Wyświetlanie 1–24 z 27 wyników

Jak nagłośnić swój ogród?

Posiadając przydomowy ogródek z pewnością w okresie letnim spędzamy w nim dosyć dużo czasu. Jest to miejsce relaksu organizowania imprez jak i grillowania. Często bywa tak, że podczas pobytu w naszym ogrodzie korzystamy z radia lub z smartphona, aby posłuchać swojej ulubionej muzyki. Niestety w takich wypadkach jakość dźwięku pozostawia wiele do życzenia. Dodatkowo nagłośnienie dotyczy zazwyczaj jednego miejsca, w którym przebywamy, a nie całego ogrodu. Nasza firma oferuję dla Państwa kompleksowe rozwiązania nagłośnienia ogrodu. Naszym klientom możemy zaproponować kilka rozwiązań nagłośnień Twojego miejsca wypoczynku. Zainstalowaniu odpowiednich głośników w fasadzie budynku lub w podbitce dachowej. Przy  zastosowaniu odpowiednich głośników odpornych na warunki atmosferyczne zyskamy przestrzenną muzykę w naszym ogrodzie. Oprócz umieszczenia głośników w fasadzie lub podbitce dachu Państwa domu możemy rozbudować system o głośniki umieszczone pod ziemią lub głośniki imitujące np. kamień, które idealnie wkomponują się w wystrój Państwa ogrodu. Warto też zaznaczyć, że tego typu rozwiązania wymagają odpowiednich kabli przyłączeniowych, które odporne są na warunki atmosferyczne jak i uszkodzenia mechaniczne.

Nasz system nagłośnień ogrodowych idealnie spisze się również w ogródkach piwnych, restauracjach posiadających tarasy oraz w sklepach ogrodniczych jak w sklepach posiadających ekspozycję na zewnątrz swojego budynku.

Ogród w technologi bluetooth

Oprócz rozwiązań klasycznych – kablowych  możemy Państwu zaoferować bezprzewodowy system streamowania muzyki za pomocą bluetooth. Takie rozwiązanie wymaga jedynie podłączenia do zewnętrznych głośników zasilania, a za pomocą telefonu czy też tabletu możemy odtwarzać ulubioną muzykę na zewnątrz budynku umilając czas naszym gościom.