Nagłośnienie Rduch

Rduch nagłośnienieCały asortyment firmy Rduch można już nazwać swoistą legendą i jest najbardziej popularną marką nagłośnień kościelnych w Polsce a także znacząco zdobywa kolejne rynki na całym świecie. Rozwiązania jakie proponuje do nagłośnienia świątyń są projektowane w taki sposób by jak najlepiej wykorzystać właściwości akustyczne budowli. Dedykowane rozwiązania i innowacyjne pomysły, które wyjątkowo dobrze sprawdzają się właśnie przy nagłaśnianiu budowli sakralnych a ich jakość jest na bardzo wysokim poziomie klasyfikują markę Rduch na pierwszym miejscu we wszelkich rankingach i po prostu są najczęściej wybierane.

Wyświetlanie 1–28 z 61 wyników

Rduch – CMGN Mikrofon pojemnościowy

589,00 
CMGN cechuje się równomierną charakterystyką częstotliwości przenoszenia dźwięku, perfekcyjnym tłumieniem przód-tył, oraz niskim poziomem szumów co gwarantuje idealne kryształowe brzmienie w całym paśmie częstotliwości.

Rduch – MEG-W Mikrofon elektretowy

489,00 
MEGw marki Rduch to elektretowe mikrofony na elastycznym ramieniu, dostępnym w różnych długościach ( od 45 do 75 cm). Gwarantują wysoką jakość dźwięku w różnych zastosowaniach, takich jak wzmacnianie kościołów, sal sądowych i konferencyjnych.

Rduch – PO Podstawka mikrofonowa, podstawa 130 mm

139,00 
Podstawka mikrofonowa Rduch PO o podstawie 130 mm wykonana z połączenia stali i mosiądzu, wysokość 50 mm.

Rduch – TX-100 Interfejs 100V/70V

149,00 
Interfejs TX-100 jest urządzeniem dopasowującym sygnał z linii głośnikowej 100V do poziomu wejściowego wzmacniaczy.

Rduch – PA Podstawka mikrofonowa, podstawa 46,5mm

99,00 
Podstawka mikrofonowa o podstawie 46,5 mm wykonana z ZnAl i wysokości 28 mm.

Rduch – MX-2/A Minimikser

249,00 
Minimikser MX-2/A służy do rozszycia sygnału mikrofonowego. Przydatny jest w sytuacjach gdy dostępny jest tylko jeden przewód mikrofonowy, a potrzebne są dwa mikrofony. MX-2/A posiada dwa wejścia symetryczne z włączanym zasilaniem Phantom oraz regulowanej czułości.

Rduch – PB Podstawka mikrofonowa, podstawa 44 x 30 mm

119,00 
Podstawka do mikrofonu Rduch PB jest jedną z najbardziej wytrzymałych podstawek o małych wymiarach, dostępnych na rynku.

Rduch CMSN – Studyjny mikrofon pojemnościowy Czarny / Srebrny

449,00 
Pojemnościowy mikrofon studyjny CMSn cechuje się superkardioidalną charakterystyką częstotliwości przenoszenia dźwięku oraz bardzo dobrym tłumieniem zarówno z przodu jak i z tyłu. Niski poziom szumów gwarantuję idealne czyste brzmienie w całym paśmie akustycznym.

Rduch – CMGN-Z Mikrofon pojemnościowy

519,00 
CMGN cechuje się równomierną charakterystyką częstotliwości przenoszenia dźwięku, perfekcyjnym tłumieniem przód-tył, oraz niskim poziomem szumów co gwarantuje idealne kryształowe brzmienie w całym paśmie częstotliwości

Rduch OB-1 – Mikrofonowe gniazdo XLR

99,00 
OB-1 to mała, aczkolwiek niezwykle przydatna piękność – jedno z najnowszych osiągnieć polskiego producenta. Stworzone z należytą starannością akcesorium montażowe doskonale sprawdzi się we wszelkiego rodzaju instalacjach komercyjnych.

