HIFONICS

Marka Hifonics skupia swoją działalność w okół nagłośnień CAR-AUDIO i obejmuje wszelkie produkty przeznaczone do instalacji samochodowych. Dziedzictwo Hifonics opiera się na jednych z najbardziej znanych wzmacniaczy o wysokiej wydajności w historii car audio. Wykorzystując najnowszą innowacyjną technologię chipów cyfrowych Super D-Class® w naszej serii Brutus, firma Hifonics radykalnie zmieniła konstrukcję wzmacniaczy car audio i przedefiniowała wydajność dla konsumenta i ceni wysokie oczekiwania.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Tonsil Altus 300 – Kolumna podłogowa Hi-FI

1 599,00 1 649,00 
Kolumny Tonsil Altus 300 są większym odpowiednikiem Altus 200.Większa moc, przetworniki i sama pojemność kolumny sprawiają, że są jeszcze bardziej porządane.

Tonsil Altus 200 – kolumna podłogowa HI-FI

1 449,00 1 499,00 
Kolumny Tonsil Altus 200 jest mniejszym odpowiednikiem Altusa 300, ale to nie oznacza, że jest kolumną o słabszej jakości. Altusy 200 potrafią pokazać pazur i mimo swoich rozmiarów grają głośno i czysto.

Dali Oberon 7 – Kolumna podłogowa

2 399,00 
Projektując serię kolumn głośnikowych DALI OBERON wybraliśmy najlepsze elementy z naszych obecnych komponentów oraz połączyliśmy je w serię, która zapewnia doskonałą jakość dźwięku, nowoczesny wygląd oraz wszechstronność wykorzystania. DALI OBERON 7 Najtaniej w Polsce. Cena za sztukę

Tonsil Maestro III – kolumny podłogowe HI-FI

3 398,00 4 898,00 
Zestaw głośnikowy Maestro III to lifting zestawu Maestro II 180. Zasadniczym celem tej modernizacji było uzyskanie bardziej zdecydowanego basu. Obudowa posiada nowo zaprojektowany ekran wykończony czarnym lakierem oraz nową lakierowaną podstawę, całość odchylona jest lekko do tyłu.

Tonsil Maestro II 180 – Kolumny podłogowe HI-FI

2 498,00 3 038,00 

Zestawy głośnikowe MAESTRO II przeznaczone są do współpracy z domowym sprzętem audio najwyższej klasy. Maestro II 180 jest kolumną trójdrożną, o dźwięku dynamicznym z dobrze zarysowanym basem

Pylon Audio Pearl 27 – Kolumna głośnikowa

1 499,00 1 745,00 szt.
Cena za sztukę. Pearl 27 to wysokiej klasy zestaw głośnikowy o 3-drożnej technologii. Kolumny odznaczają się dobrze zaakcentowanym i kontrolowanym basem oraz precyzyjną górą pasma. Wszystkie detale są wyartykułowane w bardzo staranny i wyrazisty sposób, tworząc perfekcyjnie zgraną całość.Swobodne ustawienie kolumn w problematycznych przestrzeniach, możliwe jest dzięki Tunel-bass-reflex, umieszczonemu na froncie obudowy. Kolumny przeznaczone są pomieszczeniom o metrażu 20-45 m2.  

Pylon Audio Opal 30 – Kolumna podłogowa

2 099,00 szt.
Cena za sztukę. Opal 30 stanowi duże kolumny 3-drożne. Charakteryzuje się dźwięczną prezentacją, głębokim rytmicznym basem, a także dobrze dopasowaną muzykalną górą pasma. Kolumny Opal 30 odznaczają się nowoczesnymi walorami technicznymi, bogatym brzmieniem. Mimo większych rozmiarów zachowany jest ogólny charakter i muzykalność. Kolumny idealnie sprawdzą się w pomieszczeniach o metrażu 20-45 m2.  

HECO AURORA 1000 – Kolumny podłogowe Hi-Fi

4 198,00 
Jako flagowy produkt nowej serii Aurora, głośnik podłogowy o dumnym numerze 1000 zachwyca eleganckim wyglądem, innowacyjną technologią i oczywiście, wyjątkowymi właściwościami akustycznymi.

Doskonała technologia chipów klasy Super D, Hifonics opracowała niezwykle wydajne, niskotemperaturowe, wysokonapięciowe konstrukcje z lepszą konwersją D / A - na skandalicznie wysokich poziomach odsłuchu. Projektowanie „mega-wzmacniaczy”, takich jak 10 kilo-watowy Maxximus, najpotężniejszy na świecie wzmacniacz samochodowy, oraz mniejszy - a zarazem niezwykle potężny Goliath - wymaga najlepszych komponentów bez żadnych kompromisów pod względem jakości i kunsztu. Żadna inna konwencjonalna konstrukcja wzmacniacza klasy D nie jest bliska. Wzmacniacze Hifonics zostały zaprojektowane tak, aby rozwijać się wraz z potrzebami naszych klientów. Wzmacniacze serii Zeus i Titan zapewniają wyjątkowe funkcje wyjścia liniowego, dzięki czemu podłączenie dodatkowych wielu wzmacniaczy jest szybkie i łatwe.