Produkty audio stworzone przez renomowaną, brytyjską markę – REL.

REL ACOUSTICS jest znanym producentem konkretnej kategorii przedmiotów, gdyż fachowcy z firmy chcą skupić się na dopracowywaniu wszelkich detali, zamiast rozpraszać swoją uwagę na wiele różnych produktów. Przedsiębiorstwo poleca wysokiej klasy subwoofery, które służą do odtwarzania dźwięków o bardzo niewielkich częstotliwościach. Produkty te wykorzystują specjalne dolnoprzepustowe filtry, dzięki którym sygnał jest emitowany z wysokiego poziomu. Subwoofery wykorzystuje się w sprzętach stereofonicznych oraz kinach domowych. Mają dość wszechstronne zastosowania i pozwalają cieszyć się niepowtarzalnymi dźwiękami także w zaciszu domowym. To w pełni dopracowane systemy, które zrewolucjonizowały sposób odczuwania muzyki, nadając jej walor wielowymiarowości.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

REL – Arrow Wireless System – Nadajnik bezprzewodowy

1 190,00 
Arrow Wireless korzysta z nowoczesnych rozwiązań technologicznych, które doskonale sprawdziły się w poprzednim systemie bezprzewodowym marki REL Acoustics, LongBow. Podobnie poprzednika, nadajnik dostarcza nieskazitelnie czyste i wyjątkowo mocne basowe brzmienie.

REL – HT-Air – Nadajnik / odbiornik bezprzewodowy

890,00 
HT-Air Wireless to bezprzewodowy odbiornik/nadajnik zaprojektowany do subwooferów z serii Home Thearter.

REL – Longbow Transmitter nadajnik bezprzewodowy

1 690,00 
Nadajnik bezprzewodowy LongBow to niezwykle łatwy w użyciu, wysokiej klasy system z zerową kompresją.

REL – Tzero MKIII – Subwoofer

2 290,00 
Subwoofer Tzero MKIII to wysokiej klasy sprzęt, który cieszy się ogromną popularnością wśród wymagających użytkowników.

REL- HT/1003 Subwoofer

2 990,00 
Subwoofer HT/1003 to nowej generacji urządzenie stworzone przez renomowaną, brytyjską markę – REL. Dzięki niemu każdy zestaw kina domowego odżyje, zyskując moc, o jakiej jego użytkownicy mogli do tej pory tylko pomarzyć

REL HT/1205 Mk II – Subwoofer aktywny

4 690,00 
HT1205 MKII to najnowsza wersja aktywnego subwoofera w obudowie zamkniętej, który dedykowany jest do kina domowego.

REL HT/1003 Mk II – Subwoofer aktywny

3 890,00 
HT1003 MKII to najnowsza wersja aktywnego subwoofera w obudowie zamkniętej, który dedykowany jest do kina domowego.

REL – HT/1510 Predator – Subwoofer

9 990,00 
REL - HT/1510 - subwoofer aktywny, elegancki styl,  1000-watowy wzmacniacz z wejściami PerfectFilter™, 15-calowy przetwornik CarbonGlas™.

REL – T/9i – Subwoofer

4 990,00 
Subwoofer aktywny T/9i to urządzenie nowej generacji, w którym zastosowano najnowsze rozwiązania techniczne. Jak każdy produkt brytyjskiego twórcy sprzętu stereo, został on wykonany z niebywałą pieczołowitością, przy użyciu wysokiej klasy, solidnych materiałów.

REL – HT/1508 Predator – Subwoofer

8 690,00 
HT/1508 Predator to urządzenie nowej generacji, które dostarcza użytkownikom najwyższej jakości rozrywki. Dźwięki emitowane przez subwoofer charakteryzują się wierną, mocną i nieskazitelnie czystą reprodukcją niskich, basowych tonów.

Firma REL ACOUSTICS jest znana na całym świecie wśród koneserów muzyki i dźwięków o niezwykłej częstotliwości. Jest to jeden z renomowanych liderów i autorytetów, jeśli chodzi o produkcję subwooferów, czyli specjalnych systemów nagłośnieniowych. Swoją sławę producent zawdzięcza dopracowanym i funkcjonalnym produktom skrojonym na miarę oczekiwań najbardziej wymagających użytkowników. Co sprawia, że głośniki REL są tak chętnie kupowane?

Powstanie i rozwój firmy

Firma działa na rynku już od wielu lat, gdyż powstała w 1990 roku. Jej założycielem był Richard Edmund Lord, stąd skrót w nazwie REL pochodzący od inicjałów pomysłodawcy. Początkowo przedsiębiorstwo funkcjonowało w niewielkim miasteczku Bridgend położonym w malowniczej Walii. Interes dobrze się rozwijał, zaś w 2005 roku został przejęty przez Johna Huntera i Donalda Brody'ego. W Walii od tej pory działało już wyłącznie biuro projektowe, natomiast główna siedziba przedsiębiorstwa została przeniesiona do Stanów Zjednoczonych. Pomimo wielu modyfikacji oraz dynamicznie zmieniającego się rynku muzycznego firma nadal pozostaje jednym z niekwestionowanych mistrzów w swoim fachu.

