W ostatnich latach bardzo dużą popularnością cieszą się Vitalco kable. Różnymi cudownymi rozwiązaniami przeładowany jest konsumencki rynek sprzętu. Wszystko po to, żeby maksymalnie poprawić brzmienie twojego zestawu. Granica rozsądku jest bardzo zatarta, dlatego warto zajrzeć do katalogu kabli auto.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 13

Kabel 2x RCA – JACK 3.5mm VITALCO

35,00 79,00 
Fabrycznie nowy, w pełni profesjonalny przewód przeznaczony do podłączenia urządzeń przez 2xRCA na 3,5mm mały jack. Przystosowany do zastosowań profesjonalnych oraz domowych.

Kabel Y 2x RCA – 1x RCA Chinch VITALCO

39,00 89,00 
Fabrycznie nowy w pełni profesjonalny przewód przeznaczony do podłączenia urządzeń przez 2xRCA na 1xRCA (chinch). Przystosowany do zastosowań profesjonalnych oraz domowych.

Kabel 2x RCA – 2x RCA Chinch VITALCO

35,00 159,00 
Fabrycznie nowy w pełni profesjonalny przewód przeznaczony do podłączenia urządzeń z wyjściem 2xRCA (chinch). Przystosowany do zastosowań profesjonalnych oraz domowych.

Vitalco LAW34 – wtyk banan skręcany

18,00 
Wtyk o bardzo wysokiej jakości i precyzji wykonania zapewniający bezstratny przesył sygnału dźwiękowego. Korpus oraz złącze wtyku wykonano z brązu natomiast powierzchnia styku została pokryta złotem w celu zapewnienia optymalnego przesyłu sygnału.

Kabel 2x RCA do gramofonu z masą 0,5m VITALCO

39,00 49,00 
Profesjonalny przewód 2xRCA - 2xRCA z uziemieniem. Długość 0.5m do podłączenia gramofonu i wszelkich innych urządzeń audio.

Kabel optyczny TOSLINK – TOSLINK – VITALCO

35,00 59,00 
Optyczny kabel Vitalco został wykonany z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach, oczekujących najwyższej jakości przesyłanego sygnału.

KABEL JACK – JACK 3.5mm VITALCO

19,00 79,00 
Kabel Vitalco został wykonany z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach, oczekujących najwyższej jakości przesyłanego sygnału.

Kabel 1x RCA – 1x RCA Cinch VITALCO

35,00 79,00 
W pełni profesjonalny przewód przeznaczony do podłączenia urządzeń przez 1xRCA na 1xRCA (chinch). Przystosowany do zastosowań profesjonalnych oraz domowych. Sprawdza się głównie jako połączenie między amplitunerem a subwooferem. Produkt o najwyższej jakości i wytrzymałości!

Wtyk banan Vitalco / Nakamichi komplet 4 szt.

72,00 
Wtyk o bardzo wysokiej jakości i precyzji wykonania zapewniający bezstratny przesył sygnału dźwiękowego. Korpus oraz złącze wtyku wykonano z brązu natomiast powierzchnia styku została pokryta złotem w celu zapewnienia optymalnego przesyłu sygnału.

VITALCO – Kabel optyczny TOSLINK – JACK

39,00 79,00 
Optyczny kabel Vitalco został wykonany z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach, oczekujących najwyższej jakości przesyłanego sygnału.

Kabel HDMI 2.0 VITALCO

45,00 99,00 
Fabrycznie nowy kabel Vitalco został wykonany z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach, oczekujących najwyższej jakości przesyłanego sygnału.

Kabel Jack – Jack 6.3mm VITALCO

29,00 35,00 
Fabrycznie nowy, w pełni profesjonalny przewód przeznaczony do podłączenia urządzeń przez Jack 6.3mm - Jack 6.3mm

Kabel HDMI 1.4 VITALCO

29,00 49,00 
Fabrycznie nowy kabel Vitalco został wykonany z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach, oczekujących najwyższej jakości przesyłanego sygnału.

Producent kabli Vitalco

Vitalco Audio Sklep OnlineNajlepiej zakupić kabel u sprawdzonego i renomowanego producenta, który wiele lat działa na rynku i cieszy się dobrą opinią. Dobrym pomysłem jest oczywiście zakup solidnego kabla, który jest porządnie ekranowany i posiada dobre wtyki. Marka Vitalco narodziła się z prawdziwej miłości do dźwięku. W ofercie dostępne są przyłącza kablowe wysokiej jakości, czyli adaptery, gniazda, wtyki, które cechują się szerokim zastosowaniem audio-wideo. Wysoka jakość oraz precyzja wykonania sprawiają, że produkty marki Vitalco cieszą się pozytywną opinią wśród klientów. Można śmiało powiedzieć, że nawet najbardziej wymagający melomani są zadowoleni z jakości. Złącza Vitalco zapewniają przesyłanie sygnału między elementami multimedialnymi bez straty jakości. Jest to przede wszystkim efekt dbałości o detale oraz wykorzystania komponentów najwyższej jakości. Lepiej dołożyć trochę pieniędzy i kupić kabel, który posłuży przynajmniej kilka lat. Najważniejsze, żeby przesył sygnału dźwiękowego odbywał się bez żadnych strat i zakłóceń. Jest to możliwe, jeśli użyjemy przyłącza o wysokiej jakości oraz precyzji wykonania. Warto dodać, że złotem pokryte są metalowe złącza, a obudowa wykonana została z aluminium. Miedź beztlenowa OFC o wysokiej czystości oraz niskiej pojemności własnej została wykorzystana w procesie produkcji przewodów sygnałowych. Należy pamiętać, że jeszcze lepszą transmisję zapewniają podwójnie formowane przewodniki.

Zalety kabli Vitalco

Przesyłany sygnał jest zabezpieczony przed zewnętrznymi zakłóceniami, dzięki doskonałemu ekranowaniu. Kabel Vitalco cechuje się długotrwałą żywotnością dzięki wysokiej jakości komponentów. Niepożądanym interferencjom zapobiega izolacja 100MΩ. Warto mieć na uwadze, że Vitalco to marka uznana na całym świecie. Kojarzy się automatycznie z produktami najwyższej jakości i akcesoriami do urządzeń multimedialnych. Pełen zakres produktów wysokiej klasy proponowany jest wszystkim klientom. Można mieć pewność, że jakość przesyłanego sygnału będzie na najwyższym poziomie, ponieważ zastosowano pozłacane wtyki i przewody z miedzy beztlenowej. Renomowaną marką, która oferuje akcesoria do urządzeń multimedialnych i najwyższej jakości produkty w zakresie sprzętu audio-video. Różnorodność długości przewodów i szeroki wybór modeli jest dużą przewagą nad innymi producentami. Systematycznie tworzone są jednak nowe rozwiązania, ponieważ konkurencja jest bardzo silna. Dodatkowo kable Vitalco dostępne są w przystępnych cenach, dlatego większość osób może pozwolić sobie na taki wydatek. Wybór długości kabla jest uzależniona od osobistych potrzeb oraz preferencji. Teraz już wiesz, dlaczego warto zakupić kable Vitalco i w jaki sposób je użytkować. Bardzo szeroka jest oferta kabli audio.