Wyświetlanie 1–28 z 64 wyników

Gdzie stosujemy nagłośnienie mobilne?

Nagłośnienie mobilne możemy stosować w wielu miejscach. Podczas imprez masowych jest to świetne rozwiązanie do przekazywania komunikatów głosowych. Z tego typu rozwiązań korzystają również najczęściej szkoły, które organizują apele na boisku szkolnym. Tego typu rozwiązanie idealnie również spisuje się podczas pielgrzymek oraz pogrzebów. Do nagłośnień mobilnych zaliczają się również wzmacniacze głosu, które stosowane są podczas konferencji oraz nagłośnienia dla przewodników dzięki którym każda wycieczka po muzeum będzie udana. Pojęcie nagłośnień mobilnych jest bardzo szerokie. W naszej kategorii znajdziecie Państwo szereg rozwiązań które spełnią z pewnością Państwa oczekiwania.

Rduch Z-2 / Z-4 – Bezprzewodowy zestaw nagłaśniający

2 099,00 2 449,00 
Małe i lekkie zestawy przenośne Z-2 oraz Z-4 firmy Rduch Elektroakustyka zostały zaprojektowane do nagłaśniania mowy podczas niedużych zgromadzeń (pielgrzymek, procesji, konferencji).

MONACOR WAP-5 – Przenośny wzmacniacz głosu, z mikrofonem elektretowym i wejściem liniowym

439,00 
MONACOR WAP-5 Przenośny wzmacniacz głosu, z mikrofonem elektretowym i wejściem liniowym Elektretowy mikrofon nagłowny o dużej czułości Przeznaczony do wzmacniania

LAUDIO HANDY 3 – Głośnik mobilny z mikrofonem

1 499,00 1 999,00 
Przenośny głośnik Laudio Handy 3 z mikrofonem. Doskonała jakość dźwięku w dowolnym miejscu. Łatwe połączenie Bluetooth 5.0, wejścia AUX, USB, SD Nagrywanie na kartę SD. Wygodny do noszenia. Moc 35W, idealny dla dużych sal i otwartej przestrzeni.

Rduch Z-1 – Przenośny zestaw nagłaśniający

1 619,00 
Mały i lekki zestaw przenośny Z-1 firmy Rduch Elektroakustyka został zaprojektowany do nagłaśniania mowy podczas niedużych zgromadzeń (pielgrzymek, procesji, konferencji).

MONACOR WAP-8 – Przenośny wzmacniacz głosu

1 629,00 
MONACOR WAP-8 Przenośny wzmacniacz głosu W skład zestawu wchodzą: 1 elektretowy mikrofon nagłowny, 1 elektretowy mikrofon krawatowy, 1 głośnik aktywny,

Rduch – ZP4-D Przenośny zestaw nagłaśniający

3 499,00 3 999,00 
ZP4-D marki Rduch to innowacyjny zestaw przenośny stworzony do nagłośnień procesji, pielgrzymek, otwartych przestrzeni itp. W jego skład wchodzi radiowy komplet nadawczo-odbiorczy, mikrofon bezprzewodowy oraz odtwarzacz MP3 z pilotem zdalnego sterowania.

Rduch – ZP-43 Przenośny zestaw nagłaśniający

4 769,00 5 649,00 
ZP-43 marki Rduch to innowacyjny zestaw przenośny stworzony do nagłośnień procesji, pielgrzymek, otwartych przestrzeni, a także pomieszczeń i sal konferencyjnych. W skład zestawu wchodzi 6 głośników szerokopasmowych 3,5" z magnesem neodymowym w kolumnie obrotowej, jeden, lub dwa mikrofony bezprzewodowe , odtwarzacz MP3 wraz z pilotem, czytnik kart SD oraz wejście USB

Dexon WA 410RC – Przenośny, bezprzewodowy system z mikrofonem do ręki lub nagłownym

890,00 
WA 410RC to bardzo uniwersalny, bezprzewodowy system nagłośnieniowy składający się z przenośnej kolumny głośnikowej i dwóch mikrofonów bezprzewodowych – doręcznego i nagłownego. Dzięki swojej mobilności, łatwości w obsłudze i wszechstronności zestaw znajduje niezliczoną ilość zastosowań. Można z niego korzystać podczas wszelkiego rodzaju wystąpień, przemówień, prezentacji, wykładów, szkoleń czy instruktaży.

