Głośnik sufitowy Dali

Renomowana duńska firma Dali zaprojektowała szereg głośników sufitowych, które generują czysty i wyraźny dźwięk. Te głośniki, zwane też głośnikami instalacyjnymi są ekonomicznym powierzchniowo, nowoczesnym rozwiązaniem, zdobywającym coraz większą popularność w nowoczesnych domostwach. Głośniki sufitowe Dali charakteryzuje solidna, wysokiej klasy kompaktowa konstrukcja zbudowana z najlepszej klasy materiałów, odpornych na wilgoć. Zaprojektowane przez ekspertów, doskonale wkomponują się w każdy typ sufitu czy wystroju.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

Dali Phantom E-50 – Głośnik sufitowy/ścienny

949,00 
Zapewnia niewiarygodnie czysty i dobrze zdefiniowany dźwięk, a jego poziom basów, wytwarzanych pomimo jego niewielkich rozmiarów, robi duże wrażenie.

Dali Phantom E-60 – Głośnik sufitowy/ścienny

1 199,00 
DALI PHANTOM E-60 to głośnik idealny i wszechstronny. Jego umiarkowane rozmiary ułatwiają jego ustawienie a jednocześnie umożliwiają wytwarzanie pełnego i kompletnego dźwięku

Dali Phantom H-60 – Głośnik sufitowy/ścienny

1 899,00 
DALI PHANTOM H-60 to głośnik o doskonałej równowadze pomiędzy wielkością a wydajnością. Dedykowany do pomieszczeń o średniej wielkości.

Dali Phantom K-60 LP – Super Cienki Głośnik sufitowy

1 999,00 
Montaż głośników w sufitach i ścianach o ograniczonej przestrzeni często stanowi wyzwanie. Aby temu zaradzić, DALI przedstawiło PHANTOM K-60 LP. Ten sufitowy głośnik, zaprojektowany i wyprodukowany w Danii przez DALI, łączy doskonałą jakość dźwięku, charakterystyczną dla liderów w tej kategorii, z niezwykle kompaktowymi wymiarami.

Dali Phantom H-80 – Głośnik sufitowy/ścienny

2 399,00 
Model PHANTOM H-80 marki Dali jest przeznaczony do montażu w suficie, ale może zostać zamontowany także w ścianie.

Dali Phantom E-80 – Głośnik sufitowy/ścienny

1 699,00 
Dzięki każdej części 20-centymetrowego woofera, nawet największe pomieszczenia wypełnią się dźwiękiem przy jednoczesnym zachowaniu basu pod kontrolą.

Dali Phantom H-120 – Głośnik sufitowy/ścienny

4 799,00 
H-120 to idealny produkt do instalacji, w których nie można zastosować normalnych kolumn podłogowych lub subwooferów zewnętrznych.

Dali Phantom H-50 – Głośnik sufitowy/ścienny

1 499,00 
Kompaktowy głośnik PHANTOM H-50 zapewnia dźwięk o robiącej wrażenie czystości i, pomimo niewielkich rozmiarów, jest w stanie wytwarzać bardzo dużo basów.

Dali Phantom E-60S – Głośnik sufitowy

1 699,00 
Głośnik instalacyjny Phantom E-60 S to urządzenie marki Dali wyposażone w dwa przetworniki wysokotonowe 20 mm oraz 6,5-calowy przetwornik średnio-niskotonowy.

Głośniki sufitowe DaliPotężne, wysokiej jakości brzmienie, eliminująca wszelkie zakłócenia zastosowana w urządzeniach technologia i uniwersalność tych głośników przekonały już ogrom pragnących stworzyć w domu prawdziwy muzyczno-filmowy raj. To, w połączeniu z łatwością montażu tworzy rodzinę produktów zdecydowanie godnych polecenia.

Projektując własny system nagłaśniający w naszym salonie (zarówno zestaw kina domowego czy muzyczny kącik w pokoju) może się zdarzyć że nie mamy odpowiednio dużo wolnej przestrzeni i miejsca na klasyczne kolumny głośnikowe czy mniejsze zestawy głośników. Innym powodem zrezygnowania z klasycznych rozwiązań dźwiękowych może być estetyka i chęć ukrycia całego sprzętu, tak by był niewidoczny. W takiej sytuacji świetnym alternatywnym rozwiązaniem będzie skorzystanie z głośników sufitowych Dali, które będą kompaktowym i skutecznym rozwiązaniem - będą bardzo dobrze słyszalne i zadowolą uszy każdego domownika czy gościa.