Nagłośnienie przenośne akumulatorowe

Nagłośnienie przenośne akumulatorowe ostatnimi czasy poza szkołami, hotelami oraz firmami organizującymi imprezy, staje się coraz bardziej popularne wśród miłośników muzyki. To doskonały sposób na stworzenie odpowiedniego nagłośnienia w każdym miejscu, ponieważ nie wymaga zasilania energią z sieci, lecz pobiera ją z akumulatora. Czym charakteryzują się poszczególne typy nagłośnienia mobilnego?

Wyświetlanie 1–28 z 49 wyników

Rduch Z-2 / Z-4 – Bezprzewodowy zestaw nagłaśniający

2 099,00 2 449,00 
Małe i lekkie zestawy przenośne Z-2 oraz Z-4 firmy Rduch Elektroakustyka zostały zaprojektowane do nagłaśniania mowy podczas niedużych zgromadzeń (pielgrzymek, procesji, konferencji).

MONACOR WAP-5 – Przenośny wzmacniacz głosu, z mikrofonem elektretowym i wejściem liniowym

439,00 
MONACOR WAP-5 Przenośny wzmacniacz głosu, z mikrofonem elektretowym i wejściem liniowym Elektretowy mikrofon nagłowny o dużej czułości Przeznaczony do wzmacniania

Rduch Z-1 – Przenośny zestaw nagłaśniający

1 619,00 
Mały i lekki zestaw przenośny Z-1 firmy Rduch Elektroakustyka został zaprojektowany do nagłaśniania mowy podczas niedużych zgromadzeń (pielgrzymek, procesji, konferencji).

Rduch – ZP4-D Przenośny zestaw nagłaśniający

3 499,00 3 999,00 
ZP4-D marki Rduch to innowacyjny zestaw przenośny stworzony do nagłośnień procesji, pielgrzymek, otwartych przestrzeni itp. W jego skład wchodzi radiowy komplet nadawczo-odbiorczy, mikrofon bezprzewodowy oraz odtwarzacz MP3 z pilotem zdalnego sterowania.

MONACOR WAP-8 – Przenośny wzmacniacz głosu

1 629,00 
MONACOR WAP-8 Przenośny wzmacniacz głosu W skład zestawu wchodzą: 1 elektretowy mikrofon nagłowny, 1 elektretowy mikrofon krawatowy, 1 głośnik aktywny,

Rduch – ZP-43 Przenośny zestaw nagłaśniający

4 769,00 5 649,00 
ZP-43 marki Rduch to innowacyjny zestaw przenośny stworzony do nagłośnień procesji, pielgrzymek, otwartych przestrzeni, a także pomieszczeń i sal konferencyjnych. W skład zestawu wchodzi 6 głośników szerokopasmowych 3,5" z magnesem neodymowym w kolumnie obrotowej, jeden, lub dwa mikrofony bezprzewodowe , odtwarzacz MP3 wraz z pilotem, czytnik kart SD oraz wejście USB

Dexon WA 410RC – Przenośny, bezprzewodowy system z mikrofonem do ręki lub nagłownym

890,00 
WA 410RC to bardzo uniwersalny, bezprzewodowy system nagłośnieniowy składający się z przenośnej kolumny głośnikowej i dwóch mikrofonów bezprzewodowych – doręcznego i nagłownego. Dzięki swojej mobilności, łatwości w obsłudze i wszechstronności zestaw znajduje niezliczoną ilość zastosowań. Można z niego korzystać podczas wszelkiego rodzaju wystąpień, przemówień, prezentacji, wykładów, szkoleń czy instruktaży.

LAUDIO HANDY 3 – Głośnik mobilny z mikrofonem

1 499,00 1 999,00 
Przenośny głośnik Laudio Handy 3 z mikrofonem. Doskonała jakość dźwięku w dowolnym miejscu. Łatwe połączenie Bluetooth 5.0, wejścia AUX, USB, SD Nagrywanie na kartę SD. Wygodny do noszenia. Moc 35W, idealny dla dużych sal i otwartej przestrzeni.

Rduch – ZP-40E Przenośny zestaw nagłaśniający

3 449,00 4 349,00 
ZP-40E marki Rduch to innowacyjny zestaw przenośny stworzony do nagłośnień procesji, pielgrzymek, otwartych przestrzeni, a także pomieszczeń i sal konferencyjnych. W skład zestawu wchodzą dwa głośniki typu megafon, radiowy pakiet nadawczo-odbiorczy z jednym lub dwoma mikrofonami bezprzewodowymi, wzmacniacz i akumulator.

BOSE S1 Pro – głośnik przenośny bluetooth

2 499,00 3 599,00 szt.

