W ostatnich latach bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się głośniki Dali Phantom. Ich membrana została stworzona z mieszanki włókien drewna oraz papieru.

Konstrukcja głośnika

Dzięki temu cała konstrukcja jest stabilna, a dźwięk maksymalnie wyrazisty. Instalacja głośników jest bardzo prosta, dlatego nawet początkujące osoby nie powinny mieć z tym żadnych problemów. Wystarczy dokręcić specjalne śruby, które przekręcają wewnętrzne wsporniki. Firma Dali działa od 1983 roku i cały czas wprowadza nowe rozwiązania, które mają zaspokoić potrzeby ich konsumentów. Obecnie jest jednym z liderów na rynku, a urządzenia tej firmy zapewniają doskonałą jakość dźwięku oraz brzmienie. Warto wybierać produkty jedynie od sprawdzonych producentów, którzy cieszą się dobrą opinią i od wielu lat działają na rynku. Głośniki Dali Phantom są dopasowane do każdego rodzaju muzyki, dlatego mogą być wykorzystane zarówno przez fanów hip – hopu, jak i muzyki elektronicznej. Na uwagę zasługuje fakt, że głośniki Dali nie są produkowane w sposób masowy. Takie rozwiązanie sprawia, że można osiągnąć bardzo wysokie standardy. Inżynierowie Dali od podstaw projektują wszystkie komponenty, a następnie są one montowane ręcznie. Montaż maszynowy okazał się mało skuteczny, dlatego firma zdecydowała się stworzyć stanowiska montażowe, na których fachowcy osobiście składają głośniki Dali Phantom.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

Budowa głośników Dali Phantom

Warto mieć na uwadze, że głośniki Dali Phantom są smukłe i prezentują się naprawdę dobrze pod względem estetycznym. Oprócz tego prezentują podobną jakość, co głośniki podłogowe i oferują pełne pasmo przenoszenia. Jednocześnie są bardziej mobilne, ponieważ zajmują bardzo mało miejsca. Jest to szczególnie istotne w małych pomieszczeniach, gdzie metraż nie pozwala na zbyt wiele. Do produkcji głośników wykorzystywana jest sprawdzona technologia, która zapewnia najlepsze brzmienie. Membrana jest wykonana przede wszystkim z włókna drzewnego, dlatego jest to całkowicie bezpieczne dla środowiska. Rzeń nabiegunnika wyprodukowany jest z materiału magnetycznego SMC, charakteryzującego się bardzo dużą trwałością.

Montaż głośników Dali Phantom

Należy mieć na uwadze, że kompaktowe głośniki Dali Phantom mogą być zamontowane w prawie każdej ścianie. Głośniki Dali Phantom są bardzo dobrze wyposażonymi konstrukcjami. Świetną robotę robi regulacja poziomów przetwarzania tonów. Służy do tego specjalny przełącznik. W zaawansowanych głośnikach jest nawet regulacja kąta promieniowania poszczególnych przetworników. Najważniejsze znaczenie ma oczywiście przetwornik wysokotonowy. Wybór głośników nie jest wcale taki łatwy jakby się mogło wydawać. Wybór jest naprawdę ogromny, a w sprzedaży jest wiele tanich produktów, które nie do końca spełniają kryteria jakości oraz wymagania konsumentów. Zdecydowanie lepiej jest zapłacić trochę więcej i wybrać głośniki Dali Phantom, które cechują się wyrazistym brzmieniem i są bardzo wytrzymałe. Niestety producenci cały czas tworzą nowe modele, dlatego przeciętny konsument może się czuć nieco zagubiony w sklepie elektronicznym. Warto pamiętać, że obecne urządzenia różnią się tak naprawdę niewieloma parametrami i są one do siebie bardzo zbliżone.