Wyświetlanie wszystkich wyników: 21

Rduch CMSN – Studyjny mikrofon pojemnościowy Czarny / Srebrny

449,00 
Pojemnościowy mikrofon studyjny CMSn cechuje się superkardioidalną charakterystyką częstotliwości przenoszenia dźwięku oraz bardzo dobrym tłumieniem zarówno z przodu jak i z tyłu. Niski poziom szumów gwarantuję idealne czyste brzmienie w całym paśmie akustycznym.

Rduch – CML Leżący mikrofon pojemnościowy

989,00 
Mikrofon pojemnościowy typu CML  gwarantuje najwyższą jakość dźwięku, dzięki wysokim parametrom funkcjonalnym oraz akustycznym, przy projektowaniu którego połączono zaawansowaną technologię z wieloletnim doświadczenie marki Rduch w dziedzinie systemów nagłaśniających

JTS NX-8.8 – Elektretowy mikrofon wokalowy

579,00 
JTS NX-8.8 Elektretowy mikrofon wokalowy Doskonała, studyjna jakość wokalu także podczas występów na żywo Wysokiej jakości wkładka elektretowa o specjalnym

RH SOUND EM 712A Mikrofon pojemnościowy

208,00 
Pojemnościowy mikrofon instrumentalny zaopatrzony w uchwyt typu klips. Charakterystyka kardioidalna, zasilanie PHANTOM 48V.

RH SOUND EM 070 Mikrofon pojemnościowy

62,36 
Miniaturowy mikrofon krawatowy zaopatrzony w wysokiej jakości wkładkę elektretową o charakterystyce dookólnej z wysoka czułością i reprodukcją szerokiego pasma dźwięku. Uchwyt typu klips, cylindryczna obudowa baterii 1,5 V (paluszek, typ AA) z wtykiem JACK 6,3 mm do podłączenia pod konsolę mikserską oraz gniazdo 3,5 mm do podłączenia przewodu z mikrofonu.

RH SOUND Mikrofon Pojemnościowy HSMC-001W

281,00 
Wielkomembranowy mikrofon pojemnościowy HSMC-001W dla profesjonalistów, charakteryzujący się supercienką membraną z mylaru powlekaną złotem o średnicy 1". Charakterystyka kardioidalna.

AKG C3000 – Mikrofon pojemnościowy

701,00 
Wydajny mikrofon pojemnościowy AKG C3000 o dużej membranie jest standardem w zastosowaniach na żywo i nagraniach studyjnych od prawie dwudziestu lat. Jest to doskonały wybór dla wokali, gitar elektrycznych i akustycznych, overheadów i instrumentów dętych blaszanych.

IMG STAGELINE CM-7 – Mikrofon pojemnościowy

734,00 
IMG STAGELINE CM-7 Mikrofon pojemnościowy do zastosowań studyjnych i występów na żywo. 17 mm pozłacana membrana Charakterystyka kardioidalna Metalowa obudowa

AKG P120 – Mikrofon pojemnościowy

599,00 
P120 to prawdziwy mikrofon pojemnościowy zbudowany na membranie 2/3 cala, który oferuje jakość, doskonałą wydajność i jakość. Niskiej masy membrany zapewnia czysty dźwięk z dokładnymi szczegółami dźwięku dla wokalu, mowy i instrumentów rejestrowanych w studiach projektowych i domu.

AKG C214 – Mikrofon pojemnościowy wielkomembranowy

1 406,00 
C 214 to wielkomembranowy pojemnościowy mikrofon, łączy w sobie duży zakres dynamiki - przydatny w rejestracji wzmocnionych gitar elektrycznych - z wysoką czułością niezbędną przy rejestracji głosu i instrumentów orkiestry. Dodatkowe właściwości, to zintegrowane zawieszenie, podwójna siatka chroniąca przed falami radiowymi. Mikrofon sprzedawany jest w komplecie z walizką, wiatrochronem i koszem.

