Projektując własny system nagłaśniający w naszym salonie (zarówno zestaw kina domowego czy muzyczny kącik w pokoju) może się zdarzyć że nie mamy odpowiednio dużo wolnej przestrzeni i miejsca na klasyczne kolumny głośnikowe czy mniejsze zestawy głośników. Innym powodem zrezygnowania z klasycznych rozwiązań dźwiękowych może być estetyka i chęć ukrycia całego sprzętu, tak by był niewidoczny. W takiej sytuacji świetnym alternatywnym rozwiązaniem będzie skorzystanie z głośników sufitowych Dali, które będą kompaktowym i skutecznym rozwiązaniem – będą bardzo dobrze słyszalne i zadowolą uszy każdego domownika czy gościa.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

Głośnik sufitowy Dali

Renomowana duńska firma Dali zaprojektowała szereg głośników sufitowych, które generują czysty i wyraźny dźwięk. Te głośniki, zwane też głośnikami instalacyjnymi są ekonomicznym powierzchniowo, nowoczesnym rozwiązaniem, zdobywającym coraz większą popularność w nowoczesnych domostwach.

Głośniki sufitowe Dali charakteryzuje solidna, wysokiej klasy kompaktowa konstrukcja zbudowana z najlepszej klasy materiałów, odpornych na wilgoć. Zaprojektowane przez ekspertów, doskonale wkomponują się w każdy typ sufitu czy wystroju.

Potężne, wysokiej jakości brzmienie, eliminująca wszelkie zakłócenia zastosowana w urządzeniach technologia i uniwersalność tych głośników przekonały już ogrom pragnących stworzyć w domu prawdziwy muzyczno-filmowy raj. To, w połączeniu z łatwością montażu tworzy rodzinę produktów zdecydowanie godnych polecenia.