Wyświetlanie 1–28 z 37 wyników

ITC Audio – T-6221 Odtwarzacz CD/MP3/USB/SD

1 354,29 
T-6221 marki ITC Audio to najwyższa jakość produktów dedykowanych dla systemów radiowęzłowych Public Address 100V . Urządzenie posiada wbudowany odtwarzacz płyt CD, VCD, MP3, DVD z szufladą typu“slimline” , gniazdo USB, slot kart pamięci SD oraz wejście dwóch kanałów stereo.

BIAMP – PMR4000RMKIII Wielofunkcyjny odtwarzacz muzyki

2 421,00 
PMR4000RMKII jest wielofunkcyjnym odtwarzaczem muzyki. Zintegrowany tuner FM z RDS, radio internetowe, UPnP i odtwarzacz USB pozwalają wybrać ulubione źródło muzyki.

MONACOR CD-156 – Odtwarzacz CD/MP3 stereo

959,00 
MONACOR CD-156 Odtwarzacz CD/MP3 stereo z interfejsem USB, do zastosowań HiFi oraz PA. Odtwarzanie płyt audio CD/CD-R/MP3 Możliwość bezpośredniego podłączania

MONACOR CD-112RDS/BT – Odtwarzacz CD/MP3 z tunerem FM RDS

3 399,00 
MONACOR CD-112RDS/BT Odtwarzacz CD/MP3 z tunerem FM RDS, oraz odbiornikiem Bluetooth. Odtwarzanie płyt audio CD/CD-R/CD-RW/MP3 Odbiornik Bluetooth pozwalający na bezprzewodowe

ITC Audio DigitRadio MR1 Odbiornik radia Internetowego

2 256,48 
DigitRadio MR1 umożliwia odbiór stacji radiowych nadawanych w Internecie.

Bluesound CP100 – Ścienny panel sterowania

1 375,00 
Masz problem z dźwiękiem i zastanawiasz się nad tym, gdzie można znaleźć propozycje z najwyższej półki? Zamiast się nad tym zastanawiać, jak najszybciej zapoznaj się z możliwościami, które gwarantuje sterownik ścienny Bluesound CP100. Sterownik ten jest odpowiedzią na oczekiwania najbardziej wymagających osób.

Bluesound B400S – 4-strefowy odtwarzacz sieciowy

7 365,00 
Bluesound B400S to profesjonalny sprzęt do odtwarzania, który przydaje się w dużych przestrzeniach, ale nie tylko. Pozwala redukować różnice pomiędzy odbiorem dźwięków w zależności od pozycji. Dzięki urządzeniu fale dźwiękowe mogą rozchodzić się równomiernie i płynnie. Warto postawić na najwyższą jakość, aby żaden defekt nie zakłócił odsłuchu.

Bluesound B100S – sieciowy odtwarzacz muzyczny

3 062,00 
Odtwarzacz sieciowy to urządzenie, które można określić jako niezwykle istotne. Chodzi w końcu o odtwarzanie biblioteki filmów. Czy może być coś lepszego niż możliwość śledzenia ulubionych produkcji? Oczywiście musimy też pamiętać o tym, że nie każdy odtwarzacz możemy określić wartym zainteresowania. Jak można określić możliwości, które zapewnia odtwarzacz sieciowy Bluesound B100S?

Ecler PLAYER ZERO – kompaktowy odtwarzacz audio z wyjściem stereo

Zapytaj o cenę
Ecler PLAYER ZERO to kompaktowy odtwarzacz audio z wyjściem stereo, który może odtwarzać pliki nośników USB i kart SD, strumienie internetowe oraz strumienie z użyciem DLNA i Airplay. PLAYER ZERO obsługuje połączenie Wi-Fi oraz posiada port Ethernet, gniazda USB i Micro-SD. Odtwarzacz oferuje zdalne zarządzanie poprzez Ecler Gallery oraz zdalne sterowanie przez aplikację mobilną RePLAYER.

Ecler PLAYER ONE – kompaktowy odtwarzacz audio z wyjściem stereo

Zapytaj o cenę
Ecler PLAYER ONE to kompaktowy odtwarzacz audio z wyjściem stereo, który może odtwarzać pliki nośników USB i kart SD, strumienie internetowe oraz strumienie z użyciem DLNA i Airplay. PLAYER ONE obsługuje połączenie Wi-Fi oraz posiada port Ethernet, gniazda USB i Micro-SD a także wyświetlacz LCD i przyciski sterujące na przednim panelu. Odtwarzacz daje możliwość montażu dwóch urządzeń w przednim panelu 1RU z zestawem 1UHRMKIT.

Ecler aSAS-BT – odtwarzacz audio z wyjściem stereo FM/USB/SD

Zapytaj o cenę
Ecler eSAS-BT to odtwarzacz audio z wyjściem stereo, który wyposażony jest w tuner FM, wejście USB oraz slot na karty SD. eSAS-BT posiada również Bluetooth. Odtwarzacz posiada również  zbalansowane oraz niezbalansowane wyjście audio oraz słuchawkowe (Jack) z regulacją głośności na przednim panelu. W zestawie z urządzeniem znajdują się: pilot IR, antena FM, kable 2x RCA i uchwyt do montażu w szafie Rack.

BIAMP – PCR3000RMKIII Odtwarzacz CD/USB/SD

2 514,00 
BIAMP - APART PCR3000RMKIII jest profesjonalnym, wielofunkcyjnym odtwarzaczem CD/USB/SD z wbudowanym tunerem FM oraz systemami RDS i DAB+.

