MB Quart

Lata 60. były ezoterycznym czasem w świecie audio. Tylko najbardziej wybredni entuzjaści muzyki mogliby przyjąć elementy wykonane wyłącznie z drewna i rur. Założona w tym dziesięcioleciu firma MB Quart stała się kluczowym producentem wysokiej jakości komponentów audio. Przez pięć dziesięcioleci i kilka rewolucji technologicznych z czasów „drewna i rur” MB Quart wciąż pozostaje światowym standardem, tworząc tylko najlepsze urządzenia audio o wysokiej wydajności.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Tonsil Altus 300 – Kolumna podłogowa Hi-FI

1 599,00 1 649,00 
Kolumny Tonsil Altus 300 są większym odpowiednikiem Altus 200.Większa moc, przetworniki i sama pojemność kolumny sprawiają, że są jeszcze bardziej porządane.

Tonsil Altus 200 – kolumna podłogowa HI-FI

1 449,00 1 499,00 
Kolumny Tonsil Altus 200 jest mniejszym odpowiednikiem Altusa 300, ale to nie oznacza, że jest kolumną o słabszej jakości. Altusy 200 potrafią pokazać pazur i mimo swoich rozmiarów grają głośno i czysto.

Dali Oberon 7 – Kolumna podłogowa

2 399,00 
Projektując serię kolumn głośnikowych DALI OBERON wybraliśmy najlepsze elementy z naszych obecnych komponentów oraz połączyliśmy je w serię, która zapewnia doskonałą jakość dźwięku, nowoczesny wygląd oraz wszechstronność wykorzystania. DALI OBERON 7 Najtaniej w Polsce. Cena za sztukę

Tonsil Maestro III – kolumny podłogowe HI-FI

3 398,00 4 898,00 
Zestaw głośnikowy Maestro III to lifting zestawu Maestro II 180. Zasadniczym celem tej modernizacji było uzyskanie bardziej zdecydowanego basu. Obudowa posiada nowo zaprojektowany ekran wykończony czarnym lakierem oraz nową lakierowaną podstawę, całość odchylona jest lekko do tyłu.

Tonsil Maestro II 180 – Kolumny podłogowe HI-FI

2 498,00 3 038,00 

Zestawy głośnikowe MAESTRO II przeznaczone są do współpracy z domowym sprzętem audio najwyższej klasy. Maestro II 180 jest kolumną trójdrożną, o dźwięku dynamicznym z dobrze zarysowanym basem

Pylon Audio Pearl 27 – Kolumna głośnikowa

1 499,00 1 745,00 szt.
Cena za sztukę. Pearl 27 to wysokiej klasy zestaw głośnikowy o 3-drożnej technologii. Kolumny odznaczają się dobrze zaakcentowanym i kontrolowanym basem oraz precyzyjną górą pasma. Wszystkie detale są wyartykułowane w bardzo staranny i wyrazisty sposób, tworząc perfekcyjnie zgraną całość.Swobodne ustawienie kolumn w problematycznych przestrzeniach, możliwe jest dzięki Tunel-bass-reflex, umieszczonemu na froncie obudowy. Kolumny przeznaczone są pomieszczeniom o metrażu 20-45 m2.  

Pylon Audio Opal 30 – Kolumna podłogowa

2 099,00 szt.
Cena za sztukę. Opal 30 stanowi duże kolumny 3-drożne. Charakteryzuje się dźwięczną prezentacją, głębokim rytmicznym basem, a także dobrze dopasowaną muzykalną górą pasma. Kolumny Opal 30 odznaczają się nowoczesnymi walorami technicznymi, bogatym brzmieniem. Mimo większych rozmiarów zachowany jest ogólny charakter i muzykalność. Kolumny idealnie sprawdzą się w pomieszczeniach o metrażu 20-45 m2.  

HECO AURORA 1000 – Kolumny podłogowe Hi-Fi

4 198,00 
Jako flagowy produkt nowej serii Aurora, głośnik podłogowy o dumnym numerze 1000 zachwyca eleganckim wyglądem, innowacyjną technologią i oczywiście, wyjątkowymi właściwościami akustycznymi.

Założona w 1962 roku firma MB Quart rozpoczęła produkcję profesjonalnych mikrofonów studyjnych i słuchawek w swojej siedzibie w Obrigheim w Niemczech. Dzięki badaniom, innowacjom i zaangażowaniu w najwyższe standardy jakości MB Quart kontynuował rozwój swojej linii produktów przez ponad 50-letnią historię.

Dźwięk CAR-AUDIO „samochodowy” wymaga specjalnego podejścia i odpowiedniego sprecyzowania potrzeb. Wzmacniacze wysokiej mocy o niesamowitej jakości dźwięku. Dostępne są opcje w bardzo konkurencyjnych cenach oraz wyszukane znacznie droższe instalacje. Wzmacniacze, subwoofer i głośniki z aluminiowymi lub tytanowymi głośnikami wysokotonowymi i koszykami kompozytowymi sprawiają, że komponenty audio od MB Quart są wyjątkowe i niepowtarzalne.

Produkty MB Quart Nautic Marine i Powerports przeznaczone są do pojazdów terenowych; szlaki i woda. Kontrolery Bluetooth, jednostki źródłowe Bluetooth Am / Fm, kompaktowe i pełnowymiarowe wzmacniacze morskie o dużej mocy, głośne klaksony i subwoofery tworzą linie produktów sportowych i morskich Nautic.

W 2005 roku MB Quart dołączył do rodziny Maxxsonics USA z siedzibą w Chicago, IL USA.

Z MB Quart na pewno znajdziesz system dźwiękowy, który spełni Twoje szczególne potrzeby. Od podstawowego systemu po najbardziej wyszukane i wyróżniające się projekty, produkty MB Quart zapłoną i podsycą płomienie Twojej pasji do precyzyjnej jakości dźwięku.