Wyświetlanie 1–24 z 3385 wyników

Monacor

Nasza międzynarodowa historia sukcesu rozpoczęła się ponad 50 lat temu, kiedy Günter Schilling założył firmę w swoim miejscu zamieszkania z zaledwie dwoma pracownikami. Założyciel firmy miał głębokie wyczucie rynku europejskiego, gdy zaczął importować komponenty elektroniczne i produkty z Azji. Dzisiaj MONACOR INTERNATIONAL jest globalnym graczem w dziedzinie technologii bezpieczeństwa i technologii zdarzeń.

Niezależnie od tego, czy Szwecja, Rosja czy AustraliaMONACOR INTERNATIONAL jest reprezentowany przez filie, holdingi lub partnerów handlowych w ponad 40 krajach. Zainspirowani naszymi międzynarodowymi partnerami i uważna obserwacja różnych rynków, jesteśmy w stanie zapewnić Ci kompleksową wiedzę i doświadczenie w dziedzinie technologii bezpieczeństwa i technologii zdarzeń. Wpływy i pomysły z całego świata pozwalają nam zawsze dostarczać najnowsze produkty i innowacje.

W odniesieniu do jakości i bezpieczeństwa technicznego nasze produkty muszą spełniać wysokie wymagania. Obszerne badania produktów i nasze szczegółowe instrukcje obsługi zapewniają, że wszystkie nasze produkty spełniają najwyższe standardy. Aby pokazać zaufanie do naszej wydajności, MONACOR INTERNATIONAL udziela 3-letniej gwarancji w prawie każdym kraju.

MONACOR:
Technologia PA i technologia bezpieczeństwa dla profesjonalnej ochrony Twoich nieruchomości komercyjnych i prywatnych – nowoczesny sprzęt, który zachwyca przez dziesięciolecia.

IMG STAGELINE:
25 lat niezawodnej technologii scenicznej i eventowej: IMG STAGELINE oferuje doskonale dostosowane rozwiązania dla instalacji scenicznych/estradowych.

JTS:
Wydajna technologia bezprzewodowa najlepszej jakości mikrofonów. Asortyment produktów obejmuje przewodowe mikrofony sceniczne, zaawansowane mikrofony instrumentalne i profesjonalne rozwiązania bezprzewodowe.

W obecnej chwili marka Monacor proponuje ponad 4500 produktów dostępnych w Polsce. Wszystkie możecie Państwo zamówić na naszej stronie internetowej Akustyka.com.pl !