Głośnik Bose S1 Pro to dźwięk nowej generacji. Jeśli ktoś potrzebuje doskonałego nagłośnienia, które będzie go satysfakcjonować, powinien rozważyć zakup tego modelu. Innowacyjne nagłośnienie przydaje się w domach prywatnych oraz w przestrzeniach publicznych. Największą zaletą głośnika jest jego lekkość oraz możliwość dowolnego ustawienia. Jeśli ustawia się głośnik w dowolnej konfiguracji nie cierpi na tym jakość przekazu.

LDM MobileSys – Zestaw nagłośnienia pielgrzymkowego z mikrofonem

3 650,00 4 710,00 
MobileSys to urządzenie stworzone z myślą o nagłaśnianiu tras przemarszów m. in. tras pielgrzymek, procesji itp.  Łączy w sobie dużą moc z szeregiem innych funkcji.

LDM MobileVoice – Zestaw nagłośnienia pielgrzymkowego

2 900,00 3 960,00 
Zestaw nagłośnienia pielgrzymkowego to idealne rozwiązanie dla parafii. Zestaw pielgrzymkowy pozwala w łatwy sposób nagłośnić kościelne uroczystości, pogrzeby czy inne ważne wydarzenia odbywające się na zewnątrz kościoła. Zestaw kościelny zawiera system nagłośnieniowy z zewnętrznym odbiornikiem mikrofonów bezprzewodowych co gwarantuje brak uciążliwych kabli podczas pielgrzymki.

BOSE S1 Pro+ – Aktywny bezprzewodowy system nagłośnieniowy

3 799,00 5 579,00 
Bezprzewodowy przenośny głośnik. Zintegrowany mikser z trzema kanałami. Cztery pozycje ustawienia z automatyczną korektą dźwięku. Opcjonalne bezprzewodowe nadajniki do podłączania mikrofonów i instrumentów (sprzedawane oddzielnie)

BOSE SUB2 – subwoofer do systemów L1 Pro

6 299,00 szt.

Bose Sub2  moduł basowy, który został stworzony z myślą o uzyskaniu najwyższej jakości dźwięku. Co za tym idzie, klienci mogą liczyć na to, że dźwięki zyskają głębię i intensywność. Ważna jest też instalacja – wiemy, że sprawy związane z instalacją mogą czasem niepokoić i w związku z tym zadbano o maksymalną prostotę.

BOSE SUB1 – subwoofer do systemów L1 Pro

4 299,00 szt.

Bose Sub1  moduł basowy, który został stworzony z myślą o uzyskaniu najwyższej jakości dźwięku. Co za tym idzie, klienci mogą liczyć na to, że dźwięki zyskają głębię i intensywność. Ważna jest też instalacja – wiemy, że sprawy związane z instalacją mogą czasem niepokoić i w związku z tym zadbano o maksymalną prostotę.

LDM PersonalBox Light – Wzmacniacz głosu z odbiornikiem mikrofonowym

2 090,00 3 099,00 
Przenośny system wzmacniający PersonalBox Light z wbudowanym odbiornikiem mikrofonu bezprzewodowego LDM T1100. Odbiornik pracuje w systemie True Diversity i posiada 100 kanałów (częstotliwości) do wyboru. Zasięg mikrofonu bezprzewodowego: 30-60m

MONACOR ZZPB110 – Przenośny system wzmacniający

1 199,00 
MONACOR ZZPB110 Przenośny system wzmacniający, z wbudowanym odtwarzaczem MP3 (SD i USB), odbiornikiem Bluetooth oraz jednym doręcznym mikrofonem bezprzewodowym. Wzmacniacz

MONACOR TXA-820CD – Przenośny system wzmacniający

6 299,00 
MONACOR TXA-820CD Przenośny system wzmacniający, z wbudowanym odbiornikiem wieloczęstotliwościowym UHF PLL oraz odbiornikiem Bluetooth. Zasilanie sieciowe lub z wykorzystaniem wbudowanego

LDM TROLLEY STREET – Przenośny system nagłośnieniowy 75W

3 700,00 4 280,00 
LDM TROLLEY STREET - Przenośny system wzmacniający z wbudowanymi, rozszerzającymi funkcjonalność: odbiornikiem mikrofonu bezprzewodowego LDM D216, odtwarzaczem Mp3 z funkcją Bluetooth oraz procesorem efektów. Rozsuwany uchwyt i kółka do transportu. Możliwość dokupienia dodatkowych mikrofonów (lista pod ceną produktu).

Rondson TRADER/EJ-51T – System przenośny + nadajnik z wbudowanym mikrofonem

4 479,00 
System przenośny TRADER (40 W RMS) w obudowie z tworzywa sztucznego. System przenośny TRADER jest kompaktowy i lekki, dlatego nadaje się do pomieszczeń lub na dworze dla jakiegokolwiek spotkania lub imprezy.

