Wzmacniacze home audio

Wzmacniacze do zastosowań home audio służą do napędzenia kolumn stereo by wydobyć jak najwięcej ich możliwości. Dobrą radą jest przyjrzenie się tylniej części obudowy wzmacniacza można tam zobaczyć wszystkie wyjścia i wejścia w jakie wyposażony jest wzmacniacz. Sprawdź czy znajdują się tam wszystkie elementy których potrzebujesz w swoim wzmacniaczu.

Wyświetlanie 1–28 z 62 wyników

TAGA Harmony – HTA-25B – Wzmacniacz hybrydowy

949,00 
Wzmacniacze hybrydowe marki TAGA Harmony to kombinacja dwóch różnych technologii, które łączą świat lamp ze światem tranzystorów w jednym urządzeniu.

Unitra WSH-805 – Wzmacniacz zintegrowany stereo

14 999,00 
Wzmacniacz zintegrowany stereo o konstrukcji dual-mono. Inspirowany złotą erą stereo lat 70-tych. Ponadczasowy design ze wskaźnikami wychyłowymi oraz opatentowaną technologią automatycznych przełączników.

Audiolab 6000A – Wzmacniacz stereofoniczny Czarny

3 199,00 
W 1983 roku Audiolab pokazał kultową serię 8000, przejmując szturmem brytyjską scenę hi-fi i ugruntowując jej reputację jako jednego z najważniejszych produktów hi-fi swoich czasów.

Taga Harmony HTA-600B – Wzmacniacz hybrydowy

1 098,00 1 198,00 
HTA-600B to wspaniałe połączenie dwóch światów - miękkiego i analogowo-brzmiącego dźwięku dostarczanego dzięki lampom oraz dynamiki i mocy zapewnianych przez tranzystory.

MARANTZ PM7000N – Wzmacniacz Stereo

4 600,00 4 699,00 
Zaprojektowany z dbałością o szczegóły wzmacniacz PM7000N prezentuje się maksymalnie atrakcyjnie w każdym typie wnętrza.

Cambridge Audio AXA35 – wzmacniacz zintegrowany 35W 8 Ohm

1 790,00 
AXA35 zapewnia moc 35 W dla każdego kanału, zintegrowany przedwzmacniacz gramofonowy z ruchomym magnesem dla entuzjastów winylu, biały wyświetlacz oraz gniazdo słuchawkowe 6,3 mm

Marantz Model 50 – Wzmacniacz zintegrowany

7 999,00 
Marantz MODEL 50 to czysto analogowy stereofoniczny wzmacniacz zintegrowany, zapewniający doskonałą równowagę między mocą a elegancją. Gwarantuje odkrywanie ciepła, przestrzenności, szczegółowości i bogactwa dźwięku w każdym nagraniu.

Vincent SV-237MKII – Hybrydowy wzmacniacz zintegrowany klasy A

11 630,00 
Nowoczesny i elegancki wzmacniacz SV-237 MKII oferuje zaawansowane opcje połączeń, w tym wejście Bluetooth. Dzięki unikalnemu układowi opracowanemu przez Franka Blöhbauma z użyciem lamp 6N1P NOS, zapewnia naturalny i ciepły dźwięk. Moc RMS wynosi 2 x 150 W przy 8 Ohm, a zniekształcenia harmoniczne są mniejsze niż 0.1%. Wzmacniacz dostępny jest w kolorach czarnym i srebrnym, waży 20,4 kg i ma wymiary 430 x 152 x 435 mm.

Cambridge Audio CXN100 – Odtwarzacz strumieniowy

4 990,00 
Oszałamiająca jakość dźwięku – usłysz każdy szczegół swojej cyfrowej muzyki ESS ES9028Q2M SABRE32 Referencyjny przetwornik cyfrowo-analogowy - dla oszałamiającej konwersji cyfrowo-analogowej Moduł StreamMagic Gen4 – zapewniający pełne możliwości przesyłania strumieniowego, m.in. MQA Wbudowane Spotify Connect, TIDAL Connect, Qobuz i Deezer - dla najlepszego możliwego dźwięku Radio internetowe o wysokiej rozdzielczości - dzięki obsłudze MPEG-DASH

EverSolo AMP-F2 – Końcówka mocy

Dostępny wkrótce
Eversolo AMP-F2: Perfekcja w Dziedzinie Dźwięku Eversolo AMP-F2 stanowi kwintesencję innowacji w dziedzinie audio, łącząc w sobie nie tylko zachwycające wzornictwo, ale również najnowsze osiągnięcia technologiczne. Ten wzmacniacz klasy D przenosi doświadczenie słuchania muzyki na zupełnie nowy poziom, oferując niespotykaną dotąd moc i efektywność.

WiiM Amp – Wzmacniacz zintegrowany stereo

Dostępny wkrótce
WiiM Amp - Nowoczesny, wszechstronny i wydajny wzmacniacz zintegrowany stereo z wbudowanym odtwarzaczem sieciowym.

Denon DRA-900H – Amplituner Stereo

2 999,00 
DENON DRA-900H Pierwszy stereofoniczny amplituner 8K marki Denon łączy audiofilskie dziedzictwo z funkcjonalnością streamingu muzyki

Audiolab Omnia – Wzmacniacz stereo All-In-One Czarny

6 999,00 
Audiolab Omnia to prawdziwe urządzenie All-In-One posiadające cechy wielu urządzeń: zintegrowanego wzmacniacza, odtwarzacza CD, bezprzewodowego odtwarzacza strumieniowego, przetwornika cyfrowo-analogowego, wzmacniacz słuchawkowego i przedwzmacniacza.

