Soundbary

Uzyskanie odpowiedniego poziomu dźwięku bezpośrednio z telewizora (zwłaszcza płaskiego) jest zupełnie niemożliwe. Ze względu na płaską konstrukcję, bardzo trudno zmieścić w nim porządne przetworniki, gwarantujące najwyższą możliwą jakość dźwięku wyjściowego. Soundbary to urządzenia zewnętrzne, które po podłączeniu do TV oferują znacznie głębsze wrażenia dźwiękowe.

Soundbary prezentowane w naszej ofercie dobraliśmy tak. by spełniały określone warunki. Ze względu na fakt, że zajmujemy się sprzedażą tych urządzeń od wielu lat, wiemy na co konkretnie zwrócić uwagę, by zadowolić oczekiwania naszych Klientów.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 12

Yamaha SR-X50A – Soundbar z subwooferem

4 199,00 
Yamaha SR-X50A - soundbar z prestiżowej serii True X, obsługujący bezprzewodowy subwoofer. Urządzenie to, w połączeniu z innymi komponentami tej serii, tworzy niepowtarzalny, bezprzewodowy system rozrywki domowej, zapewniając wyjątkowe doświadczenia audio w zaciszu własnego domu.

Monitor Audio – Pasywny Soundbar SB-4

4 559,00 
Pasywny soundbar SB-4 został zaprojektowany tak, aby był wizualnym dopełnieniem ekranów o przekątnej 70”. Ten stylowy, lekki soundbar będzie idealnym narzędziem dla wszystkich instalatorów, budujących systemy służące do rozrywki.

Monitor Audio – Pasywny soundbar SB-3

3 969,00 
SB-3 jest zbudowany specjalnie z myślą o rozmiarach ekranu powyżej 60 cali i składa się z trzech oddzielnych tablic sterujących dla lewego, środkowego i prawego kanału w jednej obudowie.

Monitor Audio – Soundbar SB-2

3 409,00 
Kompaktowy soundbar SB2 zaprojektowano w celu doskonałej integracji z 50" 60" telewizorami. W pojedynczej obudowie umieszczono trzy osobne zestawy głośników dla prawego, centralnego i lewego kanału.

POLK AUDIO – MAGNIFI MAX Soundbar System kina domowego

2 799,00 
Zaprojektowany z myślą o wprowadzeniu dźwięku 5.1 surround do każdego kina domowego, MagniFi MAX oferuje opatentowaną przez Polk Audio cyfrową technologię surround Stereo Dimensional Array (SDA®), zapewniającą masywną scenę dźwiękową, niesamowitą jakość brzmienia oraz realistyczny dźwięk przestrzenny bez względu na to, w którym miejscu pokoju odsłuchowego się znajdujesz.

POLK AUDIO – MAGNIFI MINI Soundbar – System kina domowego

974,00 
Doskonale pasuje do niedużych przestrzeni, zapewniając potężne, wypełniające pomieszczenie brzmienie audio. Nie daj się zwieść rozmiarowi - to Twoje ulubione brzmienie Polk zawarte w niewielkiej konstrukcji. 

POLK AUDIO – SIGNA S2 Soundbar z bezprzewodowym subwooferem

1 149,00 
  • Niskoprofilowy soundbar TV Signa S2 zapewnia niesamowite, wypełniające pomieszczenie doznania kina domowego - znacznie przewyższające wszystko, co można uzyskać z niewielkich głośników wbudowanych w telewizory

POLK AUDIO – Signa solo Soundbar

799,00 
Niskoprofilowy, uniwersalny soundbar TV SIGNA SOLO zapewnia niesamowite doznania kina domowego wypełniając pomieszczenie znakomitym dźwiękiem - znacznie wykraczającym poza możliwości głośników standardowo wbudowanych do telewizora.

