Zalety subwooferów Dali

Zapewniają to wejścia LINE oraz LFE. W celu utrzymania wysokiej wydajności wzmacniacze subwooferów zostały wyposażone w rezerwę mocy. Dzięki temu mogą utrzymać wysoką wydajność w każdych warunkach. Ważna jest także wytrzymałość subwooferów Dali, ponieważ zostały one wykonane z najwyższej jakości materiałów. Subwoofer to niezależny moduł, który posiada głośnik niskotonowy. Jest on odpowiedzialny za odwzorowywanie dźwięków o częstotliwościach 20 – 200 Hz, czyli raczej niskich. Warto mieć na uwadze, że niektórzy ludzie kupują również subwoofery do samochodu i jest to także ciekawe rozwiązanie.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Dali C-8 D – Subwoofer aktywny

2 199,00 
W przeciwieństwie do niektórych subwooferów, DALI SUB C-8 D został zaprojektowany tak, aby działał równie dobrze zarówno z muzyką, jak i filmami. Jest dla nas bardzo ważne, aby subwoofer mógł sprawić, że wydajność dźwięku będzie zgodna z sygnałem wejściowym.

Dali Sub K-14 F – Biały

7 199,00 
SUB K-14 F ma moc i możliwość kontroli odpowiednie do odtwarzania z doskonałą jakością zarówno filmów, jak i muzyki.

Dali Sub E-12F – Subwoofer domowy

3 499,00 
DALI SUB E-12 F to elegancki subwoofer, którego moc wystarcza do większości zastosowań: zarówno na polu muzyki, jak i filmów.

Dali Sub K-14 F – Czarny

7 199,00 
SUB K-14 F ma moc i możliwość kontroli odpowiednie do odtwarzania z doskonałą jakością zarówno filmów, jak i muzyki.

Dali Sub E-9 F – Czarny

2 600,00 
SUB E-9 posiada 9-calowy głośnik niskotonowy zdolny do poruszania dużej objętości powietrza z wysoką mocą i precyzją.

Dali Sub E-12 F – Orzech

3 299,00 
DALI SUB E-12 F to elegancki subwoofer, którego moc wystarcza do większości zastosowań: zarówno na polu muzyki, jak i filmów.

Dali Sub E-9 F – Orzech

3 199,00 
SUB E-9 posiada 9-calowy głośnik niskotonowy zdolny do poruszania dużej objętości powietrza z wysoką mocą i precyzją.

Subwoofery DaliGłównym zadaniem subwoofera jest podkręcenie basu. Posiadają specjalną konstrukcję, która sprawia, że powietrze jest wprawiane w ruch. Następuje drżenie ścian i uzyskuje się charakterystyczny efekt, który bardzo dobrze pasuje do niektórych rodzajów muzyki. Subwoofery można podzielić na aktywne oraz pasywne. Subwoofer aktywny jest wyposażony we wzmacniacz wbudowany.

Zakup subwoofera Dali

Warto zwrócić uwagę na fakt, że jest on właściwie dopasowany do mocy głośnika. W pasywnym go nie ma, dlatego niezbędny jest zakup zewnętrznego wzmacniacza, który będzie kompatybilny. Niestety są to dodatkowe koszty, dlatego warto przeanalizować całą sytuację i zdecydować jak będzie lepiej. Urządzenia pasywne są zdecydowanie tańsze, ale nie mogą być użytkowane jeżeli nie posiadamy wzmacniacza. Jest to bardzo duże ograniczenie i wada, dlatego większą popularnością cieszą się subwoofery aktywne. Wybór jest bardzo duży, dlatego jeśli ktoś ma pytania dotyczące określonego subwoofera Dali to najlepiej zgłosić się do obsługi, która udzieli rzetelnej i wyczerpującej odpowiedzi. Należy też mieć na uwadze, że subwoofer pasywny oferuje brzmienie niskiej jakości, jeżeli nie jest idealnie dopasowany. Dla początkujących osób skompletowanie zestawu złożonego ze wzmacniacza i subwoofera może być nieco problematyczne, dlatego warto skorzystać z pomocy kompetentnej osoby.

W ostatnich latach bardzo dużą popularnością cieszą się Subwoofery Dali, ponieważ wykonane są z dużą precyzją i dbałością o szczegóły. Bazą konstrukcji membrany jest aluminium, dlatego nie trzeba posiadać żadnych osłon przed kurzem.

Czym są subwoofery?

Subwoofery wykorzystywane są często w kinach domowych, ponieważ mogą odtwarzać dźwięk niskotonowy w bardzo wysokiej jakości. Zalety tego urządzenia z pewnością docenią miłośnicy mocniejszych brzmień. Warto zwrócić uwagę na fakt, że Subwoofery Dali doskonale podkreślają basy i tworzą wrażenie drżenia ścian. Takie rozwiązanie sprawia, że seanse filmowe są niezwykle realistyczne i ogląda się je z bardzo dużą przyjemnością. Można wyróżnić subwoofery aktywne oraz pasywne. Należy mieć na uwadze, że obudowa idealnie pasuje do wielkości głośnika basowego. Dzięki temu wydajność basowa jest na najwyższym poziomie. Warto kupować subwoofery jedynie od sprawdzonych i renomowanych producentów, którzy cieszą się dobrą opinią i od wielu lat działają na rynku. Trzeba też podkreślić, że subwoofery Dali są kompatybilne praktycznie z każdym procesorem lub wzmacniaczem.