Rduch – ZP-40E Przenośny zestaw nagłaśniający

3 449,00 4 349,00 
ZP-40E marki Rduch to innowacyjny zestaw przenośny stworzony do nagłośnień procesji, pielgrzymek, otwartych przestrzeni, a także pomieszczeń i sal konferencyjnych. W skład zestawu wchodzą dwa głośniki typu megafon, radiowy pakiet nadawczo-odbiorczy z jednym lub dwoma mikrofonami bezprzewodowymi, wzmacniacz i akumulator.

BOSE S1 Pro – głośnik przenośny bluetooth

2 499,00 3 599,00 szt.

Głośnik Bose S1 Pro to dźwięk nowej generacji. Jeśli ktoś potrzebuje doskonałego nagłośnienia, które będzie go satysfakcjonować, powinien rozważyć zakup tego modelu. Innowacyjne nagłośnienie przydaje się w domach prywatnych oraz w przestrzeniach publicznych. Największą zaletą głośnika jest jego lekkość oraz możliwość dowolnego ustawienia. Jeśli ustawia się głośnik w dowolnej konfiguracji nie cierpi na tym jakość przekazu.

LDM MobileSys – Zestaw nagłośnienia pielgrzymkowego z mikrofonem

3 650,00 4 710,00 
MobileSys to urządzenie stworzone z myślą o nagłaśnianiu tras przemarszów m. in. tras pielgrzymek, procesji itp.  Łączy w sobie dużą moc z szeregiem innych funkcji.

LDM MobileVoice – Zestaw nagłośnienia pielgrzymkowego

2 900,00 3 960,00 
Zestaw nagłośnienia pielgrzymkowego to idealne rozwiązanie dla parafii. Zestaw pielgrzymkowy pozwala w łatwy sposób nagłośnić kościelne uroczystości, pogrzeby czy inne ważne wydarzenia odbywające się na zewnątrz kościoła. Zestaw kościelny zawiera system nagłośnieniowy z zewnętrznym odbiornikiem mikrofonów bezprzewodowych co gwarantuje brak uciążliwych kabli podczas pielgrzymki.

LDM PSS.RACK-52/V220 – Przenośny system nagłośnieniowy

2 650,00 3 450,00 
Przenośny system wzmacniający z wbudowanym odbiornikiem mikrofonu bezprzewodowego V220.

BOSE S1 Pro+ – Aktywny bezprzewodowy system nagłośnieniowy

3 799,00 5 579,00 
Bezprzewodowy przenośny głośnik. Zintegrowany mikser z trzema kanałami. Cztery pozycje ustawienia z automatyczną korektą dźwięku. Opcjonalne bezprzewodowe nadajniki do podłączania mikrofonów i instrumentów (sprzedawane oddzielnie)

BOSE SUB2 – subwoofer do systemów L1 Pro

6 299,00 szt.

Bose Sub2  moduł basowy, który został stworzony z myślą o uzyskaniu najwyższej jakości dźwięku. Co za tym idzie, klienci mogą liczyć na to, że dźwięki zyskają głębię i intensywność. Ważna jest też instalacja – wiemy, że sprawy związane z instalacją mogą czasem niepokoić i w związku z tym zadbano o maksymalną prostotę.

BOSE SUB1 – subwoofer do systemów L1 Pro

4 299,00 szt.

