Pylon Audio

Pylon Audio to Polska marka, która powstała w 2011 roku i od tego czasu w ekspresowym tempie rozwija swoją działalność stale projektując i ulepszając kolejne serie kolumn głośnikowych wywierając nacisk na sprzęt o parametrach HI-END.

Innowacyjne rozwiązania stosowane w sprzęcie Pylon sprawiają, że jest obecnie jednym z czołowych graczy produkujących kolumny do kina domowego, stereo oraz kolumn efektowych w Polsce.

Jakość otrzymywana w skrajnie dopracowanych produktach Pylon jest znana i doceniana w wszystkich środowiskach audio. Ceny sprzętu są bardzo konkurencyjne dzięki czemu w małym budżecie można otrzymać bardzo sensowny sprzęt.

Pylon Audio znajdzie swoje zastosowanie w każdym domu i wypełni go wspaniałej jakości dźwiękiem, którego nigdy nie zapomnisz.

Jakość wykonania oraz nowoczesny wygląd to kolejna zaleta i bez wątpienia kolumny Pylon oprócz właściwości muzycznych mogą pełnić także rolę stałego elementu dekoracyjnego.

Wyświetlanie 1–28 z 53 wyników

Pylon Audio Pearl 27 – Kolumna głośnikowa

1 499,00 1 745,00 szt.
Cena za sztukę. Pearl 27 to wysokiej klasy zestaw głośnikowy o 3-drożnej technologii. Kolumny odznaczają się dobrze zaakcentowanym i kontrolowanym basem oraz precyzyjną górą pasma. Wszystkie detale są wyartykułowane w bardzo staranny i wyrazisty sposób, tworząc perfekcyjnie zgraną całość.Swobodne ustawienie kolumn w problematycznych przestrzeniach, możliwe jest dzięki Tunel-bass-reflex, umieszczonemu na froncie obudowy. Kolumny przeznaczone są pomieszczeniom o metrażu 20-45 m2.  

Pylon Audio Opal 30 – Kolumna podłogowa

2 099,00 szt.
Cena za sztukę. Opal 30 stanowi duże kolumny 3-drożne. Charakteryzuje się dźwięczną prezentacją, głębokim rytmicznym basem, a także dobrze dopasowaną muzykalną górą pasma. Kolumny Opal 30 odznaczają się nowoczesnymi walorami technicznymi, bogatym brzmieniem. Mimo większych rozmiarów zachowany jest ogólny charakter i muzykalność. Kolumny idealnie sprawdzą się w pomieszczeniach o metrażu 20-45 m2.  

Pylon Audio Pearl Monitor – Kolumna podstawkowa

729,00 szt.
Cena za sztukę. Pearl Monitor to zestaw głośnikowy o dwudrożnej technologii, którego konstrukcja zawiera starannie dopasowane przetworniki. Zestaw głośnikowy Pearl Monitor odnajduje się w niewielkich pomieszczeniach jako głośnik efektowy w kinie domowym lub pełnopasmowy systemie stereo. Zapewnia pełny i przejrzysty przekaz, z zachowaniem właściwego charakteru nagrań. Kolumny optymalnie sprawdzą się w pomieszczeniach o metrażu 13-22 m2.  

Pylon Audio Pearl Sub – Subwoofer aktywny

1 990,00 
Aktywny głośnik subniskotonowy linii Pearl jest uzupełnieniem najniższych rejestrów w kinie domowym lub małym stereo.

Pylon Audio Pearl 20 – Kolumna podłogowa 80W

929,00 1 035,50 szt.
Cena za sztukę. Pearl 20 to niespotkane na tym pułapie cenowym brzmienie, gdzie wszystkie detale oraz niuanse zawarte w muzyce, są podane w bardzo wyrazisty i plastyczny sposób perfekcyjnie łączą się w jedną, zgraną całość  

Pylon Audio Diamond 28 – Kolumna podłogowa

4 499,00 6 299,00 szt.
Cena za sztukę. Diamond 28 to 2,5 drożna konstrukcja,w której zastosowano 19 mm kopułkę tekstylną firmy Scan Speak oraz dwa 18cm przetworniki norweskiej marki Seas, które odpowiadają za średnie tony i dół pasma. Diamond 28 łączy w sobie naturalne brzmienie i nowoczesny design konstrukcji. Kolumny dedykowane są pomieszczeniom 25 - 42 m2.

