Korzystając z filtrów umieszczonych w naszym sklepie w kategorii “Nagłośnienie kościołów” można być pewnym, że każda z marek daje maksimum jakości, idealnie dopasowując parametry techniczne swoich produktów do specyficznego zapotrzebowania, jakie wiąże się z nagłaśnianiem przestrzeni sakralnej. Wybierając dowolnego producenta w tym filtrze uzyskacie Państwo wybór produktów konkretnej marki.

Wyświetlanie 1–28 z 373 wyników

Rduch – CMGN Mikrofon pojemnościowy

589,00 
CMGN cechuje się równomierną charakterystyką częstotliwości przenoszenia dźwięku, perfekcyjnym tłumieniem przód-tył, oraz niskim poziomem szumów co gwarantuje idealne kryształowe brzmienie w całym paśmie częstotliwości.

Rduch – MEG-W Mikrofon elektretowy

489,00 
MEGw marki Rduch to elektretowe mikrofony na elastycznym ramieniu, dostępnym w różnych długościach ( od 45 do 75 cm). Gwarantują wysoką jakość dźwięku w różnych zastosowaniach, takich jak wzmacnianie kościołów, sal sądowych i konferencyjnych.

Rduch – PO Podstawka mikrofonowa, podstawa 130 mm

139,00 
Podstawka mikrofonowa Rduch PO o podstawie 130 mm wykonana z połączenia stali i mosiądzu, wysokość 50 mm.

Rduch – TX-100 Interfejs 100V/70V

149,00 
Interfejs TX-100 jest urządzeniem dopasowującym sygnał z linii głośnikowej 100V do poziomu wejściowego wzmacniaczy.

Rduch – Gąbka do mikrofonu CMGN / MEG

24,99 
Gąbka firmy Rduch pasująca do mikrofonów na gęsiej szyi o modelach CMGN oraz MEG.

Statyw do mikrofonów RDUCH na czop CMGN / MEG

299,00 
Statyw mikrofonowy prosty, dedykowany do mikrofonów na gęsiej szyi marki Rduch z mocowaniem na tzw. "czop".

Rduch – PA Podstawka mikrofonowa, podstawa 46,5mm

99,00 
Podstawka mikrofonowa o podstawie 46,5 mm wykonana z ZnAl i wysokości 28 mm.

Rduch – MX-2/A Minimikser

249,00 
Minimikser MX-2/A służy do rozszycia sygnału mikrofonowego. Przydatny jest w sytuacjach gdy dostępny jest tylko jeden przewód mikrofonowy, a potrzebne są dwa mikrofony. MX-2/A posiada dwa wejścia symetryczne z włączanym zasilaniem Phantom oraz regulowanej czułości.

Rduch – PB Podstawka mikrofonowa, podstawa 44 x 30 mm

119,00 
Podstawka do mikrofonu Rduch PB jest jedną z najbardziej wytrzymałych podstawek o małych wymiarach, dostępnych na rynku.

Rduch CMSN – Studyjny mikrofon pojemnościowy Czarny / Srebrny

449,00 
Pojemnościowy mikrofon studyjny CMSn cechuje się superkardioidalną charakterystyką częstotliwości przenoszenia dźwięku oraz bardzo dobrym tłumieniem zarówno z przodu jak i z tyłu. Niski poziom szumów gwarantuję idealne czyste brzmienie w całym paśmie akustycznym.

Rduch – CMGN-Z Mikrofon pojemnościowy

519,00 
CMGN cechuje się równomierną charakterystyką częstotliwości przenoszenia dźwięku, perfekcyjnym tłumieniem przód-tył, oraz niskim poziomem szumów co gwarantuje idealne kryształowe brzmienie w całym paśmie częstotliwości

Rduch – ST-A Statyw mikrofonowy na czop

399,00 
Pionowy statyw podłogowy prosty ST-A od Rduch to zaawansowane technologicznie rozwiązanie, znacząco ułatwiające publiczne wystąpienia na scenie. Solidny, stabilny uchwyt mikrofonowy niweluje konieczność trzymania mikrofonu w ręce, znacząco ułatwiając jego eksploatację.