Monitor Audio IMS-4 – streamer muzyczny

7 790,00 
Strumieniowy odtwarzacz IMS-4 od Monitor Audio obsługuje 4 strefy, do których przesyłany jest sygnał.

MONACOR DMP-102 – Kompaktowy moduł odtwarzacza MP3

519,00 
MONACOR DMP-102 Kompaktowy moduł odtwarzacza MP3, z interfejsem USB i czytnikiem kart SD/MMC. Możliwość bezpośredniego podłączania pamięci ze złączem USB

MONACOR CD-112/BT – Odtwarzacz CD/MP3

2 199,00 
MONACOR CD-112/BT Odtwarzacz CD/MP3, z odbiornikiem Bluetooth, interfejsem USB oraz czytnikiem kart SD/MMC. Odtwarzanie płyt audio CD/CD-R/CD-RW/MP3 Odbiornik Bluetooth pozwalający

Odtwarzacz CD z tunerem – Rondson CDTU

3 449,00 
CDTU jest uniwersalnym wielofunkcyjnym odtwarzaczem tła muzycznego w systemach nagłośnieniowych. Odtwarza tradycyjne płyty CD jak również MP3, pamięci USB i karty pamięci SD, MMC. Posiada tuner radiowy i pilot zdalnego sterowania.

ITC Audio – T-6203 Generator/odtwarzacz alarmowy

1 922,03 
T-6203 marki ITC Audio to najwyższa jakość produktów dedykowanych dla systemów radiowęzłowych Public Address 100V . Urządzenie służy do generowania sygnałów alarmowych w postaci syreny lub komunikatów głosowych.

BOSCH – LBB1965/00 Manager komunikatów cyfrowych Plena

Zapytaj o cenę
Manager komunikatów cyfrowych Plena może być stosowany w supermarketach do emisji spotów reklamowych lub w obiektach rekreacyjnych do emisji ostrzeżeń i komunikatów ewakuacyjnych w sytuacjach zagrożenia.

BOSCH – PLE-SDT Odtwarzacz SD/USB/Tuner

Zapytaj o cenę
Źródło tła muzycznego SD Tuner PLE-SDT Plena Easy Line jest wysokiej jakości źródłem tła muzycznego (BGM) w systemach nagłośnieniowych.

AMC MP 06S – Odtwarzacz z kontrolą prędkości

2 297,60 

Posiada dwa oddzielne wyjścia liniowe RCA CD, SD, USB i tuner FM obsługiwany przez aplikacje 2-strefowe. Jeśli priorytet muzyki z CD, USB lub karty SD przestaje grać, wtedy tuner FM zostaje automatycznie aktywowany.

AMC MP 01 – Odtwarzacz CD/FM/USB

2 444,00 

Funkcje odtwarzacza CD i tunera FM mogą być sterowane za pomocą pilota. Dwa oddzielne wyjścia liniowe CD i tuner FM obsługuje aplikacja muzyczna 2-strefowa.

AMC LIVE RADIO – Odtwarzacz Multimedialny

2 905,30 

Nowoczesny odtwarzacz muzyczny z wbudowanym Internet Radio, odtwarzacz multimedialny, tuner FM oraz czytnik USB. Urządzenie jest podłączone do sieci LAN przez Wi-Fi lub złącza kablowego.

AMC DAB RADIO – Tuner DAB/FM

1 522,70 

Łatwa nawigacja menu za pomocą obrotowej gałki, tryb uśpienia, 20 programowalnych stacji, łącze wyjściowe RCA stereo, wysokość 1U, pilot podczerwień w zestawie.

ITC Audio – AVM – MS84 Czterostrefowy procesor komunikatów

6 035,18 
AVM - MS84 marki ITC Audio to najwyższa jakość produktów dedykowanych dla systemów radiowęzłowych Public Address 100V . Procesor posiada funkcję rozgłaszania komunikatów zapisanych w pamięci do 4 stref nagłośnienia z wyodrębnioną regulacją barwy i głośności.

ITC Audio – T-6222 Tuner AM/FM

1 419,35 
T-6222 marki ITC Audio to najwyższa jakość produktów dedykowanych dla systemów radiowęzłowych Public Address 100V . Urządzenie posiada tuner radiowy AM/FM z funkcją zapamiętywania do 100 stacji radiofonicznych oraz automatycznym/ręcznym wyszukiwaniem stacji nadawczych.

ITC Audio – T-2221 Odtwarzacz CD/MP3/USB/SD + Tuner AM/FM

2 661,28 
T-2221 marki ITC Audio to najwyższa jakość produktów dedykowanych dla systemów radiowęzłowych Public Address 100V . Urządzenie posiada wbudowany odtwarzacz płyt CD, VCD, MP3, DVD, wejście USB oraz slot kart pamięci SD. Na wyposażeniu mamy również tuner radiowy AM/FM z funkcją zapamiętywania do 99 stacji radiofonicznych oraz automatycznym/ręcznym wyszukiwaniem stacji nadawczych.

MONACOR HDMA-220DONG – Zestaw do transmisji bezprzewodowej

1 279,00 
MONACOR HDMA-220DONG Zestaw do transmisji bezprzewodowej sygnału HDMI™, 5GHz Nadajnik w kompaktowej obudowie, idealny do podłączania do laptopa Rozdzielczość: 1080p,