Pylon Audio Pearl Zestaw kina domowego 5.0 – Pearl 25 / Sat / Center

4 657,00 
Kino domowe oparte o serię Pearl marki Pylon Audio to doskonałe rozwiązanie dla twojego salonu. Jeśli nie chcesz wydawać zawrotnej kwoty na kino domowe jednak kochasz wrażenia które towarzyszą Ci podczas seansu filmowego w prawdziwym kinie, to zestaw ten jest dokładnie dla Ciebie.

Pylon Audio Pearl Center – Kolumna centralna

859,00 959,00 
Pearl Center to zestaw głośnikowy, który idealnie sprawdzi się w roli głośnika centralnego w konfiguracji kina domowego. Obudowa kompaktowych wymiarów gwarantuje dużą sztywność i stabilność, przez co usprawnia montaż kolumn w powierzchni odsłuchowej. Ponadto, głośnik wysokotonowy ze zoptymalizowaną zwrotnicą pozwala na osiągnięcie pełnej współpracy pomiędzy elementami kina domowego.

Pylon Audio Opal Center – Kolumna centralna

1 299,00 
Opal Center pełnią funkcję kolumn centralnych w zestawie kina domowego. Cechuje się charakterystycznym, ciepłym brzmieniem, a także naturalnością prezentacji dialogów w systemach kina domowego.

Pylon Audio Opal 20 – Kolumna podłogowa

1 199,00 szt.
Cena za sztukę. Opal 20 to wysokiej klasy zestaw głośnikowy opierający się na technologii dwudrożnej. Składa się z głośnika niskotonowego Pylon Audio PSW 18.8 CS, który odznacza się doskonałymi parametrami mierzalnymi. OPAL 20 to zestaw, który doskonale sprawdzi się jako element domowego studia nagraniowego. Umożliwia luksusowy odsłuch z niewielkich dystansów,a cała konstrukcja została stworzona tak, by zapewnić najwyższą jakość każdego rodzaju odsłuchiwanej muzyki.  

Pylon Audio Sapphire 31 – Kolumna podłogowa

2 449,00 3 149,00 szt.
Cena za sztukę. Sapphire 31 odznacza się klasycznym designem oraz nowymi rozwiązaniami technicznymi w stosunku do swego poprzednika Sapphire 30. Kolumny dostarczają bogatszy, wierniejszy, bardziej spójny dźwięk oraz cechują się dynamiką i prężnością brzmienia. Konstrukcja kolumny została wyposażona o dodatkowe wzmocnienia i wzbogacona o 1 calowy tekstylny przetwornik Seas’a oraz przetworniki niemieckiego Visatona. Kolumny idealnie sprawdzą się w pomieszczeniach o metrażu 20-42 m2.  

Pylon Audio Diamond Center – Kolumna centralna

3 390,00 4 399,00 
Diamond Center znakomicie sprawdzi się w charakterze kolumny centralnej w zestawie kina domowego. Konstrukcja Diamond Center zbudowana jest z solidnych płyt MDF. W celu wytłumienia i pozbycia się niepożądanych rezonansów, użyto naturalnej wełny owczej. Ponadto, została wyposażona o głośnik wysokotonowy Scan Speak oraz 15cm przetworniki norweskiego Seas’a,

Pylon Audio Diamond 25 – Kolumna podłogowa

3 999,00 5 499,00 szt.
Cena za sztukę. Diamond 25 stanowi kompaktową wersję flagowego modelu Diamond 28.  Stanowi unikalne połączenie naturalnego, płynnego brzmienia i oryginalnego efektu wizualnego. Mniejsze rozmiary urządzenia z łatwością wpasują się w nieduże przestrzenie, bez utraty właściwego charakteru brzmienia znanego z kolumn Diamond 28. Kolumny idealnie sprawdzają się w pomieszczeniach o metrażu 18-32 m2.  

Pylon Audio Diamond 30 – Kolumna podłogowa

5 499,00 6 999,00 szt.
 Cena za sztukę. Diamond 30 stanowi największą, pokaźną, 3 drożną konstrukcję wolnostojącą w linii Diamond. Zestaw  odznacza się sprawną konfiguracją, która zapewnia właściwe nagłośnienie większych pomieszczeń, a także gwarantuje komunikatywność na wysokim poziomie. Obudowy głośnikowe charakteryzują się wysoką jakością, zostały wykonane z płyt MDF, a kolumny idealnie sprawdzają się w pomieszczeniach o metrażu 28-48 m2.  