Rduch Z-2 / Z-4 – Bezprzewodowy zestaw nagłaśniający

2 099,00 2 449,00 
Małe i lekkie zestawy przenośne Z-2 oraz Z-4 firmy Rduch Elektroakustyka zostały zaprojektowane do nagłaśniania mowy podczas niedużych zgromadzeń (pielgrzymek, procesji, konferencji).

MONACOR WAP-5 – Przenośny wzmacniacz głosu, z mikrofonem elektretowym i wejściem liniowym

439,00 
MONACOR WAP-5 Przenośny wzmacniacz głosu, z mikrofonem elektretowym i wejściem liniowym Elektretowy mikrofon nagłowny o dużej czułości Przeznaczony do wzmacniania

Rduch – PS Podstawka mikrofonowa, podstawa 28 mm

79,00 
Podstawka mikrofonowa Rduch PS o podstawie 28 mm wykonana z połączenia stali i mosiądzu, wysokość 35 mm.

Rduch – MEG-ZW Mikrofon elektretowy

439,00 

MEGw marki Rduch to elektretowe mikrofony na elastycznym ramieniu, dostępnym w różnych długościach ( od 45 do 75 cm). Gwarantują wysoką jakość dźwięku w różnych zastosowaniach , takich jak wzmacnianie kościołów, sal sądowych i konferencyjnych.

Rduch – MEG-LED Mikrofon Elektretowy z Oświetleniem LED

949,00 
Model MEG-LED renomowanej marki Rduch to elektretowy mikrofon z oświetleniem LED, umiejscowiony na elastycznym ramieniu. Zapewniają wysoką jakość dźwięku w zastosowaniach, takich jak nagłośnianie kościołów, sal sądowych i konferencyjnych. . Mikrofon został wyposażony w 12 diod SMD, które zapewnią oświetlenie danego pisma lub książki.

MRS-26T – Kolumna Radiowęzłowa

264,00 
Kolumna głośnikowa, przeznaczona do montażu na ścianie lub słupie. Kolumna zawiera sześć głośników pełnopasmowych. Napięcie 100V.

Rduch – K3,3 Ścienna kolumna głośnikowa 100V

1 019,00 2 719,00 
Rduch K3,3 to dwudrożne kolumny głośnikowe przeznaczone do nagłośnień katedr, kościołów i innych obiektów użyteczności publicznej, charakteryzujących się wymagającą akustyką

Rduch – MX-6A Mikser akustyczny

1 699,00 
MX-6A marki Rduch to zdecydowanie najnowocześniejsza technologia mikserów akustycznych. Posiada pięć kanałów mikrofonowo-liniowych z wejściem mikrofonowym symetrycznym (gniazdo XLR), wł/wył zasilania Phantom, wejściem liniowym symetrycznym (gniazdo Jack), regulacja barwy wysokich i niskich tonów, regulacją wzmocnienia i czułości wejść.

Rduch MEG-30 – Mikrofon z mocowaniem na czop

569,00 
Mikrofony elektretowe typu MEG-30 to najnowsze mikrofony firmy Rduch. Posiadają dyskretny wygląd, zapewniają najwyższą jakość dźwięku w zastosowaniach, takich jak nagłośnianie świątyń, sal sądowych i konferencyjnych.

RH SOUND CS-26 Głośnik 100V

316,00 
CS 26 to nowoczesna kolumna słupowa przeznaczona do realizacji wysokiej jakości systemów nagłaśniania audio wewnątrz lub na zewnątrz budynków. Cechuje się najnowszymi, zaawansowanymi technologiami, a także doskonałym brzmieniem i niezawodnym działaniem. Idealnie nadaje się do nagłaśniania miejsc użytku publicznego, korytarzy, obiektów sakralnych, sal konferencyjnych, biur, restauracji, kawiarni, klubów fitness, siłowni.