Rduch Z-2 / Z-4 – Bezprzewodowy zestaw nagłaśniający

2 099,00 2 449,00 
Małe i lekkie zestawy przenośne Z-2 oraz Z-4 firmy Rduch Elektroakustyka zostały zaprojektowane do nagłaśniania mowy podczas niedużych zgromadzeń (pielgrzymek, procesji, konferencji).

Rduch – PS Podstawka mikrofonowa, podstawa 28 mm

79,00 
Podstawka mikrofonowa Rduch PS o podstawie 28 mm wykonana z połączenia stali i mosiądzu, wysokość 35 mm.

Rduch – MEG-ZW Mikrofon elektretowy

439,00 

MEGw marki Rduch to elektretowe mikrofony na elastycznym ramieniu, dostępnym w różnych długościach ( od 45 do 75 cm). Gwarantują wysoką jakość dźwięku w różnych zastosowaniach , takich jak wzmacnianie kościołów, sal sądowych i konferencyjnych.

Rduch OB-2 – Podwójne mikrofonowe gniazdo XLR

109,00 
OB-2 to mała, aczkolwiek niezwykle przydatna piękność – jedno z najnowszych osiągnieć polskiego producenta. Stworzone z należytą starannością akcesorium montażowe doskonale sprawdzi się we wszelkiego rodzaju instalacjach komercyjnych.

Rduch – MEG-LED Mikrofon Elektretowy z Oświetleniem LED

949,00 
Model MEG-LED renomowanej marki Rduch to elektretowy mikrofon z oświetleniem LED, umiejscowiony na elastycznym ramieniu. Zapewniają wysoką jakość dźwięku w zastosowaniach, takich jak nagłośnianie kościołów, sal sądowych i konferencyjnych. . Mikrofon został wyposażony w 12 diod SMD, które zapewnią oświetlenie danego pisma lub książki.

Rduch – MX-6A Mikser akustyczny

1 699,00 
MX-6A marki Rduch to zdecydowanie najnowocześniejsza technologia mikserów akustycznych. Posiada pięć kanałów mikrofonowo-liniowych z wejściem mikrofonowym symetrycznym (gniazdo XLR), wł/wył zasilania Phantom, wejściem liniowym symetrycznym (gniazdo Jack), regulacja barwy wysokich i niskich tonów, regulacją wzmocnienia i czułości wejść.

Rduch – MEG-PW Mikrofon elektretowy

529,00 
Mikrofony elektretowe Rduch - MEG-pw wyglądają dyskretnie oraz estetycznie. Umieszczone są na wsporniku z przełącznikiem on/off. Bardzo dobrze tłumią sprzężenia i hałasy. Gwarantują doskonałą jakość dźwięku i zrozumiałość głosu.

Rduch – K4,8 – kolumna głośnikowa 100V

699,00 2 999,00 

Kolumny głośnikowe typu K4,8 zostały specjalnie skonstruowane do nagłośnień kościołów oraz różnych obiektów użyteczności publicznej. Są to kolumny szerokopasmowe o wyjątkowo wysokiej sprawności. Seria kolumn głośnikowych K4,8 została zaprojektowana tak, by zapewnić znacznie zwiększoną kierunkowość emisji dźwięku.

Rduch CMR – Mikrofon pojemnościowy na gęsiej szyi

799,00 
MER to pierwszy w pełni produkowany mikrofon ołtarzowy Rduch w Polsce. Jego komponenty pochodzą w 100% z polskich zakładów, co pozwoli na szybszą realizację wszystkich zamówień z uwagi na sprawniejszą logistykę.

Rduch MER – Mikrofon elektretowy na gęsiej szyi

699,00 
MER to pierwszy w pełni produkowany mikrofon ołtarzowy Rduch w Polsce. Jego komponenty pochodzą w 100% z polskich zakładów, co pozwoli na szybszą realizację wszystkich zamówień z uwagi na sprawniejszą logistykę.

