Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

Systemy przenośnie – przewodowe.

Przewodowe mobilne systemy nagłośnień to idealne rozwiązanie dla szkół, domów kultury, urzędów miasta. Jest idealnie rozwiązanie wszędzie tam, gdzie potrzebne jest dobre głośne nagłośnienie. Specjalnie dla Państwa stworzyliśmy najczęściej wybierane przez naszych klientów. W zestawach nagłośnieniowych znajdziecie Państwo jednakowo kolumny estradowe, stojaki oraz wzmacniacze renomowanych marek.

BOSE S1 Pro+ – Aktywny bezprzewodowy system nagłośnieniowy

3 799,00 5 579,00 
Bezprzewodowy przenośny głośnik. Zintegrowany mikser z trzema kanałami. Cztery pozycje ustawienia z automatyczną korektą dźwięku. Opcjonalne bezprzewodowe nadajniki do podłączania mikrofonów i instrumentów (sprzedawane oddzielnie)

Bose L1 Pro32 – system nagłośnienia mobilnego

9 999,00 szt.

Produkt nagłaśniający i redukujący szumy z otoczenia to nowoczesny mechanizm, który każdą zabawę zamienia w prawdziwe misterium dźwięku. Bose Bose L1 Pro32 jest urządzeniem uniwersalnym najczęściej wybieranym przez osoby prowadzące uroczystości i przez piosenkarzy. Sprzęt pozwala przekazać odbiorcom cały potencjał tkwiący w wykonaniu artysty. Idealnie również oddawane są brzmienia instrumentalne.

Bose L1 Pro16 – system nagłośnienia mobilnego

9 699,00 szt.

Bose L1 Pro16 to przenośny system liniowy do obsługi fonicznej zwłaszcza w małych pomieszczeniach prywatnych lub publicznych, jak kawiarnie i inne niewielkie lokale. To innowacyjna technologia, która poprawia znacznie adaptację dźwięków i pozwala im docierać w czystej postaci do uszu słuchaczy. System przydaje się podczas małych konferencji, spotkań autorskich, odczytów i eventów o niewielkim zasięgu. Warto używać sprzętu, który zdecydowanie pokaże cały swój potencjał i zróżnicowane możliwości.

IMG STAGELINE MIRA-1/1 – Aktywny, kolumnowy system głośnikowy, 550W

5 499,00 
IMG STAGELINE MIRA-1/1 Aktywny, kolumnowy system głośnikowy, 550W Kompaktowy, pełnopasmowy system z subwooferem bass-reflex oraz dwoma modułami kolumn 6 x

Bose L1 Pro8 – system nagłośnienia mobilnego

6 599,00 szt.

Bose L1 Pro8 to przenośny system liniowy do obsługi fonicznej zwłaszcza w małych pomieszczeniach prywatnych lub publicznych, jak kawiarnie i inne niewielkie lokale. To innowacyjna technologia, która poprawia znacznie adaptację dźwięków i pozwala im docierać w czystej postaci do uszu słuchaczy. System przydaje się podczas małych konferencji, spotkań autorskich, odczytów i eventów o niewielkim zasięgu. Warto używać sprzętu, który zdecydowanie pokaże cały swój potencjał i zróżnicowane możliwości.

Rduch – RD VOICE-500 Zestaw nagłaśniający

8 199,00 
RD VOICE-500 marki Rduch to przenośny zestaw nagłaśniający, który doskonale sprawdzi się wszędzie tam, gdzie potrzebujemy czystej, wyrazistej i zrozumiałej mowy. Niezastąpiony podczas procesji, pielgrzymek, pogrzebów, wycieczek szkolnych itp.

IMG STAGELINE C-RAY/8EXT – Moduł przedłużający do C-RAY/8

359,00 
IMG STAGELINE C-RAY/8EXT Moduł przedłużający do systemu C-RAY/8. Pozwala na zwiększenie wysokości kolumny satelity o 57cm Bez kabli, łączenie komponentów

LDM Cube – Przenośny system wzmacniający 90W

1 650,00 2 950,00 
Kompaktowy, mobilny system nagłaśniający LDM Cube. Wbudowany akumulator, niewielkie wymiary i waga oraz szereg dodatkowych funkcji czynią ten zestaw doskonałym do wykorzystania podczas różnego rodzaju wydarzeń wewnątrz pomieszczeń, jak i na zewnątrz.

LDM SAS-15 – aktywny zestaw nagłaśniający

5 950,00 
LDM SAS-15. Stereofoniczny, mobilny, w pełni aktywny (bi-amp), trójdrożny zestaw nagłaśniający.

LDM SAM-808 – aktywny system stereo

6 300,00 
Aktywny, mobilny zestaw stereofoniczny  LDM SAM-808 charakteryzujący się dużą uniwersalnością - konstrukcja zestawu (subwoofer + nadstawki) zapewnia pokrycie dźwiękiem w pełnym paśmie, a szereg zintegrowanych modułów daje dużą elastyczność w wykorzystaniu.