HQM ZT301 Głośnik tubowy zewnętrzny

332,10 
HQM ZT 301 to nowoczesne urządzenie najwyższej jakości, pozwala na realizację prostych jak i bardziej skomplikowanych systemów nagłośnienia audio. Umożliwia niezawodną pracę na zewnątrz budynków, bez zniekształceń komunikatów głosowych. Cechuje się skutecznością, a także dużą odpornością na warunki atmosferyczne. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych technologii jest przeznaczony do tworzenia prostych jak i bardziej rozbudowanych systemów nagłośnieniowych.

Rduch – Statyw mikrofonowy ST-A/1 na czop

399,00 
Pionowy statyw podłogowy prosty ST-A/1 od Rduch to zaawansowane technologicznie rozwiązanie, znacząco ułatwiające publiczne wystąpienia na scenie. Solidny, stabilny uchwyt mikrofonowy niweluje konieczność trzymania mikrofonu w ręce, znacząco ułatwiając jego eksploatację.

Rduch – MEG-PW Mikrofon elektretowy

529,00 
Mikrofony elektretowe Rduch - MEG-pw wyglądają dyskretnie oraz estetycznie. Umieszczone są na wsporniku z przełącznikiem on/off. Bardzo dobrze tłumią sprzężenia i hałasy. Gwarantują doskonałą jakość dźwięku i zrozumiałość głosu.

Polton ARS-440 – Kolumna głośnikowa 40W

549,00 
ARS-440 40W/100V Kolumny radiowęzłowe wykonane z aluminium w kolorze białym. Osłonka metalowa,wyposażone w transformator na 100V, dający stałą wartość napięcia. Kolumny są wodoodporne co umożliwia ich montaż także na zewnątrz budynku.

Rduch – K4,8 – kolumna głośnikowa 100V

699,00 2 999,00 

Kolumny głośnikowe typu K4,8 zostały specjalnie skonstruowane do nagłośnień kościołów oraz różnych obiektów użyteczności publicznej. Są to kolumny szerokopasmowe o wyjątkowo wysokiej sprawności. Seria kolumn głośnikowych K4,8 została zaprojektowana tak, by zapewnić znacznie zwiększoną kierunkowość emisji dźwięku.

IMG STAGELINE TXS-812SET – Podwójny zestaw mikrofonu bezprzewodowego, 863.80MHz oraz 864.20MHz

1 049,00 
IMG STAGELINE TXS-812SET Podwójny zestaw mikrofonu bezprzewodowego W skład zestawu wchodzą: 2 mikrofony doręczne z nadajnikiem, 1 odbiornik oraz zasilacz

Powierzchnia kościoła ma podstawowe znaczenie

NAGŁOŚNIENIE KOŚCIOŁATym co w szczególnej mierze wpływa na niezbędne do zastosowania rozwiązania techniczne, jakimi powinno charakteryzować się właściwie dobrane nagłośnienie przestrzeni sakralnej jest powierzchnia danego kościoła. Inne rozwiązania bowiem należy stosować w kościołach niewielkich, o zwartej konstrukcji i niewygórowanej kubaturze, a całkowicie odmienne w skomplikowanych konstrukcyjnie świątyniach, o złożonej bryle, przekładającej się jednocześnie na złożoność procesu rozchodzenia się dźwięku.

Wychodząc od powierzchni danego obiektu można w naszym sklepie wyfiltrować produktu przeznaczone do poszczególnych rozmiarów nagłaśnianych obiektów. Pozwala to w znacznej mierze skrócić czas wyszukiwania odpowiednich komponentów, a co za tym idzie zdecydowanie przyspieszyć zamawianie kompletnego zestawu, gotowego do zasadniczej instalacji.

Gdy cena ma podstawowe znaczenie

Firmy, zajmujące się tworzeniem i instalacją systemów nagłośnienia w kościołach doskonale wiedzą, że nie każda parafia jest w stanie pozwolić sobie na produkty z najwyższej cenowej półki. Zasobność parafian ma tutaj decydujące znaczenie, z tego też powodu w naszym sklepie można również filtrować elementy składające się na nagłośnienie do kościoła cenami.

