Wyświetlanie 1–24 z 193 wyników

Głośniki Sufitowe

Głośniki instalacyjne sufitowe do zastosowań home audio wyśmienicie sprawdzają się jako kolumny efektowe w pomieszczeniach gdzie nie ma dostatecznie wiele miejsca by można było instalować standardowe kolumny podstawkowe. Głośniki sufitowe można instalować bezpośrednio w suficie podwieszanym gdzie nie zajmują miejsca a ich właściwości akustyczne i dźwiękowe są w wielu przypadkach podobne lub nawet lepsze niż kolumn podstawkowych.

Szeroki asortyment tego rodzaju urządzeń i zastosowań pozwala na dostosowanie go idealnie do swoich potrzeb przy projektowaniu pomieszczenia gdzie będzie odsłuchiwany.

W wielu wypadkach wybiera się ten typ urządzeń czyli głośniki instalacyjne sufitowe dla utrzymania minimalistycznego wyglądu pomieszczenia zamiast wieszania na ścianach instalujemy niewidoczne głośniki w suficie.

Najczęściej wykorzystywane są przy tworzeniu stref nagłośnieniowych oraz jaki głośniki efektowe kina domowego Dolby ATMOS.

Świetne rozwiązanie do kina domowego zapraszamy do kontaktu z naszym sklepem z chęcią doradzimy idealny głośnik sufitowy do Twojej instalacji !