Wisport to rodzinna firma produkująca plecaki założona w latach 90tych przez ojca i syna. Firma zaczęła od produkcji plecaków turystycznych i po kilku latach zaczęła produkować również plecaki na co dzień, plecaki taktyczne, plecaki do podróży oraz inne akcesoria turystyczne. Wisport wychodził naprzeciw potrzebom użytkowników, tworząc plecaki przystosowane do różnych warunków i dostosowane do indywidualnych potrzeb. Plecaki szyte są z wysokiej jakości materiałów, a wygodny design i wytrzymałość stanowią podstawę do produkcji plecaków Wisport. Od początku Wisport stawiał na jakość i innowacyjność, co pozwoliło mu wyprzedzić konkurencję i zdobyć zaufanie klientów na całym świecie. Plecaki Wisport zdobyły uznanie i są używane przez użytkowników, turystów, myśliwych, żołnierzy, górskich wspinaczy i wielu innych. Dziś Wisport jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek plecaków na świecie. Firma nadal kładzie nacisk na jakość, innowacyjność i zaangażowanie w tworzenie plecaków dla ludzi ceniących wygodę, wytrzymałość i praktyczność.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

IMG STAGELINE EMA-3 – Zasilacz phantom 48V

294,00 
IMG STAGELINE EMA-3 Zasilacz phantom 48V Do zasilania jednego mikrofonu pojemnościowego 1 x wejście XLR (sym.), 1 x wyjście XLR

RH SOUND PS-100 Zasilacz PHANTOM +48V

135,00 
Zasilacz PHANTOM +48V do zasilania mikrofonów pojemnościowych. Wbudowany POWER LED, hebelkowy włącznik zasilania. Wejście i wyjście - złącza XLR - na płycie czołowej. Mała i kompaktowa obudowa wykonana z metalu. Zewnętrzny zasilacz sieciowy wykluczający przenikanie zakłóceń zasilania do sygnału audio.

IMG STAGELINE EMA-200 – Zasilacz phantom 48V, na 2 mikrofony

629,00 
IMG STAGELINE EMA-200 Podwójny zasilacz phantom 48V Do zasilania dwóch mikrofonów pojemnościowych 2 x wejście XLR (sym.) 2 x wyjście

Dexon – HZ 50 – zasilacz phantom

209,00 
Zasilacz phantom do mikrofonów pojemnościowych, które wymagają takiego zasilania, a wzmacniacz lub mikser nie ma zasilania phantom.

Zasilacze Phantom to specjalne zasilacze, które służą do zasilania mikrofonów pojemnościowych. Zasilacze Phantom pozwalają na wyeliminowanie szumów występujących w liniach audio i sygnałów, które mogą mieć negatywny wpływ na jakość dźwięku. Zasilacze Phantom działają przez wytwarzanie napięcia stałego o określonej wartości, które jest następnie przechwytywane przez mikrofon pojemnościowy. Zasilacze Phantom są często używane w systemach nagłośnieniowych, w studiach nagraniowych oraz w zastosowaniach profesjonalnych.