Interkomy kasowe to idealna propozycja dla każdej osoby, która pracuje z ludźmi, jednak nie możemy obecnie uchronić się przed wirusami, które niestety o wiele bardziej roznoszą się przy bezpośrednim kontakcie. Interkom umożliwia idealną komunikację z klientem, bez konieczności bliskiego kontaktu, co w dobie obecnej pandemii jest kluczowe, aby uchronić się przed groźnymi czynnikami. Musimy jednak mieć pewność, że postawiliśmy na doskonałą jakość sprzętu, bo tylko taki będzie bezawaryjny i tylko taki sprawdzi nam się wystarczająco dobrze. Będziemy mogli nie tylko o wiele dłużej z niego korzystać, ale także będzie na tyle funkcjonalny, że rzeczywiście nie będziemy chcieli wymieniać go na inny, co oszczędzi nasze pieniądze i pozwoli na ułatwienie sobie pracy, co jest najważniejsze.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 11

Interkom kasowy WA 220

399,00 
WA 220 to interkom kasowy zapewniający higieniczną, dwustronną komunikację.

Yoga – GM 20 P – Interkom kasowy

799,00 
Yoga GM 20 P System interkomowy, przewodowy Składa się mikrofonu pulpitowego oraz osobnej stacji wywoławczej. Idealne rozwiązanie np. do recepcji,

Monacor ICM-20H – Interkom kasowy

699,00 
System interkomowy, przewodowy. Składa się mikrofonu pulpitowego oraz osobnej stacji wywoławczej. Idealne rozwiązanie np. do recepcji, kas lub hal sprzedaży.

Interkom kasowy WA 230

399,00 
WA 230 to interkom kasowy zapewniający higieniczną, dwustronną komunikację.

Interkom kasowy Rondson GM 22 P

949,00 

Powyższy interkom jest chwilowo niedostępny, aczkolwiek posiadamy model innej marki który mogą Państwo zamówić klikając tutaj.

Monacor – Interkom kasowy do komunikacji w okienkach

889,00 939,00 

Powyższy interkom jest chwilowo niedostępny, aczkolwiek posiadamy model innej marki który mogą Państwo zamówić klikając tutaj.

MONACOR VOICEBRIDGE – System interkomowy, przewodowy

739,00 
MONACOR VOICEBRIDGE Dwukierunkowy system komunikacji – Rozmawiaj mimo barier W obecnej sytuacji fizyczne bariery oddzielające personel od klientów czy interesantów

– Tonsil – Interkom kasowy do okienek – KORONAWIRUS

639,00 
Kompletny Higieniczny zestaw interkomowy służący do komunikacji w okienkach kasowych banków, szpitali, przychodni zdrowia, dworców itp. System interkomowy do bezpiecznej komunikacji składający

MONACOR CASH-SYS – System kasowy

4 639,00 
MONACOR CASH-SYS System kasowy Głównymi elementami systemu wspomagania sprzedaży są: Jednostka centralna z wbudowanym odtwarzaczem komunikatów głosowych oraz dźwiękowych Semafory

Interkomy kasowe to dokonała ochrona dla pracowników

Interkomy kasowePracownicy, którzy w swojej pracy mają bezpośredni kontakt z klientami są zmuszeni do korzystania z takiej ochrony, która sprawi, że nie będziemy narażeni na bliskie kontakty z obcymi osobami. Interkomy kasowe są rozwiązaniem dla pracowników, którzy mają za zadanie komunikować się z klientami na kasie, więc bezpośredni kontakt nie jest możliwy do wykluczenia, jednak możemy go znacznie zminimalizować korzystając właśnie z takich urządzeń, jak interkom. Musimy mieć świadomość, że będzie to odpowiednie nie tylko, aby chronić pracowników, ale także podnieść ich wydajność. Im mniej czynników, które będą powodować zarażanie się pracowników, tym bardziej wydajni pracownicy, którzy nie będą korzystać ze zwolnień chorobowych, co jest bardzo ważne. Warto więc wdrożyć działania, które to umożliwią i sprawią dzięki temu, że będziemy pewni, że zrobiliśmy wszystko, co jest możliwe, aby wyeliminować problemy z chorobami pracowniczymi.

Ułatwienie kontaktów i minimalizowanie zagrożeń

W obecnych czasach musimy bardzo uważać, aby bezpośredni kontakt z osobami zakażonymi był, jak najmniejszy. Możemy go zminimalizować, kiedy zainwestujemy w interkomy kasowe, które podniosą nie tylko zadowolenie poprzez ułatwianie kontaktów, a także poprzez maksymalne ograniczenie przedostaniem się wirusów z szyby kasowej na pracownika. Jest to bardzo ważne, bo możemy dzięki temu rzeczywiście sprawić, że zapewnimy pracownikowi doskonałą bazę do pracy, a także odpowiednio zadbamy o jego bezpieczeństwo wystarczająco dobrze. Jest to obowiązek każdego pracodawcy, który chce dbać o miejsce pracy każdego pracownika właściwie, tym bardziej że jest to możliwe, kiedy wykorzystamy takie urządzenia, jak interkom.

Każdy pracodawca jest zmuszony, aby zadbać o pracowników, który są w danym miejscu zatrudnieni. Jest to ważne nie tylko, jeśli chodzi o względy dobra pracownika i dbania o jego zdrowie, ale także tych ekonomicznych, bo odpowiednia ochrona to także zabezpieczenie się przed częstymi zwolnieniami chorobowymi pracownika. Musimy więc zrobić wszystko, aby udało nam się wdrożyć rozwiązania skuteczne i przede wszystkim doskonale sprawdzające się. Bez wątpienia jeśli chodzi o pracowników, którzy pracują na kasie i niestety nie możemy wyeliminować bezpośredniego kontaktu z klientem, jednak możemy go znacznie zminimalizować. Inwestując w interkomy kasowe możemy sprawić, że pracownik będzie właściwie chroniony przy jednoczesnym zapewnieniu doskonałej komunikacji pomiędzy pracownikiem i klientem. Możemy więc osiągnąć to, co jest kluczowe i co sprawia, że praca przebiega dokładnie tak, jak jest to konieczne. Warto więc wdrożyć takie rozwiązania, tym bardziej ze nie będziemy musieli wiele za to zapłacić.