Wyświetlanie 1–25 z 57 wyników

JBL      

Technologia audio na najwyższym poziomie – JBL to producent, który dba o jakość od podstaw. Bogata lista produktów, zastosowanie przełomowych technologii i nieustanne podnoszenie poprzeczki zjednało marce zaufanie profesjonalistów z branży na całym świecie. Oferta JBL to szeroki wachlarz głośników, głośników bezprzewodowych, kolumn, głośników i wzmacniaczy samochodowych, kolumn estradowych czy podzespołów montażowych.

Głośniki i wzmacniacze JBL

Głośniki, kolumny i wzmacniacze JBL to cały szereg rozwiązań dla wymagających odbiorców. Wysoka jakość dźwięku, duża moc i ogrom możliwości zastosowań pozwala uzyskać idealne brzmienie gdziekolwiek tego chcemy. W ofercie dostępne są głośniki sufitowe, naścienne, ale i rozwiązania pozwalające na rozbudowę lub modernizację kolumn dla uzyskania maksymalnej satysfakcji i najlepszych doznań dźwiękowych. Wzmacniacze miksujące to z kolei odpowiedź na potrzeby integratorów, którzy cenią praktyczne i elastyczne funkcje.

Głośniki zewnętrzne JBL

Idealny dźwięk na wydarzeniach w obiektach sportowych, stadionach, imprezach w plenerze bądź w zaciszu przydomowego ogrodu? Innowacyjne rozwiązania JBL to doskonałe brzmienie w każdych warunkach.

Głośniki i wzmacniacze samochodowe JBL

Wysoka jakość dźwięków podczas jazdy samochodem to czysta frajda z małych i większych podróży. Zestawy głośników i wzmacniacze JBL to alternatywa dla wymagających kierowców, którzy kochają dobry bas i świetne brzmienie.