Głośnik ścienny Dali

Wyjątkowo wykończone najwyższej klasy materiałami oraz gotowe do montażu, który przebiega dziecinnie prosto, głośnik ścienny Dali jest świetnym, kompaktowym i nowoczesnym rozwiązaniem w projektowaniu własnego kącika multimedialnych rozrywek. Głośniki naścienne to najprostszy i najskuteczniejszy sposób na stworzenie trójwymiarowego wrażenia dźwiękowego – wystarczy zamontować je w ścianie, a dźwięki poruszające się w różnych kierunkach wypełnią całe pomieszczenie. Zaawansowana technologia, wysoka funkcjonalność oraz jakościowe wykonanie zagwarantują nam satysfakcję z użytkowania produktów z rodziny Dali. Zyskasz skuteczne i jakościowe rozwiązanie, dzięki któremu dźwięk stanie się niespotykanym dotąd autentycznym zjawiskiem.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Dali Alteco C-1 – Głośniki Surround para

2 198,00 
DALI ALTECO C-1 to naprawdę wielofunkcyjny głośnik. Idealne nadaje się do obsługi sygnału górnej warstwy w konfiguracji surround, może również pełnić rolę głośnika stereofonicznego. Projektując zwrotnicę do użytku w stereo i dbając o zasady projektowania dźwięku DALI, stworzyliśmy głośnik, który zapewnia realistyczne odwzorowanie sygnału warstwy wysokości z filmów kodowanych w standardzie Atmos, DTS-X i Auro-3D.

Dali Oberon On-Wall – Kolumna naścienna

1 199,00 
OBERON ON-WALL to mocna kolumna naścienna o smukłej i dyskretnej obudowie. Pomimo kompaktowych rozmiarów, ta kolumna naścienna dostarcza dźwięk typowy znacznie większego modelu ze względu na połączenie innowacyjnych technologii. Smukły profil kolumny ułatwia integrację z każdym pomieszczeniem. Cena za sztukę

Dali Phantom S-180 – Głośnik ścienny, montażowy

14 499,00 
PHANTOM S-180 to pełnowymiarowy głośnik montowany w ścianie, który łączy w sobie 8-calowy przetwornik z membraną z włókna drzewnego

Dali Phantom S-80 – Głośnik ścienny

9 499,00 
PHANTOM S-80 to najbardziej kompaktowy w tej serii głośnik przeznaczony do montażu w ścianie. Wykorzystując 8-calowe przetworniki nisko-/średniotonowe, które współpracują z obrotowym hybrydowym modułem wysokotonowym, dostarczają czyste i wyraźnie określone brzmienie wraz z zaskakującym basem.

Dali Phantom S-280 – Głośnik ścienny, montażowy

23 999,00 
PHANTOM S-280 to nieuznająca kompromisów kolumna głośnikowa do montażu w ścianie wyposażona w dwa 8-calowe przetworniki nisko-/średniotonowe.

Głośniki ścienne DaliPowszechnie znana ze swoich najwyższej jakości urządzeń audio duńska firma Dali proponuje rozwiązania dopasowane specjalnie dla miłośników kina i maniaków własnych zestawów do cieszenia się ulubionym filmem czy serialem. Głośniki ścienne Dali pozwalają na dowolną konfiguracje głośników w salonie, pokoju, kuchni czy sypialni, regulowanych w zależności od potrzeb i miejsca, do którego ma dotrzeć dźwięk w najlepszej, niezakłóconej jakości. Ponadto, dzięki ich charakterystyce, głośnik ścienny będzie dla Państwa najlepszym rozwiązaniem pod względem ekonomii powierzchni użytkowej oraz estetyki salonu. Taki głośnik skutecznie zagospodaruje przestrzeń, jednocześnie inteligentnie rozmieści źródła dźwięku tak, by dotarł do Ciebie w najlepszej formie, z zachowaniem przestrzennego efektu. Podobnie jak głośniki sufitowe, to świetna alternatywa dla klasycznych kolumn podłogowych.