Zestawy dedykowane w naszym sklepie

Żeby zapewnić sobie najlepszą jakość dźwięku, należy wyposażyć się w głośniki dedykowane do samochodu konkretnej marki, które będą z Twoim autem w pełni kompatybilne. Warto przyjrzeć się głośnikom samochodowym dedykowanym do Fiata, Citroëna i Peugeota zbudowanych na platformie Fiat Ducato. System oferuje doskonały stosunek jakości do ceny i dobrą elastyczność instalacji.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

Xcelsus audio – XU6.2i – głośniki samochodowe

999,00 
Model XU6.2i to dwurożny system, który charakteryzuje się wysoką jakością dźwięku, nawet przy ekstremalnych poziomach głośności.

Excursion SX-275 – głośniki do Chrysler/Jeep/Dodge

159,00 
średnio-wysokotonowe głośniki samochodowe o średnicy 70mm - 4ohm, 30/75W, 90dB, 115Hz-19kHz, głęb. 32mm, do Jeep, Chrysler, Dodge, Ford USA

u-Dimension Glow 8 BMW – woofery do BMW

779,00 
2 głośniki niskotonowe o średnicy 20cm/8cali do samochodów BMW - 100/200W, 4ohm, 88dB, głębokość 50mm, do montażu pod fotelami

u-Dimension Glow T2 VW – tweetery do Volkswagena

159,00 
głośniki wysokotonowe do samochodów Volkswagen - jedwabne kopułki 25mm, 4ohm, 70/150W, 2-22kHz, zamiennik OEM w fabryczne miejsca

Xcelsus audio – XUSM6 – głośniki średniotonowe

899,00 
Średniotonowy głośnik XUSM6 to urządzenie, pozwalające na bardzo głośne odtwarzanie muzyki.

Xcelsus audio – XU6.2ci – głośniki samochodowe

999,00 
Głośnik samochodowy XU6.2c jest wysokojakościowym rozwiązaniem zaprojektowanym przez markę Xcelsus.

Xcelsus audio – XP6.2B – głośniki samochodowe

649,00 
XP6.2B charakteryzuje się wysoką jakością dźwięku oraz świetnym wykonaniem. Bardzo dobrze współgra z innymi głośnikami i subwooferami.

Xcelsus audio – XUSM8 – głośniki średniotonowe

999,00 
20-centymetrowy średniotonowy głośnik komponentowy XUSM8 należy do serii Ultra SQL. Linia produktów car audio - stworzona przez firmę Xcelsus

Zestawy dedykowane audioZnajdziesz tu również zestawy dedykowane samochodom marki BMW. Szeroki gama produktów zawiera między innymi głośniki centralne, głośniki podsiedzeniowe, współosiowe całe zestawy dwurożne odseparowane czy filtr górnoprzepustowy do systemów pasywnych. Tak szeroki asortyment caraudio umożliwia każdemu znalezienie systemu nagłośnienia odpowiadającego jego wymaganiom, od niedrogich głośników średnio-niskotonowych, które zapewnią doskonałe brzmienie każdego rodzaju muzyki, po najwyższej klasy głośniki wykonane z zastosowaniem najnowszych technologii, idealnie dopasowane do konkretnego modelu samochodu.

Lubisz słuchać muzyki w czasie jazdy samochodem? Nie zadowala Cię jakość i głośność dźwięku, którą oferuje odtwarzacz i głośniki wbudowane przez producenta Twojego auta? Masz szczególne wymagania wobec systemu nagłośnienia samochodowego, by muzyka towarzysząca Ci w podróży zawsze brzmiała wyjątkowo?

Zobacz, jakie caraudio oferuje firma zajmująca się nagłośnieniem od lat, na stronie akustyka.pl. Nie tylko znajdziesz tam sprzęt najwyższej jakości, ale również, w razie potrzeby, firma zapewnia usługi doradcze, montażowe i serwisowe.