Wyświetlanie 1–24 z 63 wyników

Nagłośnienie przenośne akumulatorowe

Nagłośnienie przenośne akumulatorowe ostatnimi czasy poza szkołami, hotelami oraz firmami organizującymi imprezy, staje się coraz bardziej popularne wśród miłośników muzyki. To doskonały sposób na stworzenie odpowiedniego nagłośnienia w każdym miejscu, ponieważ nie wymaga zasilania energią z sieci, lecz pobiera ją z akumulatora. Czym charakteryzują się poszczególne typy nagłośnienia mobilnego?

Naramienne i plecakowe zestawy nagłaśniające

Przenośne naramienne systemy nagłaśniające to popularne rozwiązanie wśród przewodników (np. pilotów wycieczek, wykładowców, przewodników pielgrzymek, itd.). Składają się ze wzmacniacza, głośnika i mikrofonu. Taki zestaw jest łatwy w obsłudze, lekki oraz doskonale wzmacnia głos. Zasilany za pomocą dwóch akumulatorów R6 (AA), które zapewniają pracę systemu nawet od 8 godzin. Tego typu urządzenia o mniejszej wadze z łatwością można nosić na pasku lub ,,jako plecak” i jednocześnie nie obciążać zbyt mocno kręgosłupa. Systemy mogą mieć różne rozmiary (w zależności od parametrów). Składają się z mobilnej kolumny oraz bezprzewodowego mikrofonu doręcznego oraz nagłownego. Posiadaj budowany akumulator o mocy 12 V. Niektóre modele dodatkowo zostały wyposażone w nadajnik kieszonkowy. Innym typem są przenośne zestawy wyposażone w kółka oraz wygodny uchwyt (podobnie jak walizki podróżne na kółkach), a także wbudowany odbiornik Bluetooth, interfejsem USB i czytnikiem kart SD.

Kolumny mobilne

Kolumny mobilne to doskonałe rozwiązanie dla każdego, kto chce posłuchać muzyki w dowolnym miejscu. W skład zestawów wchodzi kolumna z wbudowanym akumulatorem i zasilaczem, mikrofon naręczny oraz pilot do zdalnego sterowania. Tego typ głośniki posiadają moc do 300W, dzięki czemu doskonale wzmacniają głos, a także zapewniają doskonałą jakość dźwięku podczas słuchania muzyki. Wyposażone są w wyjście USB/SD/MMC/MP3. Kolumny posiadają kółka, dzięki którym można je łatwo przemieszczać w dowolne miejsce oraz opcję kontroli głośności i echa mikrofonu, dzięki czemu można uzyskać wysoką jakość dźwięku. Kolumny mobilne mogą działać bez przerwy nawet do 8 godzin bez ładowania.

Szeroka oferta zestawów przenośnych akumulatorowych pozwoli Państwu wybrać zestaw odpowiedni do własnych potrzeb – w zależności od pożądanych parametrów oraz celu, w jakim będzie używany.