufitowych i ściennych czy nagłośnienia dla kina domowego sprawia, że każdy koneser doskonałego dźwięku oraz ponadczasowych rozwiązań znajdzie coś dla siebie.

Wyświetlanie 1–28 z 37 wyników

Dali Oberon 7 – Kolumna podłogowa

2 399,00 
Projektując serię kolumn głośnikowych DALI OBERON wybraliśmy najlepsze elementy z naszych obecnych komponentów oraz połączyliśmy je w serię, która zapewnia doskonałą jakość dźwięku, nowoczesny wygląd oraz wszechstronność wykorzystania. DALI OBERON 7 Najtaniej w Polsce. Cena za sztukę

Dali Oberon 5 – Kolumna podłogowa

1 499,00 szt.
Cena za sztukę. Zaprojektowany dla entuzjastów audio, którzy wymagają najwyższej jakości głośników - oto elegancki OBERON 5.  

Dali Phantom E-50 – Głośnik sufitowy/ścienny

949,00 
Zapewnia niewiarygodnie czysty i dobrze zdefiniowany dźwięk, a jego poziom basów, wytwarzanych pomimo jego niewielkich rozmiarów, robi duże wrażenie.

Dali Oberon 1 – Kolumna podstawkowa

899,00 
Ze względu na swój wyjątkowo kompaktowy rozmiar, OBERON 1 jest najmniejszym komponentem dostępnym w serii OBERON. Rozmiar obudowy umożliwia optymalną równowagę między wewnętrzną objętością zoptymalizowaną pod kątem niskich tonów, a kompaktową obudową dostosowaną do mniejszych pomieszczeń, dyskretnych konfiguracji audio lub montażu na ścianie. Cena za sztukę

Dali Phantom E-60 – Głośnik sufitowy/ścienny

1 199,00 
DALI PHANTOM E-60 to głośnik idealny i wszechstronny. Jego umiarkowane rozmiary ułatwiają jego ustawienie a jednocześnie umożliwiają wytwarzanie pełnego i kompletnego dźwięku

Dali Oberon 9 – Kolumna podłogowa

3 999,00 
Projektując serię kolumn głośnikowych DALI OBERON wybraliśmy najlepsze elementy z naszych obecnych komponentów oraz połączyliśmy je w serię, która zapewnia doskonałą jakość dźwięku, nowoczesny wygląd oraz wszechstronność wykorzystania. DALI OBERON 9 Najtaniej w Polsce. Cena za sztukę

Dali C-8 D – Subwoofer aktywny

2 199,00 
W przeciwieństwie do niektórych subwooferów, DALI SUB C-8 D został zaprojektowany tak, aby działał równie dobrze zarówno z muzyką, jak i filmami. Jest dla nas bardzo ważne, aby subwoofer mógł sprawić, że wydajność dźwięku będzie zgodna z sygnałem wejściowym.

Dali Oberon Vokal – Kolumna Centralna

1 799,00 
Kolumna DALI OBERON VOKAL została zaprojektowana tak, aby idealnie pasować do każdego innego komponentu z serii OBERON, tworząc kompletny system surround. Kolumna dostarcza precyzyjne, klarowne oraz szczegółowe brzmienie zarówno dla Twoich ulubionych filmów, jak i koncertowych ścieżek dźwiękowych.

Dali Oberon 3 – Kolumna podstawkowa

1 199,00 szt.
Cena za sztukę OBERON 3 łączy w sobie to co najlepsze z obu światów. Rozmiar obudowy umożliwia optymalną równowagę pomiędzy ogólną wydajnością basów, a kompaktowym designem pasującym do mniejszych pomieszczeń, dyskretnych konfiguracji audio lub montażu na ścianie. Łącząc duży dźwięk kolumny podłogowej z kompaktową konstrukcją kolumny podstawkowej, model OBERON 3 doskonale będzie prezentował się na każdym stojaku lub półce.

Dali Spektor 1 – Kolumna podstawkowa

499,00 
Powołanie serii SPEKTOR do życia było delikatnym procesem osiągania balansu pomiędzy najlepszą jakością dźwięku i optymalizacją każdego elementu głośnika. Cena za sztukę.

Dali Phantom H-60 – Głośnik sufitowy/ścienny

1 899,00 
DALI PHANTOM H-60 to głośnik o doskonałej równowadze pomiędzy wielkością a wydajnością. Dedykowany do pomieszczeń o średniej wielkości.

Dali Alteco C-1 – Głośniki Surround para

2 198,00 
DALI ALTECO C-1 to naprawdę wielofunkcyjny głośnik. Idealne nadaje się do obsługi sygnału górnej warstwy w konfiguracji surround, może również pełnić rolę głośnika stereofonicznego. Projektując zwrotnicę do użytku w stereo i dbając o zasady projektowania dźwięku DALI, stworzyliśmy głośnik, który zapewnia realistyczne odwzorowanie sygnału warstwy wysokości z filmów kodowanych w standardzie Atmos, DTS-X i Auro-3D.

Dali Oberon On-Wall – Kolumna naścienna

1 199,00 
OBERON ON-WALL to mocna kolumna naścienna o smukłej i dyskretnej obudowie. Pomimo kompaktowych rozmiarów, ta kolumna naścienna dostarcza dźwięk typowy znacznie większego modelu ze względu na połączenie innowacyjnych technologii. Smukły profil kolumny ułatwia integrację z każdym pomieszczeniem. Cena za sztukę

Dali Phantom K-60 LP – Super Cienki Głośnik sufitowy

1 999,00 
Montaż głośników w sufitach i ścianach o ograniczonej przestrzeni często stanowi wyzwanie. Aby temu zaradzić, DALI przedstawiło PHANTOM K-60 LP. Ten sufitowy głośnik, zaprojektowany i wyprodukowany w Danii przez DALI, łączy doskonałą jakość dźwięku, charakterystyczną dla liderów w tej kategorii, z niezwykle kompaktowymi wymiarami.

