Wyświetlanie wszystkich wyników: 14

Głośnik bezprzewodowy Yamaha WS-X1A

799,00 
Model WS-X1A z linii True X firmy Yamaha to kompaktowych rozmiarów, przenośny głośnik bezprzewodowy o mocy 10W

Tonsil Go 6 głośnik bezprzewodowy bluetooth

239,00 
GO 6 to głośnik bezprzewodowy wchodzący w skład oferty marki Tonsil. Firma ta zajmuje się produkcją sprzętu nagłośnieniowego i w ciągu wielu lat obecności w branży zdobyła zaufanie i uznanie swoich klientów. Urządzenie zostało zaprojektowane tak, aby spełnić oczekiwania każdego, nawet najbardziej wymagającego pasjonata dobrego brzmienia.

Jamo DS 7 – głośniki bluetooth

2 399,00 
Jamo Digital DS7 łączy w sobie styl i wysoką wydajność, jest to idealne rozwiązanie dla twojego domu.

Blaupunkt PP14BT – Radio przenośne z Bluetooth

199,00 
PP14BT to odtwarzacz przenośny z Bluetooth, który umożliwi Ci słuchanie ulubionej mużyki w wybranym przez Ciebie miejscu. Dotrzyma on towarzystwa podczas samotnych wieczorów, umili spotkanie z przyjaciółmi, stworzy tło dla luźnych pogawędek ze znajomymi.

Magnat CS 10 – bezprzewodowy głośnik Bluetooth do systemu multi-room

899,00 
Bezprzewodowy głośnik do systemu multi-room Magnat CS 10. CS 10 to mniejszy z dwóch głośników nowego systemu Magnat Multi-Room.

Magnat CS 40 – bezprzewodowy głośnik Bluetooth do systemu multi-room

1 649,00 
Bezprzewodowy głośnik do systemu multi-room Magnat CS 40. CS 40 to większy z dwóch głośników nowego systemu Magnat Multi-Room.

Magnat Prime Classic – Wysokiej klasy głośnik aktywny z Bluetooth

849,00 
Prime Classic - oferuje przyjemny i dynamiczny dźwięk stereo ze zwartej drewnianej obudowy. System głośników stereo ukryty za kratką z tkaniny jest wspierany przez potężny zintegrowany subwoofer. Głośnik basowy o długim rzucie jest optymalnie umiejscowiony na dole i zapewnia poziom niskich tonów bez absolutnego hałasu otoczenia.

Magnat Prime One – Wysokiej klasy głośnik stereo z Bluetooth

1 749,00 
Prime One - to nowe odniesienie od Magnata, jeśli chodzi o najwyższy dźwięk poprzez streaming Bluetooth®. Posiada wysokiej jakości materiały, doskonałe wykończenie i prawdziwy dźwięk hi-fi z systemów 2x 2-drożnych. Górny panel wykonany z aluminium o grubości 10 mm nie tylko nadaje Prime One elegancki wygląd, ale ma również bardzo dobre wyczucie, podobnie jak aluminiowe elementy sterujące.

Jamo DS 6 – głośnik bluetooth

1 049,99 
Bezprzewodowy głośnik DS6 z radio i zegarem wprowadzi do twojego domu lub biura wyśmienicie brzmiący element retro.

Jamo DS 5 – głośniki bluetooth

1 049,99 
Bezprzewodowe designerskie głośniki DS5 dzięki swym gładkim, organicznym liniom i wyrafinowanym przyciskom dotykowym nadadzą twojemu wnętrzu nowoczesny charakter.

Jamo DS 4 – głośniki bluetooth

1 049,99 
Bezprzewodowe głośniki podstawkowe DS4 oferują elegancki, nowoczesny projekt i niesamowitą charakterystykę dźwięku. Obite białą lub czarną skórą ekologiczną.

Jamo DS 3 – głośnik bluetooth

1 049,99 
Gdziekolwiek idziesz, zabierz ze sobą muzykę, bez podłączania kabli. Bezprzewodowy głośnik DS3 łączy się z urządzeniem wyposażonym w Bluetooth®.

Jamo DS 2 – głośnik bluetooth

1 049,99 
Zabierz muzykę na swoje wyprawy, bez konieczności podłączania kabli. Bezprzewodowy głośnik DS2 bez trudu łączy się z telefonem wyposażonym w Bluetooth®.

Jamo DS 1 – głośnik bluetooth

1 049,99 
Na kolejną przejażdżkę po mieście, zabierz ze sobą swoją ulubioną muzykę dzięki wygodnemu połączeniu z bezprzewodowym głośnikiem – lampką rowerową DS1.