Magnat CSB 1000 – soundbar z bezprzewodowym subwooferem

2 749,00 
Magnat Soundbar CSB 1000 osiąga doskonałość dzięki aktywnemu subwooferowi, który stanowi właściwy fundament dla bezprzewodowego połączenia dźwięku, dzięki czemu można go ustawić elastycznie, bez irytujących kabli. Fakt, że CSB 1000 może być kontrolowany również przez Bluetooth, zapewnia, że ​​jego jakość dźwięku jest używana nie tylko przy włączonym telewizorze, ale także przy codziennej muzyce.

Magnat Sounddeck 150 – w pełni aktywny soundbar z bezprzewodowym subwooferem

1 399,00 
Magnat Sounddeck 150 osiąga doskonałość dzięki aktywnemu subwooferowi, który stanowi właściwy fundament dla bezprzewodowego połączenia dźwięku, dzięki czemu można go ustawić elastycznie, bez irytujących kabli. Fakt, że Sounddeck 150 może być kontrolowany również przez Bluetooth, zapewnia, że ​​jego jakość dźwięku jest używana nie tylko przy włączonym telewizorze, ale także przy codziennej muzyce.

Magnat SBW 200 – w pełni aktywny soundbar z bezprzewodowym subwooferem

1 089,00 
Magnat Soundbar SBW 200 osiąga doskonałość dzięki aktywnemu subwooferowi, który stanowi właściwy fundament dla bezprzewodowego połączenia dźwięku, dzięki czemu można go ustawić elastycznie, bez irytujących kabli. Fakt, że SBW 200 może być kontrolowany również przez Bluetooth, zapewnia, że ​​jego jakość dźwięku jest używana nie tylko przy włączonym telewizorze, ale także przy codziennej muzyce.

Magnat SBW 250 – w pełni aktywny soundbar z bezprzewodowym subwooferem

1 899,00 
Zestaw głośników SBW 250 zapewnia w pełni rozwinięty, dynamiczny dźwięk kina domowego z dwóch komponentów. Soundbar zawiera dwa wysokiej jakości dwukierunkowe systemy stereo z dwoma głośnikami wysokotonowymi i czterema głośnikami niskotonowymi zasilanymi czterokanałowym, zintegrowanym wzmacniaczem mocy, z oddzielnym wzmacniaczem dla zakresów wysokich i średnich tonów z cyfrowym filtrem.

Soundbary1. Wygląd zewnętrzny

Nie bez powodu większość zewnętrznych źródeł dźwięku ma kolor czarny. Jest on uniwersalny i wizualnie pasuje do praktycznie każdego telewizora. Z punktu widzenia Klientów bardzo istotne znaczenie ma również prosty wygląd, nowoczesny design i – w wielu przypadkach – kolorowy (podświetlany) panel zewnętrzny.

2. Moc głośników

Jeśli chodzi o moc oferowanych głośników, oczekiwania naszych Klientów są bardzo duże. Nic dziwnego – są osoby, które zadowoli moc rzędu 100 – 150 W. Tymczasem w naszej ofercie znajdą Państwo również i takie urządzenia, których całkowita moc wyjściowa przekracza nawet 200 W.

3. Łączność bezprzewodowa

Postawiliśmy na łączność bezprzewodową, która zmniejsza liczbę niepotrzebnych połączeń. Warto jednak dodać, że w mieszkaniach niektórych Klientów charakterystyka radiowa jest na tyle skomplikowana, że utrudnia ona korzystanie z sieci bezprzewodowej. Dlatego każdy nasz soundbar posiada tradycyjne łącza, umożliwiające normalną komunikację przewodową.

4. Dekodery

Choć dla wielu osób standardem są dekodery DTS, my poszliśmy o krok dalej. Oferujemy zaawansowane urządzenia, gwarantujące jeszcze wyższą jakość emitowanego dźwięku, w oparciu o dekodery takie jak: Dolby Digital, Dolby Digital Plus, Dolby True HD, DTS 96/24 oraz DTS HD Master Audio.

Podsumowując, nasze produkty dopasowaliśmy do oczekiwań różnych Klientów, ceniących sobie zarówno tradycyjne metody konwersji dźwięku, jak również te bardziej wysublimowane i zaawansowane.