IMG STAGELINE ECMS-50USB – Wielkomembranowy mikrofon pojemnościowy USB

439,00 
IMG STAGELINE ECMS-50USB Wielkomembranowy mikrofon pojemnościowy USB do zastosowań studyjnych. Do bezpośredniego podłączania do komputera Nie wymaga instalacji sterowników (automatyczne

JTS JS-22 – Profesjonalny mikrofon pojemnościowy

689,00 
JTS JS-22 Profesjonalny mikrofon pojemnościowy do zastosowań studyjnych oraz występów na żywo. Doskonały do zbierania dźwięku instrumentów akustycznych i perkusyjnych

MONACOR ECM-600ST – Mikrofon pojemnościowy stereo

219,00 
MONACOR ECM-600ST Mikrofon pojemnościowy stereo Do współpracy z kamerami wideo i filmowymi z odpowiednim adapterem W komplecie wiatrochron Dlaczego warto

AKG C5 – pojemnościowy mikrofon wokalowy

701,00 
Model AKG C5 to profesjonalny mikrofon wokalowy pojemnościowy który z łatwością utoruje sobie drogę nawet przy najwyższych poziomach miksowanego sygnału na scenie. Charakterystyka kardioidalna zapewnia maksymalną czułość przy braku sprzężenia akustycznego. Dodatkowo mikrofon został zoptymalizowany do pracy z systemami monitoringu dousznego.

AKG C1000S – Mikrofon pojemnościowy

467,00 
C 1000 S posiada przełączaną kardioidalną/hiperkardioidalną charakterystykę kierunkową. Mikrofon ten został zaprojektowany z myślą o wokalistach. Znakomicie sprawdza się również w przypadku nagłaśniania lub nagrywania instrumentów muzycznych. Mikrofon może być zasilany z 9V baterii jak również poprzez napięcie phantomowe z konsolety, magnetofonu lub innego zewnętrznego źródła zasilania (od 9V do 52V, DIN 45596).

AKG P170 – Mikrofon pojemnościowy

375,00 
P170 to małomembranowy mikrofon pojemnościowy do nagrywania overheadów, perkusji, gitary akustycznej i instrumentów smyczkowych. Jego lekka półcalowa membrana zapewnia wyjątkową jasność i odpowiedź na transienty. P170 wykorzystuje doświadczenie inżynierów dźwięku na całym świecie i jest uważany za przystepną cenowo alternatywę dla legendarnego AKG C451B.

AKG P420 – Mikrofon pojemnościowy

903,00 
P420 to wielkomembranowy, prawdziwy mikrofon pojemnościowy o zmiennej charakterystyce brzmieniowej dla wymagających aplikacji w studiu nagraniowym. Oferuje wysoką czułość i maksymalny SPL do 155 dB. P420 zapewnia ciepłe i przejrzyste brzmienie doskonale nadające się do rejestracji zespołów, fortepianu, instrumentów dętych drewnianych i blaszanych, a także bębnów i instrumentów perkusyjnych.

AKG P220 – Mikrofon pojemnościowy

784,00 
P220 to wielkomembranowy prawdziwy mikrofon pojemnościowy oferujący ciepły i wyraźny dźwięk dla wokalu, gitar akustycznych i instrumentów dętych. Przełączany filt dolnozaporowy i pad sprawiają, że doskonale nadaje się do stosowania na głośnych źródłach dźwięku - z ciśnieniem akustycznym aż do 155 dB SPL.

AKG C414 XL II – Mikrofon studyjny pojemnościowy wielkomembranowy

4 226,00 
AKG C414 XL II jest następcą słynnego mikrofonu C 414 B-TL II. Równocześnie charakteryzuje się unikatowym brzmieniem wielce poszukiwanego AKG C 12, który wyciąga na przód wokal prowadzący nawet w najgęstszym miksie. Ta sama cecha sprawia, że mikrofon nadaje się do dalekiego omikrofonowania na potrzeby muzyki klasycznej czy rejestracji przestrzeni perkusyjnej.

AKG C314 – Mikrofon pojemnościowy wielkomembranowy

2 464,00 
AKG C314 jest profesjonalnym mikrofonem pojemnościowym dającym użytkownikowi możliwość wyboru charakterystyki kierunkowej. Do wyboru mamy charakterystykę kardioidalną, superkardioidalną, wszechkierunkową oraz ósemkową, co pozwala dopasować konstrukcję ściśle do naszych potrzeb.

Dexon – MC 700 (SM 7BM) – mikrofon studyjny

569,00 

MC 700 mikrofon pojemnościowy z dużą złoconą membraną. Jego solidna konstrukcja i precyzyjne wykonanie oznacza bardzo niski poziom szumów własnych i doskonałą charakterystykę częstotliwości, co widoczne jest w zrównoważonym zakresie od 20 do 20 000 Hz.