Bose Corporation – firma z doświadczeniem

Firma została założona przez Amara Bose, który już od najmłodszych lat fascynował się elektroniką. W swoim mieście naprawiał odbiorniki radiowe i od tego wszystko się zaczęło. Pasja zaczęła się rozwijać i już na studiach Amar miał wiele patentów na swoim koncie, których nie chciał sprzedawać innym przedsiębiorcom. Postanowił założyć własną działalność. W swojej pracy Bose skupił się w głównej mierze na psychoakustyce, czyli nauce badającej postrzeganie dźwięku. Dzięki temu głośniki Bose i sprzęt audio w znacznej mierze wyróżnia się na tle innych produktów. Wysoka klasa sprzętu sprawiła, że nagłośnienie Bose można znaleźć nie tylko w wielu domach, ale także na stadionach olimpijskich czy w teatrach na całym świecie. Nawet w jednym z wahadłowców kosmicznych zostały zamontowane produkty Bose. Firma ma własne laboratoria badawcze, w których opracowywane są najnowsze innowacyjne produkty.

Wyświetlanie 1–36 z 70 wyników

Prostota montażu

BOSEWszystkie głośniki marki Bose można zamontować w pełni samodzielnie. Instalacja nie wymaga pomocy specjalisty, co wiąże się z brakiem dodatkowych kosztów. Oczywiście montaż każdego głośnika jest uzależniony w pewnym stopniu od konstrukcji pomieszczenia docelowego, jednakże proces ten z pewnością nie jest trudnością nie do pokonania.

Bose głośniki, słuchawki, sprzęt nagłośnieniowy i wiele innych produktów

Bose jest światowym producentem sprzętu audio. W ofercie można znaleźć gotowe systemy nagłośnieniowe, miksery, głośniki, wzmacniacze, słuchawki, końcówki mocy czy komponenty do publicznych instalacji. Oferta jest bardzo różnorodna, dzięki czemu sprzęt Bose może być z powodzeniem używany prywatnie i przemysłowo. Bardzo wiele restauracji, klubów nocnych czy sal konferencyjnych decyduje się na zestawy nagłośnieniowe, które charakteryzują się czystością brzmienia i solidnością wykonania. Do tego sprzęt wygląda bardzo elegancko i pasuje do różnego rodzaju wnętrz urządzonych w nowoczesnym i klasycznym stylu. Głośniki Bose zachwycają najwyższą jakością dźwięku.

Bose głośniki przenośne Bluetooth

W ostatnich latach dużą popularnością cieszą się przenośne głośniki Bluetooth, które można wziąć ze sobą dosłownie wszędzie. Marka Bose oczywiście ma w swojej ofercie kilka modeli, które charakteryzują się wyrazistym i czystym dźwiękiem. Dostępne są one w różnych kolorach i kształtach, dzięki czemu można dopasować je do indywidualnych preferencji. Niektóre modele posiadają silikonową obudowę, która jest miękka w dotyku. Zastosowane nowoczesne technologie w przenośnych głośnikach pozwalają uzyskać mocny dźwięk bez drgań obudowy. Jest to sprzęt, który warto mieć zawsze pod ręką.

Głośniki Bose do zadań specjalnych

Oferta głośników Bose jest bardzo ciekawa i na pewno zainteresuje wszystkich miłośników dobrego brzmienia. Dostępne są gotowe zestawy, które z powodzeniem sprawdzą się w nocnych klubach, restauracjach oraz miejscach publicznych. Wysoka jakość wykonania, a przy okazji elegancki wygląd sprawiają, że marka Bose wybierana jest przez wszystkich, którzy chcą cieszyć się naturalnym i czystym dźwiękiem nawet przy wysokim poziomie głośności. Zestawy są mobilne i z łatwością można je przenieść w dowolne miejsce w każdym momencie.