W ostatnich latach bardzo dużą popularnością cieszą się głośniki Kicx. Warto mieć na uwadze, że marka Kicx powstała w latach 80-tych XX wieku. Priorytetem dla firmy była oczywiście produkcja najlepszej jakości systemów, które cechują się doskonałym brzmieniem.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 18

Zalety głośników Kicx

KicxWarto wspomnieć, że przedsiębiorstwo wykorzystuje najnowszą technologię oraz doskonałe komponenty. Ważne jest też zaangażowanie specjalistów z różnych krajów, którzy posiadają bogate doświadczenie. Liczy się nie tylko kontrola jakości, ale również atrakcyjna polityka cenowa. Na początku to głównie głośniki były produktem reprezentatywnym firmy Kicx. Warto mieć na uwadze, że seriami DC, AL oraz GF określane były systemy akustyczne. Wysokiej jakości system audio jest marzeniem większości kierowców. Wzmacniacz Kicx samochodowy jest niezbędny, jeśli chcemy uzyskać brzmienie o wystarczającej mocy. W 2000 roku został wprowadzony pierwszy wzmacniacz serii HP na rynek. Dodatkowo wprowadzono też subwoofery serii AL oraz DC. Gigantyczny potencjał sprawił, że nowe serie głośników wypromowały się bardzo szybko. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że specjaliści i dziennikarze car audio wystawiają głośnikom Kicx najwyższe oceny. Można śmiało powiedzieć, że jakość dźwięku jest zbliżona do najlepszych systemów car audio. Już od dłuższego czasu marka Kicx jest uznawana za jednego z liderów w systemach akustycznych oraz wzmacniaczach. Warto dodać, że średnio co roku pojawiają się nowe i zmodyfikowane modele. Od 1999 roku wyłączne prawo do reprezentowania marki Kicx na rynku rosyjskim i Unii Europejskiej ma firma Stopol Group.

Wybór głośników Kicx

Wybór modeli głośników Kicx jest naprawdę bardzo duży, dlatego każdy bez większego problemu powinien znaleźć coś dla siebie. Należy pamiętać, że modele różnią się nie tylko rozmiarem i ceną, ale również parametrami technicznymi. W trakcie jazdy można najlepiej docenić zalety głośników samochodowych Kicx. Zapewniają doskonałą dynamikę i odpowiednią głębię, a do tego w ogóle nie zniekształcają dźwięku. Dzięki temu można się cieszyć całkowicie pełnym spektrum dźwięków. Warto też wspomnieć, że inne elementy toru audio także mają duży wpływ na jakość dźwięku. Ważne jest przede wszystkim wygłuszenie oraz rodzaj wzmacniacza i zamontowanego radia samochodowego. Efektem połączenia głośników niskotonowych i wysokiej klasy tweeter'ów jest najczęściej niesamowite brzmienie. Tak zwane tweetery można zamontować w dowolnym miejscu w samochodzie. Na rynku dostępne są też specjalne akcesoria maskujące, które można wykorzystać. Na kokpicie lub słupkach bocznych także jest możliwość zainstalowania tweeter'ów. Montaż głośników w samochodzie nie jest zbytnio skomplikowany, więc nawet mało doświadczone i początkujące osoby powinny sobie poradzić. Jeśli wydaje się to dla ciebie za ciężkie to zawsze możesz skorzystać z pomocy jakiegoś fachowca. W komplecie z głośnikami są też akcesoria maskujące. Nieodłącznym elementem każdego zestawu car audio są oczywiście głośniki samochodowe. Najlepiej zaopatrzyć się w głośniki Kicx i zapewnić sobie fenomenalne brzmienie.