AMC MA 30X – Powermixer

998,80 

Powermikser do odtwarzania muzyki jak i mowy. Moc 30W o niskiej i wysokiej impedancji na wyjściu, wejścia mikrofonowe AUX / PHONO, kontrola tonów. Wejście priorytetowe, aktywowane przez zwarcie styków na tylnym panelu. Idealny do małych instalacji, t.j.: sklepy, bary czy restauracje.

Dexon – PMS 208 – powermikser

2 590,00 
Powermikser PMS 208 jest przenośnym urządzeniem przeznaczonym do zasilania zestawów głośnikowych małej i średniej mocy. Dzięki połączeniu miksera, wzmacniacza oraz echa cyfrowego w jedną całość otrzymujemy bardzo wygodne i uniwersalne urządzenie o szerokim zakresie zastosowań.

Powermikser Voice Kraft VK AM-MINI8P

1 258,60 
Powermikser Voice Kraft 8P-MINI jest idealnym rozwiązaniem dla małych zespołów, szkół, lokali gastronomicznych, kościołów i wszelkiego rodzaju żywych prezentacjach, konferencji szkoleń , które wymagają łatwości obsługi. Wysokiej jakości układy zapewniają jasną, bezstratną reprodukcję wokalu, skuteczny 3-pasmowy korektor na kanałach wejściowych.

Powermikser Voice Kraft VK AM-MINI4P

978,60 
Powermikser Voice Kraft 4P-MINI jest idealnym rozwiązaniem dla małych zespołów, szkół, lokali gastronomicznych, kościołów i wszelkiego rodzaju żywych prezentacjach, konferencji szkoleń , które wymagają łatwości obsługi. Wysokiej jakości układy zapewniają jasną, bezstratną reprodukcję wokalu, skuteczny 3-pasmowy korektor na kanałach wejściowych.

LDM SMX 408RX – 8-kanałowy stereofoniczny powermikser

1 800,00 
8-kanałowy stereofoniczny powermikser LDM SMX 408RX z możliwością rozbudowy o odbiornik mikrofonu bezprzewodowego.