Pylon Audio Jade 30 – Kolumna podłogowa vintage

Dostępny wkrótceszt.
Cena za sztukę. Nowoczesny, zaawansowany technologicznie głośnik z potężnym, ale kolorowym i przestrzennym dźwiękiem w gustownej, ponadczasowej obudowie inspirowanej stylem retro – to były nasze hasła, kiedy projektowaliśmy Jade 30.  

Pylon Audio Diamond monitor 18 mk II – Kolumna podstawkowa

2 849,00 3 499,00 szt.
Cena za sztukę. Pylon Audio Diamond monitor 18 mk II - Najnowszy model doskonale znanej i sprawdzonej serii diamond. Charakteryzuje się niesamowitym brzmieniem.

Pylon Audio Diamond 25 mk II – Kolumny podłogowe

4 349,50 5 999,50 szt.
Pylon Audio Diamond 25 mk II - Najnowszy model doskonale znanej i sprawdzonej serii diamond. Charakteryzuje się niesamowitym brzmieniem.

Pylon Audio Diamond Sub – Subwoofer aktywny

6 599,00 7 599,00 szt.
Pylon Audio Diamond Sub - Subwoofer aktywny dedykowany do dobrze znanej serii Diamond.

Pylon Audio Zirkon 20- Kolumny podłogowe

Dostępny wkrótce
Pylon Audio Zirkon 20 - Całkowicie nowy model kolumny podłogowej od Pylon Audio. Charakteryzuje się fantastycznym brzmieniem i smukłą sylwetką.

Pylon Audio Diamond 30 mk II – Kolumna podłogowa

5 999,50 7 499,50 szt.
Pylon Audio Diamond 30 mk II - Najnowszy model doskonale znanej i sprawdzonej serii diamond. Charakteryzuje się niesamowitym brzmieniem.

Pylon Audio Diamond 28 mk II – Kolumna podłogowa

4 999,50 6 799,50 szt.
Pylon Audio Diamond 28 mk II - Najnowszy model doskonale znanej i sprawdzonej serii diamond. Charakteryzuje się niesamowitym brzmieniem.

Pylon Audio Jasper 25 MkII Active- Kolumny podłogowe Aktywne

35 999,00 
Jasper 25 Active to kwintesencja muzykalności, przestrzeni i głębi, z niespotykanym odwzorowaniem mikro- i makrodetali nagrania, w eleganckiej i nowoczesnej formie.

Pylon Audio Jasper 18 Active – Kolumny podstawkowe Hi-Fi Aktywne

22 999,00 
Jasper Monitor 18 Active - podstawkowy przedstawiciel linii Jasper - podobnie jak więksi bracia zachowuje zaawansowane i dojrzałe brzmienie, prezentując je w sposób przyjemny i efektowny jednocześnie.

Pylon Audio Jasper 23 Active – Kolumna podłogowa aktywna

10 999,00 szt.
Cena za sztukę. Jasper 23 - najmniejszy przedstawiciel linii Jasper: sygnatura brzmienia, klasa i design większych braci w formie przeznaczonej do mniejszych pomieszczeń.  

Pylon Audio Sapphire Sub – Subwoofer Aktywny

2 799,00 2 999,00 
Pylon Sapphire Sub to uzupełnienie serii o subwoofer aktywny dla stworzenia pełnego kina 5.1. Seria Sapphire charakteryzuje się przyjemnym, miękkim dźwiękiem, który mimo łagodności nie jest pozbawiony detaliczności.

Pylon Audio Opal Sub – Subwoofer Aktywny

2 699,00 
Pylon Opal Sub to uzupełnienie serii o subwoofer aktywny dla stworzenia pełnego kina 5.1. Seria Opal charakteryzyje się przyjemnym, miękkim dźwiękiem, który mimo łagodności nie jest pozbawiony detaliczności.

Pylon Audio Jade 20 – Kolumna podłogowa vintage

5 999,00 szt.
Cena za sztukę. Nowoczesny, zaawansowany technologicznie głośnik z potężnym, ale kolorowym i przestrzennym dźwiękiem w gustownej, ponadczasowej obudowie inspirowanej stylem retro – to były nasze hasła, kiedy projektowaliśmy Jade 20.  

Pylon Opal 30 Cambrigde CXA81 zestaw stereo

8 800,00 
Zestaw stereo Zestaw stereo Pylon Opal 30 + Cambrigde CXA81 - zestaw stereo najlepszy w swojej klasie. Niesamowita czystość i najlepsza moc. 8800 pln.