NAGŁOŚNIENIA TURYSTYCZNE.

W okresie 25 lat zdobyliśmy bogate doświadczenie w dziedzinie nagłaśniania m.in. w turystyce i sporcie.

NAGŁOŚNIENIE DLA PRZEWODNIKÓW

W naszej ofercie znajdziesz tradycyjne sposoby nagłaśniania wycieczek turystycznych poprzez np. megafony. Jest to doskonałe i uniwersalne rozwiązanie wzmacniania głosu, przez co przewodnik nie musi nadwyrężać głosu, aby uczestnicy go słyszeli i rozumieli. Tym sposobem wycieczka może stać się znacznie liczniejsza, a turyści nie muszą odrywać wzroku od krajobrazów czy też zabytków.

nagłośnienia dla przewodników
nagłośnienie turystyczne
nagłośnienie wycieczek

NAGŁOŚNIENIE DLA WYCIECZEK

Oferujemy również profesjonalne nagłośnienie na wycieczki, zwiedzanie zabytków czy też galerii sztuk. Podstawowy zestaw składa się z odbiorników ze słuchawkami dla uczestników wycieczki oraz z nadajników z mikrofonami. Takie rowziązanie likwiduje niedogodności związane z tradycyjnym przewodnictwem. System umożliwie ciągłe opowiadanie niezależnie od specyfiki miejsca w którym się znajdujemy – czy to hałaśliwa ulica, centrum miasta, gdzie przekazywanie informacji w tradycyjny sposób jest skutecznie tłumione, czy to muzeum, w którym nie należy mówić zbyt głośno.

Szukasz profesjonalnej porady?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NASZYM SPECJALISTĄ

Odpowiemy na każde pytanie związane z naszą ofertą. Poznaj nasz zespół

W skrócie:

Nasza oferta skupia się na kompleksowych rozwiązaniach w zakresie nagłośnienia do domu. Oferujemy szeroki wybór produktów nagłośnieniowych czołowych światowych producentów, dzięki czemu możemy dostosować ofertę do potrzeb klienta. Systemy są projektowane z myślą o wiernym przekazywaniu i wzmacnianiu mowy, a także dźwięku w kinie domowym. Gwarantujemy, że nasze systemy nagłośnieniowe zadowolą zarówno profesjonalistów, jak i miłośników muzyki.

FAQ:

Jakie produkty oferujecie do tworzenia systemów nagłośnienia domowego?

Oferta obejmuje szeroki wybór produktów nagłośnieniowych czołowych światowych producentów, włączając w to głośniki montażowe, amplitunery i wzmacniacze, odtwarzacze oraz kolumny głośnikowe.

Czy możecie dostosować ofertę do potrzeb Klienta?

Tak, oferta jest szyta na miarę potrzeb Klienta, dobieramy sprzęt, który nienagannie dopasuje się do specyfiki nagłaśnianego pomieszczenia.

Tak, oferta jest szyta na miarę potrzeb Klienta, dobieramy sprzęt, który nienagannie dopasuje się do specyfiki nagłaśnianego pomieszczenia.

Tak, oferujemy bezpłatne konfiguratory do tworzenia systemów nagłośnienia publicznych i homeaudio.

Zobacz też: