Budowa głośników Dali Phantom

Warto mieć na uwadze, że głośniki Dali Phantom są smukłe i prezentują się naprawdę dobrze pod względem estetycznym. Oprócz tego prezentują podobną jakość, co głośniki podłogowe i oferują pełne pasmo przenoszenia. Jednocześnie są bardziej mobilne, ponieważ zajmują bardzo mało miejsca. Jest to szczególnie istotne w małych pomieszczeniach, gdzie metraż nie pozwala na zbyt wiele. Do produkcji głośników wykorzystywana jest sprawdzona technologia, która zapewnia najlepsze brzmienie. Membrana jest wykonana przede wszystkim z włókna drzewnego, dlatego jest to całkowicie bezpieczne dla środowiska. Rzeń nabiegunnika wyprodukowany jest z materiału magnetycznego SMC, charakteryzującego się bardzo dużą trwałością.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

Dali Phantom E-50 – Głośnik sufitowy/ścienny

949,00 
Zapewnia niewiarygodnie czysty i dobrze zdefiniowany dźwięk, a jego poziom basów, wytwarzanych pomimo jego niewielkich rozmiarów, robi duże wrażenie.

Dali Phantom H-80 – Głośnik sufitowy/ścienny

2 399,00 
Model PHANTOM H-80 marki Dali jest przeznaczony do montażu w suficie, ale może zostać zamontowany także w ścianie.

Dali Phantom S-180 – Głośnik ścienny, montażowy

14 499,00 
PHANTOM S-180 to pełnowymiarowy głośnik montowany w ścianie, który łączy w sobie 8-calowy przetwornik z membraną z włókna drzewnego

Dali Phantom S-80 – Głośnik ścienny

9 499,00 
PHANTOM S-80 to najbardziej kompaktowy w tej serii głośnik przeznaczony do montażu w ścianie. Wykorzystując 8-calowe przetworniki nisko-/średniotonowe, które współpracują z obrotowym hybrydowym modułem wysokotonowym, dostarczają czyste i wyraźnie określone brzmienie wraz z zaskakującym basem.

Dali Phantom E-80 – Głośnik sufitowy/ścienny

1 699,00 
Dzięki każdej części 20-centymetrowego woofera, nawet największe pomieszczenia wypełnią się dźwiękiem przy jednoczesnym zachowaniu basu pod kontrolą.

Dali Phantom H-120 – Głośnik sufitowy/ścienny

4 799,00 
H-120 to idealny produkt do instalacji, w których nie można zastosować normalnych kolumn podłogowych lub subwooferów zewnętrznych.

Dali Phantom S-280 – Głośnik ścienny, montażowy

23 999,00 
PHANTOM S-280 to nieuznająca kompromisów kolumna głośnikowa do montażu w ścianie wyposażona w dwa 8-calowe przetworniki nisko-/średniotonowe.

Dali Phantom H-50 – Głośnik sufitowy/ścienny

1 499,00 
Kompaktowy głośnik PHANTOM H-50 zapewnia dźwięk o robiącej wrażenie czystości i, pomimo niewielkich rozmiarów, jest w stanie wytwarzać bardzo dużo basów.

Dali Phantom E-60S – Głośnik sufitowy

1 699,00 
Głośnik instalacyjny Phantom E-60 S to urządzenie marki Dali wyposażone w dwa przetworniki wysokotonowe 20 mm oraz 6,5-calowy przetwornik średnio-niskotonowy.

Montaż głośników Dali Phantom

Dali PhantomNależy mieć na uwadze, że kompaktowe głośniki Dali Phantom mogą być zamontowane w prawie każdej ścianie. Głośniki Dali Phantom są bardzo dobrze wyposażonymi konstrukcjami. Świetną robotę robi regulacja poziomów przetwarzania tonów. Służy do tego specjalny przełącznik. W zaawansowanych głośnikach jest nawet regulacja kąta promieniowania poszczególnych przetworników. Najważniejsze znaczenie ma oczywiście przetwornik wysokotonowy. Wybór głośników nie jest wcale taki łatwy jakby się mogło wydawać. Wybór jest naprawdę ogromny, a w sprzedaży jest wiele tanich produktów, które nie do końca spełniają kryteria jakości oraz wymagania konsumentów. Zdecydowanie lepiej jest zapłacić trochę więcej i wybrać głośniki Dali Phantom, które cechują się wyrazistym brzmieniem i są bardzo wytrzymałe. Niestety producenci cały czas tworzą nowe modele, dlatego przeciętny konsument może się czuć nieco zagubiony w sklepie elektronicznym. Warto pamiętać, że obecne urządzenia różnią się tak naprawdę niewieloma parametrami i są one do siebie bardzo zbliżone.

W ostatnich latach bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się głośniki Dali Phantom. Ich membrana została stworzona z mieszanki włókien drewna oraz papieru.

Konstrukcja głośnika

Dzięki temu cała konstrukcja jest stabilna, a dźwięk maksymalnie wyrazisty. Instalacja głośników jest bardzo prosta, dlatego nawet początkujące osoby nie powinny mieć z tym żadnych problemów. Wystarczy dokręcić specjalne śruby, które przekręcają wewnętrzne wsporniki. Firma Dali działa od 1983 roku i cały czas wprowadza nowe rozwiązania, które mają zaspokoić potrzeby ich konsumentów. Obecnie jest jednym z liderów na rynku, a urządzenia tej firmy zapewniają doskonałą jakość dźwięku oraz brzmienie. Warto wybierać produkty jedynie od sprawdzonych producentów, którzy cieszą się dobrą opinią i od wielu lat działają na rynku. Głośniki Dali Phantom są dopasowane do każdego rodzaju muzyki, dlatego mogą być wykorzystane zarówno przez fanów hip - hopu, jak i muzyki elektronicznej. Na uwagę zasługuje fakt, że głośniki Dali nie są produkowane w sposób masowy. Takie rozwiązanie sprawia, że można osiągnąć bardzo wysokie standardy. Inżynierowie Dali od podstaw projektują wszystkie komponenty, a następnie są one montowane ręcznie. Montaż maszynowy okazał się mało skuteczny, dlatego firma zdecydowała się stworzyć stanowiska montażowe, na których fachowcy osobiście składają głośniki Dali Phantom.