DALI OBERON GRAND VOKAL – Kolumna centralna

2 349,00 
DALI OBERON GRAND VOKAL to rewolucyjny głośnik centralny z technologią SMC, zapewniający minimalne zniekształcenia i perfekcyjną reprodukcję dialogów. Wykonany z lekkich materiałów, oferuje nieskazitelną klarowność średnich tonów dzięki innowacyjnym membranom. Idealny do dużych przestrzeni, gwarantuje doskonałą integrację dźwięku.

DALI Opticon Vokal Mk2 – Kolumna centralna

3 099,00 
OPTICON Vokal MK2 to kompaktowy głośnik, zaprojektowany tak, aby można go było zainstalować blisko granic pomieszczenia.

Dali Opticon 8 mk2 – Kolumna podłogowa

6 999,00 szt.
Cena za sztukę. Duży, wolnostojący OPTICON 8 MK2 jest siłą napędową nowej rodziny OPTICON MK2 - jedynego systemu trójdrożnego w tej serii.  

Dali Opticon 6 mk2 – Kolumna podłogowa

4 499,00 szt.
Cena za sztukę. Głośnik podłogowy OPTICON 6 MK2 osiąga znaczne rozciągnięcie niskich częstotliwości i natężenie basu. Łączy tę wydajność basu z genialną, czystą średnicą i musującymi wysokimi częstotliwościami, które są charakterystyczne dla hybrydowego głośnika wysokotonowego DALI.  

DALI Opticon 2 Mk2 – Kolumna podstawkowa

2 599,00 
OPTICON 1 MK2 to kompaktowy głośnik do montażu na podstawce, zaprojektowany tak, aby można go było zainstalować blisko granic pomieszczenia. Cena za sztukę

DALI Opticon 1 Mk2 – Kolumna podstawkowa

1 699,00 szt.
Cena za sztukę. OPTICON 1 MK2 to kompaktowy głośnik do montażu na podstawce, zaprojektowany tak, aby można go było zainstalować blisko granic pomieszczenia.  

Dali Phantom H-80 – Głośnik sufitowy/ścienny

2 399,00 
Model PHANTOM H-80 marki Dali jest przeznaczony do montażu w suficie, ale może zostać zamontowany także w ścianie.

Dali SC RM230S – Przewód głośnikowy OFC 2×3.0mm 50m

3 495,00 
Przewód CONNECT SC RM230S firmy DALI to idealny przykład tego, jak biorąc coś dobrego można uczynić to jeszcze lepszym. Każda z 74 miedzianych nitek pokryta jest srebrem, aby możliwe było sprawienie, że ultrawysokie częstotliwości będą jeszcze bardziej wyraźne i szczegółowe.

Dali Phantom S-180 – Głośnik ścienny, montażowy

14 499,00 
PHANTOM S-180 to pełnowymiarowy głośnik montowany w ścianie, który łączy w sobie 8-calowy przetwornik z membraną z włókna drzewnego

Dali Sub K-14 F – Biały

7 199,00 
SUB K-14 F ma moc i możliwość kontroli odpowiednie do odtwarzania z doskonałą jakością zarówno filmów, jak i muzyki.

Dali Sub E-12F – Subwoofer domowy

3 499,00 
DALI SUB E-12 F to elegancki subwoofer, którego moc wystarcza do większości zastosowań: zarówno na polu muzyki, jak i filmów.

Dali Stand M-600 – Podstawka podłogowa na kolumny głośnikowe

899,00 
Doskonała platforma dedykowana do montażu kolumn głośnikowych podstawkowych, DALI CONNECT Stand M-600 jest prawdziwie eleganckim rozwiązaniem.

Dali Stand E-600 – Podstawka podłogowa na kolumny głośnikowe

499,00 
Podstawka DALI CONNECT Stand E-600 jest przeznaczona do kolumn podstawkowych DALI i zapewnia ustawienie ich w odpowiedniej odległości od podłogi.

Dali Sub K-14 F – Czarny

7 199,00 
SUB K-14 F ma moc i możliwość kontroli odpowiednie do odtwarzania z doskonałą jakością zarówno filmów, jak i muzyki.

Kolumny Dali

DaliKolumny Dali to kwintesencja tego co najlepsze w dźwięku. Zaskakujące parametry techniczne, szeroki zakres cenowy, świetny design i najwyższa jakość – jednym słowem kolumny zachwycają. Wśród opcji znaleźć można kolumny podłogowe, podstawkowe, do zabudowy, sufitowe, ścienne i centralne. Ich różnorodność pozwala znaleźć idealne brzmienie dla każdych potrzeb i preferencji.

Subwoofery

Odtwarzanie dźwięku o niskich częstotliwościach jeszcze nigdy nie było tak przyjemne. Subwoofery marki to bas w najlepszym wydaniu, a atrakcyjny design poszczególnych modeli z pewnością znajdzie swoich entuzjastów.

Kino domowe

Genialne wrażenia podczas oglądaniu seansów filmowych zapewnią dopracowane w detalach zestawy kina domowego. Dali to jedna z najciekawszych opcji Dolby Atmos dostępnych na rynku.

Najczęściej wybierane produkty marki Dali:

  1. Dali zensor 3
  2. Dali sc f222c
  3. Dali sc rm230c
  4. Dali oberon 7
  5. Dali oberon 3
  6. Dali oberon 5
  7. Dali sc rm230st
  8. Dali opticon 1