Produkty audio stworzone przez renomowaną, brytyjską markę – REL.

REL ACOUSTICS jest znanym producentem konkretnej kategorii przedmiotów, gdyż fachowcy z firmy chcą skupić się na dopracowywaniu wszelkich detali, zamiast rozpraszać swoją uwagę na wiele różnych produktów. Przedsiębiorstwo poleca wysokiej klasy subwoofery, które służą do odtwarzania dźwięków o bardzo niewielkich częstotliwościach. Produkty te wykorzystują specjalne dolnoprzepustowe filtry, dzięki którym sygnał jest emitowany z wysokiego poziomu. Subwoofery wykorzystuje się w sprzętach stereofonicznych oraz kinach domowych. Mają dość wszechstronne zastosowania i pozwalają cieszyć się niepowtarzalnymi dźwiękami także w zaciszu domowym. To w pełni dopracowane systemy, które zrewolucjonizowały sposób odczuwania muzyki, nadając jej walor wielowymiarowości.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

Czysty dźwięk to priorytet

Produkty firmy REL odznaczają się optymalnymi gabarytami oraz ergonomicznymi kształtami, które sprawiają, że dźwięki rozchodzą się miarowo po pomieszczeniach oraz najbliższych przestrzeniach. Standardowe kolumny mogą emitować różnego rodzaju fałsze i nieczystości. Producent jednych z najlepszych na świecie subwooferów dba o to, by jego sprzęty wydawały dźwięki zgodne z preferencjami najbardziej wrażliwego ucha. Producent szczególnie dba o to, by jakość dźwięku utrzymywała się na jak najwyższym poziomie, zdając sobie sprawę, że jest to kwestią priorytetową dla użytkowników nagłośnienia. Marka REL ACOUSTIC jest jedną z głównych wśród subwoofer'ów. Tej firmie udało się zabłysnąć dobrym pomysłem i stworzyć urządzenia o naprawdę wysokiej jakości, co pozwoliło dorównać najlepszym markom w tej branży. Z tego tekstu dowiesz się co w swojej ofercie ma marka REL.

Eksperci od subwoofer'ów na rynku

Firma REL jest uznawana za ekspertów od subwoofer'ów. Prawie wszystkie urządzenia tej marki są wiodącymi na rynku. Konkurencyjne firmy próbują dorównać w jakości subwoofer'om REL. Jest to z pewnością firma, która na rynek wypuszcza wyjątkowe i bardzo dobrej jakości produkty. Najlepiej korzystać z korzystać z usług sprawdzonych i renomowanych producentów, którzy wiele lat działają na rynku i cieszą się pozytywną opinią wśród klientów. Warto zwrócić na fakt, że REL ACOUSTIC nie projektuje subwooferów pod kątem konkretnych serii i modeli własnych zespołów głośnikowych. Firma o swoich produktach mówi, że są one najbardziej uniwersalne i sprawdzą się w dowolnych konfiguracjach. Marka REL od początku istnienia konkuruje z markami takimi jak Dali, Eleca czy Monitor Audio. Warto podkreślić, że są to kluczowe marki związane z subwoofer'ami i wiele innych, mniejszych firm nie ma ich w swojej ofercie, co wpływa na popularność REL ACOUSTIC. Największym sukcesem opisywanej firmy są właśnie wysokiej klasy wzmacniacze - posiadają one świetnie zestrojony system 2.1. Tak więc warto zastanowić się nad uzupełnieniem swojego monitora (zwłaszcza jeśli ma słabe basy) o subwoofer marki REL, która bierze pod uwagę konfiguracje służące głównie muzyce, a nie systemom kina domowego.

Nowa linia subwooferów REL

Nowa linia subwooferów REL składa się trzech modeli: 1. T/5x, 2. T/7x, 3, T/9x. Można w nich bardzo łatwo zauważyć dużo usprawnień czy też poprawek w porównaniu do wcześniejszej serii. Nowe subwoofery różnią się od poprzednich: wielkością obudowy, średnicą głośnika i mocą wzmacniacza. jeśli chodzi natomiast o konkretne cechy wyglądu to nie są one już kanciastymi pudełkami - ich obudowy zostały zaokrąglone. Bazą subwoofer'ów REL T/5x, T/7x i T/9x są wzmacniacze klasy AB, które mają moc 125, 200 i 300 W. Co więcej mają one oddzielne wejścia wysokopoziomowe i wejścia niskopoziomowe - jest to niezbędne ze względu na rosnącą liczbę głośników aktywnych pojawiających się na rynku. Warto wiedzieć, że połączenie 1/LFE dla basów umożliwia automatyczne przełączanie utworów muzycznych między pomocy aplikacją dwukanałową, a kinem domowym. Dzieje się to bez konieczności zmiany ustawień. Firma REL sugeruje ustawienie T/5x w małych oraz średnich pomieszczeniach. Ten model jest wyposażony w głośnik niskotonowy, który skierowany jest ku dołowi. Co więcej wyeliminowana została maskownica. T/7x opisuje jako jeden ze swoich najbardziej zrównoważonych barwowo subwooferów. Ten produkt oferuje wyjątkowo głębokie i melodyjne basy. Flagowcem ma być T/9x mający jeszcze większą moc niż model poprzedni. Ten tekst dostarczył informacji na temat marki REL ACOUSTIC oraz na temat nowej linii subwoofer'ów.

Najlepszej jakości komponenty

Producent subwooferów wykorzystuje wyłącznie najlepszej klasy surowce. Kolumny nagłośnieniowe są zawsze wykonane solidnie i profesjonalnie. Trwałe i wytrzymałe produkty mają gwarancję producenta i mogą być poddawane długotrwałej eksploatacji. Firma REAL ACOUSTICS dokłada wszelkich starań, by oddać w ręce użytkowników przedmioty kompleksowe, czyli zarówno znakomicie spełniające swoją główną rolę, jak i wykonane w sposób, który eliminuje potencjalne awarie.