Bose Sub1  moduł basowy, który został stworzony z myślą o uzyskaniu najwyższej jakości dźwięku. Co za tym idzie, klienci mogą liczyć na to, że dźwięki zyskają głębię i intensywność. Ważna jest też instalacja – wiemy, że sprawy związane z instalacją mogą czasem niepokoić i w związku z tym zadbano o maksymalną prostotę.

Bose L1 Pro32 – system nagłośnienia mobilnego

9 999,00 szt.

Produkt nagłaśniający i redukujący szumy z otoczenia to nowoczesny mechanizm, który każdą zabawę zamienia w prawdziwe misterium dźwięku. Bose Bose L1 Pro32 jest urządzeniem uniwersalnym najczęściej wybieranym przez osoby prowadzące uroczystości i przez piosenkarzy. Sprzęt pozwala przekazać odbiorcom cały potencjał tkwiący w wykonaniu artysty. Idealnie również oddawane są brzmienia instrumentalne.

Bose L1 Pro16 – system nagłośnienia mobilnego

9 699,00 szt.

Bose L1 Pro16 to przenośny system liniowy do obsługi fonicznej zwłaszcza w małych pomieszczeniach prywatnych lub publicznych, jak kawiarnie i inne niewielkie lokale. To innowacyjna technologia, która poprawia znacznie adaptację dźwięków i pozwala im docierać w czystej postaci do uszu słuchaczy. System przydaje się podczas małych konferencji, spotkań autorskich, odczytów i eventów o niewielkim zasięgu. Warto używać sprzętu, który zdecydowanie pokaże cały swój potencjał i zróżnicowane możliwości.

LDM PersonalBox Light – Wzmacniacz głosu z odbiornikiem mikrofonowym

2 090,00 3 099,00 
Przenośny system wzmacniający PersonalBox Light z wbudowanym odbiornikiem mikrofonu bezprzewodowego LDM T1100. Odbiornik pracuje w systemie True Diversity i posiada 100 kanałów (częstotliwości) do wyboru. Zasięg mikrofonu bezprzewodowego: 30-60m

MONACOR ZZPB110 – Przenośny system wzmacniający

1 199,00 
MONACOR ZZPB110 Przenośny system wzmacniający, z wbudowanym odtwarzaczem MP3 (SD i USB), odbiornikiem Bluetooth oraz jednym doręcznym mikrofonem bezprzewodowym. Wzmacniacz

IMG STAGELINE MIRA-1/1 – Aktywny, kolumnowy system głośnikowy, 550W

5 499,00 
IMG STAGELINE MIRA-1/1 Aktywny, kolumnowy system głośnikowy, 550W Kompaktowy, pełnopasmowy system z subwooferem bass-reflex oraz dwoma modułami kolumn 6 x

MONACOR PAS-254D – Przenośny system wzmacniający

5 249,00 
MONACOR PAS-254D Przenośny system wzmacniający Doskonały jako zestaw przenośny np. podczas procesji, pielgrzymek i innych mobilnych zastosowań. Wygodne przenoszenie dzięki

MONACOR TXA-820CD – Przenośny system wzmacniający

6 299,00 
MONACOR TXA-820CD Przenośny system wzmacniający, z wbudowanym odbiornikiem wieloczęstotliwościowym UHF PLL oraz odbiornikiem Bluetooth. Zasilanie sieciowe lub z wykorzystaniem wbudowanego

MONACOR TXA-820 – Przenośny system wzmacniający

4 849,00 
MONACOR TXA-820 Przenośny system wzmacniający, z wbudowanym odbiornikiem wieloczęstotliwościowym UHF PLL oraz odbiornikiem Bluetooth. Zasilanie sieciowe lub z wykorzystaniem wbudowanego

MONACOR TXA-822CD – Przenośny system wzmacniający

7 499,00 
MONACOR TXA-822CD Przenośny system wzmacniający, z 2 wbudowanymi odbiornikami wieloczęstotliwościowymi UHF PLL oraz odbiornikiem Bluetooth. Zasilanie sieciowe lub z wykorzystaniem