Powermiksery są urządzeniami produkowanymi od lat, swoją obecność na rynku zaznaczyły jeszcze w erze tradycyjnych mikserów. Wczesny debiut kompleksowych urządzeń, uzmysławia ogromne zainteresowanie alternatywnymi rozwiązaniami, a ugruntowana pozycja urządzenia, tylko potwierdza, że koncepcja powermikserów jest ponadczasowa, a ewentualne technologiczne zaległości mogą zostać z łatwością nadrobione. Prostota działania i funkcjonalność urządzenia, wzbudziła ogromne zainteresowanie wśród miłośników muzyki i artystów. Motywowany ogromny popytem, wieloletni rozwój rynku powermikserów, umożliwił zaoferowanie klientom szeregu rozwiązań, zróżnicowanych pod względem cenowym i technologicznym.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

AMC MA 30X – Powermixer

998,80 

Powermikser do odtwarzania muzyki jak i mowy. Moc 30W o niskiej i wysokiej impedancji na wyjściu, wejścia mikrofonowe AUX / PHONO, kontrola tonów. Wejście priorytetowe, aktywowane przez zwarcie styków na tylnym panelu. Idealny do małych instalacji, t.j.: sklepy, bary czy restauracje.

Tonsil M-612 – Powermikser 2x300W

1 299,00 
Dwunastokanałowy powermikser Tonsil M-612 znajdzie swoje zastosowanie przy nagłaśnianiu różnego rodzaju uroczystości. Świetnie sprawdzi się zarówno w szkołach, na wykładach, zebraniach czy konferencjach, gdzie bez problemu poradzi sobie z komunikatami głosowymi, jak również podczas imprez muzycznych, gwarantując dźwięk spełniający oczekiwania najbardziej wymagających słuchaczy.

IMG STAGELINE PMX-164 – Mikser z końcówką mocy, 70W, 4Ω

999,00 
IMG STAGELINE PMX-164 Mikser z końcówką mocy, 70W, 4Ω Mikser i wzmacniacz w drewnianej obudowie, pokrytej czarnym tworzywem sztucznym 5

IMG STAGELINE PMX-122FX – Mikser z cyfrową końcówką mocy, 2 x 475WRMS/4Ω

4 849,00 
IMG STAGELINE PMX-122FX Mikser z cyfrową końcówką mocy, 2 x 475WRMS/4Ω oraz dwoma urządzeniami efektowymi DSP. 12 kanałów wejściowych mono,

powermikseryUrządzenia posiadają szereg parametrów, które należy uwzględnić przy wyborze odpowiedniego powermiksera. Oferta sklepu obejmuje sprzęty o zróżnicowanej mocy znamionowej, częstotliwości, ilości kanałów, wejść, regulacji brzmienia czy stosunku sygnału do szumu. Uniwersalność oferty sprzyja wyborowi budżetowego urządzenia, które niskim kosztem zapewni brzmienie na wysokim poziomie, jak i wybór droższego i bardziej zaawansowanego rozwiązania, które cechuje się większą wydajnością i funkcjonalnością, swobodnie współpracując z większą ilością urządzeń, może stać się fundamentem wszelkich instalacji audio.

Powermiksery

Powermikser stanowi hybrydę miksera audio i wzmacniacza. Urządzenie miesza określone sygnały wejściowe, po czym wzmacnia wytworzony dźwięk, zapewniając profesjonalne brzmienie. Wieloletnia ekspansja rynku i pogoń za nowościami technologicznymi pozwalają konsumentom na wybór urządzenia, zależny od indywidualnych potrzeb. Powermiksery znajdują zastosowanie podczas koncertów czy imprez okolicznościowych. Urządzenie spełnia swoje zadanie w salach konferencyjnych, halach sportowych, klubach czy nawet na otwartej przestrzeni, ponadto przyrząd świetnie sprawdzi się również w domowym zaciszu, gdyż koncepcja powermikserów, zakładała stworzenie urządzenia charakteryzującego się prostotą obsługi, przystępnego dla każdego konsumenta.