Wyświetlanie 1–24 z 3967 wyników

Systemy Pa – nagłośnienie publiczne

Marketing bezpośredni ma różne oblicza. Jednym z nich jest organizacja eventów w galeriach handlowych. Tego typu wydarzenia pozwalają w łatwy sposób zogniskować uwagę ludzi na danej tematyce, a przy tym wręcz umożliwiają zaangażowanie przypadkowych osób do aktywnego udziału w danym przedsięwzięciu. Aby event udało się przeprowadzić bez problemów komunikacyjnych niezbędny jest jednak odpowiedni sprzęt nagłaśniający. Podobny do zestawów nagłośnieniowych, wykorzystywanych w sklepach wielkopowierzchniowych do ogłaszania komunikatów i przyzywania pracowników. Taki, jaki znajdziecie Państwo w poniższej kategorii, zaliczany do grupy nagłośnienia PA.

Sklepy dobrze skomunikowane

Każdy, kto choć raz miał okazję być w supermarkecie, zapewne niejednokrotnie słyszał komunikaty przyzywające konkretnych pracowników do linii kas lub też do punktu obsługi klienta. Za rozgłaszanie takich komunikatów odpowiadają specjalne systemy nagłośnieniowe, instalowane w tego typu obiektach już w momencie ich budowy. Ich podstawowymi elementami są: elementy sterujące rozdziałem głosu, mikrofony – pozwalające na przekazywanie komunikatów, wzmacniacze, głośniki – przekazujące komunikaty w eter oraz okablowanie, łączące te elementy w całość. Taki asortyment stanowi podstawową część naszej oferty w poniższej kategorii.

Ale to jeszcze nie wszystko. System nagłośnieniowy tego typu można wyposażyć w wiele udogodnień. Jednym z nich są chociażby mikrofony nagłowne, które pozwalają na przekazywanie komunikatów bez odrywania się od aktualnego zajęcia angażowania rąk. Ich rozbudowaną wersją są nadajniki z mikrofonami, które pozwalają na bezprzewodowe przekazywanie pożądanych komunikatów. Również głośniki mogą przyjmować różną formę, o czym nie zapomnieliśmy w naszej ofercie.

Rozgłaszanie „w plenerze”

Wracając do wspominanych na wstępie eventów trzeba zaznaczyć, że wymagają one nieco innego sprzętu, choć o identycznych funkcjach jak te w supermarketach. Z racji tymczasowości, jakim charakteryzują się tego typu okazje, wykorzystywany w ich czasie sprzęt musi mieć charakter przenośny. Specjalne zestawy głośników eventowych, wraz z odpowiednim osprzętem, okablowaniem i systemami przekazywania komunikatów to kolejna część poniższej oferty. Przeglądając poszczególne produkty można z powodzeniem skompletować cały pożądany zestaw, dostosowany do indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Zapraszamy zatem do bliższego przyjrzenia się naszej ofercie na nagłośnienie PA.