Czysty dźwięk to priorytet

Produkty firmy REL odznaczają się optymalnymi gabarytami oraz ergonomicznymi kształtami, które sprawiają, że dźwięki rozchodzą się miarowo po pomieszczeniach oraz najbliższych przestrzeniach. Standardowe kolumny mogą emitować różnego rodzaju fałsze i nieczystości. Producent jednych z najlepszych na świecie subwooferów dba o to, by jego sprzęty wydawały dźwięki zgodne z preferencjami najbardziej wrażliwego ucha. Producent szczególnie dba o to, by jakość dźwięku utrzymywała się na jak najwyższym poziomie, zdając sobie sprawę, że jest to kwestią priorytetową dla użytkowników nagłośnienia.

Marka REL ACOUSTIC jest jedną z głównych wśród subwoofer'ów. Tej firmie udało się zabłysnąć dobrym pomysłem i stworzyć urządzenia o naprawdę wysokiej jakości, co pozwoliło dorównać najlepszym markom w tej branży. Z tego tekstu dowiesz się co w swojej ofercie ma marka REL.

Eksperci od subwoofer'ów na rynku

Firma REL jest uznawana za ekspertów od subwoofer'ów. Prawie wszystkie urządzenia tej marki są wiodącymi na rynku. Konkurencyjne firmy próbują dorównać w jakości subwoofer'om REL. Jest to z pewnością firma, która na rynek wypuszcza wyjątkowe i bardzo dobrej jakości produkty. Najlepiej korzystać z korzystać z usług sprawdzonych i renomowanych producentów, którzy wiele lat działają na rynku i cieszą się pozytywną opinią wśród klientów. Warto zwrócić na fakt, że REL ACOUSTIC nie projektuje subwooferów pod kątem konkretnych serii i modeli własnych zespołów głośnikowych. Firma o swoich produktach mówi, że są one najbardziej uniwersalne i sprawdzą się w dowolnych konfiguracjach. Marka REL od początku istnienia konkuruje z markami takimi jak Dali, Eleca czy Monitor Audio. Warto podkreślić, że są to kluczowe marki związane z subwoofer'ami i wiele innych, mniejszych firm nie ma ich w swojej ofercie, co wpływa na popularność REL ACOUSTIC. Największym sukcesem opisywanej firmy są właśnie wysokiej klasy wzmacniacze - posiadają one świetnie zestrojony system 2.1. Tak więc warto zastanowić się nad uzupełnieniem swojego monitora (zwłaszcza jeśli ma słabe basy) o subwoofer marki REL, która bierze pod uwagę konfiguracje służące głównie muzyce, a nie systemom kina domowego.

Nowa linia subwooferów REL

Nowa linia subwooferów REL składa się trzech modeli:
1. T/5x,
2. T/7x,
3, T/9x.

Można w nich bardzo łatwo zauważyć dużo usprawnień czy też poprawek w porównaniu do wcześniejszej serii. Nowe subwoofery różnią się od poprzednich: wielkością obudowy, średnicą głośnika i mocą wzmacniacza. jeśli chodzi natomiast o konkretne cechy wyglądu to nie są one już kanciastymi pudełkami - ich obudowy zostały zaokrąglone. Bazą subwoofer'ów REL T/5x, T/7x i T/9x są wzmacniacze klasy AB, które mają moc 125, 200 i 300 W. Co więcej mają one oddzielne wejścia wysokopoziomowe i wejścia niskopoziomowe - jest to niezbędne ze względu na rosnącą liczbę głośników aktywnych pojawiających się na rynku. Warto wiedzieć, że połączenie 1/LFE dla basów umożliwia automatyczne przełączanie utworów muzycznych między pomocy aplikacją dwukanałową, a kinem domowym. Dzieje się to bez konieczności zmiany ustawień. Firma REL sugeruje ustawienie T/5x w małych oraz średnich pomieszczeniach. Ten model jest wyposażony w głośnik niskotonowy, który skierowany jest ku dołowi. Co więcej wyeliminowana została maskownica. T/7x opisuje jako jeden ze swoich najbardziej zrównoważonych barwowo subwooferów. Ten produkt oferuje wyjątkowo głębokie i melodyjne basy. Flagowcem ma być T/9x mający jeszcze większą moc niż model poprzedni. Ten tekst dostarczył informacji na temat marki REL ACOUSTIC oraz na temat nowej linii subwoofer'ów.

Najlepszej jakości komponenty

Producent subwooferów wykorzystuje wyłącznie najlepszej klasy surowce. Kolumny nagłośnieniowe są zawsze wykonane solidnie i profesjonalnie. Trwałe i wytrzymałe produkty mają gwarancję producenta i mogą być poddawane długotrwałej eksploatacji. Firma REAL ACOUSTICS dokłada wszelkich starań, by oddać w ręce użytkowników przedmioty kompleksowe, czyli zarówno znakomicie spełniające swoją główną rolę, jak i wykonane w sposób, który eliminuje potencjalne awarie.