Audiolab Omnia – Wzmacniacz stereo All-In-One Srebrny

6 999,00 
Audiolab Omnia to prawdziwe urządzenie All-In-One posiadające cechy wielu urządzeń: zintegrowanego wzmacniacza, odtwarzacza CD, bezprzewodowego odtwarzacza strumieniowego, przetwornika cyfrowo-analogowego, wzmacniacz słuchawkowego i przedwzmacniacza.

Marantz Model 40n – Amplituner stereofoniczny

11 999,00 
Marantz Model 40 - Amplituner stereofoniczny. Nowy wzmacniacz Marantz'a wyznacza standardy wyjątkowej jakości dźwięku, zapewniając jednocześnie łatwy dostęp do ogromnej biblioteki cyfrowej muzyki, podcastów i nie tylko.

Cambridge Audio EVO 75 – Wzmacniacz audio All-In-One

7 777,00 
Evo 75 pozwala na przeniesienie muzyki z przeszłości i teraźniejszości w przyszłość dzięki wykorzystaniu wyjątkowego wzmocnienia Hypex NCore klasy D i platformie do strumieniowego przesyłania muzyki StreamMagic. Zestaw wejść cyfrowych i analogowych oraz wysokiej jakości przetwornik cyfrowo-analogowy sprawiają, że Evo może pełnić rolę serca systemu hi-fi przez długie lata. W połączeniu z głośnikami, Evo zapewnia doskonałą jakość dźwięku w wysokiej rozdzielczości z jednego eleganckiego i dyskretnego urządzenia.

Roksan Attessa – Wzmacniacz Streamujący All-in-one

9 290,00 
Attessa to innowacyjny wzmacniacz strumieniowy, który oferuje pełną kontrolę technologii dźwięku multi-room BluOS oraz całą moc zintegrowanego wzmacniacza.

Cambridge Audio CXA81 Black Edition – wzmacniacz zintegrowany 120W

5 690,00 
CXA81 jest opanowany, naturalny i wysublimowany. 80 watów na kanał daje mu pełną władzę nad muzyką. Urządzenie jest także w stanie wyakcentować każdy emocjonalny i muzyczny niuans z Twojej muzycznej kolekcji.

Cambridge Audio CXA61 Black Edition- wzmacniacz zintegrowany 90W

4 290,00 
Wzmacniacz Cambridge Audio CXA61 został zaprojektowany z myślą, aby zapewnić maksymalne doznania muzyczne bez względu na źródło pochodzenia muzyki. Model CXA 61 w niespotykany dotychczas sposób, łączy wygodę i bardzo dobre parametry.

LAUDIO Multishare 240 + 4 Głośniki sufitowe AMBIENT T8 Białe- Zestaw nagłośnieniowy

3 999,00 
Zestaw został stworzony by maksymalnie uprościć sprawę nagłośnienia dowolnej powierzchni użytkowej. Nie ważne czy masz ochotę delektować się muzyką w zaciszu domowym, czy też zapewnić swoim klientom przyjemne odczucia z pobytu w twojej firmie. Cena za 1 sztukę amplitunera i cztery głośniki

LAUDIO Multishare 240 + 4 Głośniki ścienne WALLY 6 PRO Białe- Zestaw nagłośnieniowy

4 599,00 
Zestaw został stworzony by maksymalnie uprościć sprawę nagłośnienia dowolnej powierzchni użytkowej. Nie ważne czy masz ochotę delektować się muzyką w zaciszu domowym, czy też zapewnić swoim klientom przyjemne odczucia z pobytu w twojej firmie. Cena za 1 sztukę amplitunera i cztery głośniki

Wzmacniacze home audioIndywidualną sprawą jest też "słyszenie" wzmacniaczy i każdy interpretuje je na swój sposób dlatego najlepszym sposobem na sprawdzenie jest po prostu odsłuch w naszej sali odsłuchowej w Będzinie gdzie bez pośpiechu dobierzemy odpowiedni wzmacniacz wraz z kolumnami by jak najlepiej spełniał oczekiwania jakie mu stawiasz. Pamiętajmy, że wzmacniacz to tylko jedna z składowych, które wpływają na brzmienie.

Ważna sprawą jest także przemyślenie dodatkowych funkcji w jakie powinien być wyposażony wzmacniacz. Do niektórych urządzeń można łączyć się bezpośrednio za pomocą Bluetooth i przekazywać przez niego źródło dźwięku.

Opcje internetowe pozwalają na streamowanie radia i kanałów strumieniowych prosto z sieci, pozwala także na sparowanie laptopa czy tabletu przez wifi.

Coraz częściej można spotkać też urządzenia wyposażone w systemy Multi-Room do sterowania wzmocnieniem w wielu pomieszczeniach. Najbardziej popularnymi są systemy MusicCast oraz Bluesound.

Sieć salonów zapewnia swoim klientom możliwość przetestowania swoich urządzeń w specjalnie stworzonych do tego celu salach odsłuchowych, które zapewniają zbliżone do domowych warunki akustyczne. To dogodne miejsce do tego, by ostatecznie zdecydować, czy dźwięk charakteryzujący dane urządzenie odpowiada naszym oczekiwaniom.