Tonsil ZP 12 DSP – Aktywna kolumna mobilna

1 299,00 
Profesjonalny zestaw przenośny Tonsil ZP 12 to mobilna kolumna aktywna z wysokiej klasy wzmacniaczem i procesorem DSP służąca do nagłaśniania różnego rodzaju wydarzeń

POLTON JHC-101 – przenośne urządzenie nagłaśniające

999,00 
POLTON JHC-101 z mikserem , mikrofonem bezprzewodowym , odtwarzaczem USB oraz SD zasilane z wewnętrznego akumulatora lub z 230V

Tonsil – ZP 18 DSP 250W Kolumna mobilna

1 459,00 
Aktywna kolumna mobilna. Wysokiej klasy wzmacniacz i procesor DSP. Gwarancja dobrego brzmienia. Dwa wysokiej jakości mikrofony bezprzewodowe w zestawie!

Tonsil ZP 6.5 – Zestaw bezprzewodowy ze statywem

899,00 
Profesjonalny zestaw przenośny Tonsil ZP 6,5 to mobilna kolumna aktywna służąca do nagłaśniania różnego rodzaju wydarzeń.

JTS WA-35 – Przenośny system wzmacniający z wbudowanym odtwarzaczem MP3 i tunerem FM oraz mikrofonem bezprzewodowym

3 399,00 
JTS WA-35 Przenośny system wzmacniający z wbudowanym odtwarzaczem MP3 i tunerem FM oraz mikrofonem bezprzewodowym Kompaktowy i bardzo lekki (1.75kg)

Naramienne i plecakowe zestawy nagłaśniające

Nagłośnienie przenośne akumulatorowePrzenośne naramienne systemy nagłaśniające to popularne rozwiązanie wśród przewodników (np. pilotów wycieczek, wykładowców, przewodników pielgrzymek, itd.). Składają się ze wzmacniacza, głośnika i mikrofonu. Taki zestaw jest łatwy w obsłudze, lekki oraz doskonale wzmacnia głos. Zasilany za pomocą dwóch akumulatorów R6 (AA), które zapewniają pracę systemu nawet od 8 godzin. Tego typu urządzenia o mniejszej wadze z łatwością można nosić na pasku lub ,,jako plecak" i jednocześnie nie obciążać zbyt mocno kręgosłupa. Systemy mogą mieć różne rozmiary (w zależności od parametrów). Składają się z mobilnej kolumny oraz bezprzewodowego mikrofonu doręcznego oraz nagłownego. Posiadaj budowany akumulator o mocy 12 V. Niektóre modele dodatkowo zostały wyposażone w nadajnik kieszonkowy. Innym typem są przenośne zestawy wyposażone w kółka oraz wygodny uchwyt (podobnie jak walizki podróżne na kółkach), a także wbudowany odbiornik Bluetooth, interfejsem USB i czytnikiem kart SD.

Kolumny mobilne

Kolumny mobilne to doskonałe rozwiązanie dla każdego, kto chce posłuchać muzyki w dowolnym miejscu. W skład zestawów wchodzi kolumna z wbudowanym akumulatorem i zasilaczem, mikrofon naręczny oraz pilot do zdalnego sterowania. Tego typ głośniki posiadają moc do 300W, dzięki czemu doskonale wzmacniają głos, a także zapewniają doskonałą jakość dźwięku podczas słuchania muzyki. Wyposażone są w wyjście USB/SD/MMC/MP3. Kolumny posiadają kółka, dzięki którym można je łatwo przemieszczać w dowolne miejsce oraz opcję kontroli głośności i echa mikrofonu, dzięki czemu można uzyskać wysoką jakość dźwięku. Kolumny mobilne mogą działać bez przerwy nawet do 8 godzin bez ładowania.

Szeroka oferta zestawów przenośnych akumulatorowych pozwoli Państwu wybrać zestaw odpowiedni do własnych potrzeb - w zależności od pożądanych parametrów oraz celu, w jakim będzie używany.

W skrócie:

Tekst omawia różne typy nagłośnienia przenośnego akumulatorowego, które zyskują na popularności wśród miłośników muzyki. Dostępne są naramienne i plecakowe zestawy nagłaśniające, kolumny mobilne, a także przenośne zestawy wyposażone w kółka i wbudowany odbiornik Bluetooth. Nagłośnienie przenośne akumulatorowe jest łatwe w obsłudze, lekkie oraz doskonale wzmacnia głos, a także zapewnia doskonałą jakość dźwięku podczas słuchania muzyki.

FAQ:

Jakie zalety mają przenośne nagłośnienie akumulatorowe?

Przenośne nagłośnienie akumulatorowe ma wiele zalet, takich jak: brak potrzeby zasilania energią z sieci, łatwość przenoszenia, łatwość obsługi oraz możliwość użycia w dowolnym miejscu.

Jakie są różne typy przenośnego nagłośnienia akumulatorowego?

Różne typy przenośnego nagłośnienia akumulatorowego to m.in. naramienne i plecakowe zestawy nagłaśniające, kolumny mobilne oraz przenośne zestawy wyposażone w kółka i wygodny uchwyt.

Czy przenośne nagłośnienie akumulatorowe jest łatwe w obsłudze?