Wiedząc, jaką kwotą dysponuje inwestor takiego systemu każda firma wykonawcza jest w stanie dobrać za pośrednictwem naszego filtra cenowego produkty, które składając się na cały system nagłośnieniowy dadzą możliwość skompletowania zestawu na miarę dopuszczalnego progu kosztowego. Jest to znaczne ułatwienie, przyspieszające w kolejny sposób całość procesu.

Zapraszamy do bliższego przyjrzenia się specyfikacji poszczególnych produktów !

Nagłośnienie Kościołów nasze sprawdzone rozwiązania

Kościół jako miejsce sakralne potrzebuje odpowiednio dobranego nagłośnienia ze względu na strukturę budynku. Ciężko jest jednoznacznie określić, jaki producent i jaki system nagłośnieniowy sprawdzi się podczas prowadzenia nabożeństwa.  Ze względu na występujący wysoki czas pogłosu konieczne jest odpowiednie dobranie oraz umieszczenie kolumn oraz wykorzystanie do tego odpowiedniego wzmacniacza. Nagłośnienie kościelne to nie tylko nagłośnienie świątyni. W naszej ofercie możecie Państwo znaleźć zarówno systemy mobilne, które idealnie spiszą się podczas pielgrzymek czy też pogrzebów jak i całe zestawy nagłośnieniowe świątyń

Świątynie odpowiednio nagłośnione

Pośród całej rzeszy obiektów, w których do jednego z elementów wyposażenia zalicza się nagłośnienie, na szczególną uwagę zasługują obiekty sakralne. Choć może się to wydawać zaskakujące, to właśnie wnętrza świątyń są jedną z przestrzeni najbardziej wymagających pod względem akustyki. Rodzi to rozmaite skutki i wyzwania, przed firmami zajmującymi się montażem tego rodzaju nagłośnienia. Z tego też powodu dobór poszczególnych elementów, składających się na nagłośnienie do kościoła jest nie lada wyzwaniem.

Dobra marka przekłada się na wysoką jakość

Chcąc zapewnić nagłośnienie sakralne na największym poziomie należy bardzo pieczołowicie dokonać wyboru części składowych tego systemu. Warto zatem inwestować przede wszystkim w uznane, cieszące się renomą marki produktowe, które dadzą gwarancję najwyższej jakości dźwięku. Podaż produktów tej kategorii na rynku jest ogromna, dlatego też w naszym sklepie postanowiliśmy wyjść na przeciw firmom tworzącym i instalującym takie systemu.

W skrócie:

Tekst porusza kwestię nagłośnienia kościołów i ofertę sklepu w tym zakresie. Sklep umożliwia wybór produktów konkretnych marek, dostosowanych do specyfikacji kościoła, na podstawie powierzchni i ceny. Nagłośnienie kościołów wymaga odpowiedniego doboru sprzętu, ponieważ wnętrza świątyń są jedną z przestrzeni najbardziej wymagających pod względem akustyki. Dobra marka przekłada się na wysoką jakość dźwięku.

FAQ:

Jakie filtry można znaleźć w sklepie internetowym dotyczące nagłośnienia kościołów?

W sklepie internetowym dotyczącym nagłośnienia kościołów można znaleźć filtry pozwalające na wybór marek, które idealnie dopasowują parametry techniczne swoich produktów do specyficznego zapotrzebowania, jakie wiąże się z nagłaśnianiem przestrzeni sakralnej.

Co wpływa na niezbędne do zastosowania rozwiązania techniczne przy nagłaśnianiu przestrzeni sakralnej?

Powierzchnia danego kościoła wpływa na niezbędne do zastosowania rozwiązania techniczne, jakimi powinno charakteryzować się właściwie dobrane nagłośnienie przestrzeni sakralnej.

Dlaczego warto inwestować w uznane, cieszące się renomą marki produktowe?