Rduch OBS-1 – Mikrofonowe gniazdo XLR beztrzaskowe

149,00 
OBS-1 to mała, aczkolwiek niezwykle przydatna piękność – jedno z najnowszych osiągnieć polskiego producenta. Stworzone z należytą starannością akcesorium montażowe doskonale sprawdzi się we wszelkiego rodzaju instalacjach komercyjnych.

Rduch – ZP4-D Przenośny zestaw nagłaśniający

3 499,00 3 999,00 
ZP4-D marki Rduch to innowacyjny zestaw przenośny stworzony do nagłośnień procesji, pielgrzymek, otwartych przestrzeni itp. W jego skład wchodzi radiowy komplet nadawczo-odbiorczy, mikrofon bezprzewodowy oraz odtwarzacz MP3 z pilotem zdalnego sterowania.

RDUCH – MWL-5D2/200 Wzmacniacz z mikserem

3 999,00 
MWL-5D2 marki Rduch to wysokiej klasy wzmacniacz z wbudowanym mikserem analogowym. Wyposażony jest w sześć proporcjonalnych wejść mikrofonowych z regulacją sopranów i basów, a także wzmocnienia czułości wejścia.  Każdy kanał mikrofonowym posiada wyłączany filtr 100Hz, zasilanie Phantom oraz bramka szumów

Rduch PAZ-N – Podstawka do mikrofonów na gęsiej szyi

133,00 
Rduch PAZ-N to sprzęt najwyższej klasy, służący do stabilnego podtrzymywania mikrofonów elektretowych.

Rduch – LDU508HHC 96-kanałowy mikrofon bezprzewodowy

2 479,00 
96-kanałowy LDU508HHC marki Rduch to zdecydowanie najnowocześniejsza technologia mikrofonów bezprzewodowych. Poprzez tryb "true diversity" współgra z mikrofonem bezprzewodowym z wymienną wkładką (dynamiczna / pojemnościowa).

Rduch WM-DT – Wzmacniacz akustyczny

2 760,00 3 399,00 
WM-DT marki Rduch to wysokiej klasy wzmacniacz akustyczny o nowoczesnej konstrukcji. Znakomicie współpracuje z innymi wzmacniaczami i mikserami w celu zwiększenia mocy całej instalacji nagłośnieniowej.

Rduch – ZP-43 Przenośny zestaw nagłaśniający

4 769,00 5 649,00 
ZP-43 marki Rduch to innowacyjny zestaw przenośny stworzony do nagłośnień procesji, pielgrzymek, otwartych przestrzeni, a także pomieszczeń i sal konferencyjnych. W skład zestawu wchodzi 6 głośników szerokopasmowych 3,5" z magnesem neodymowym w kolumnie obrotowej, jeden, lub dwa mikrofony bezprzewodowe , odtwarzacz MP3 wraz z pilotem, czytnik kart SD oraz wejście USB

Firma została założona 1978 roku przez Jana Rducha w miejscowości Godów i do dziś stale się rozrasta proponując dedykowane rozwiązania do instalacji kościelnych

Działalność firmy nie polega tylko na produkcji sprzętu ale proponuje także profesjonalne instalacje nagłaśniające przeprowadzane przez wykwalifikowanych instalatorów. Podobnie jest też z tym, że rozwiązania jakie proponuje można wykorzystać przy instalacjach w innych branżach jak instalacje nagłośnień hal sportowych, stadionów, restauracji, szkolnych, przemysłowych, firmowych i wielu innych gdzie można wykorzystać te bardzo ciekawe rozwiązania.

Produkcja wzmacniaczy, mikrofonów pojemnościowych, mikrofonów elektretowych, mikrofonów dynamicznych, matryc audio, mikserów, kolumn głośnikowych, statywów i innych akcesoriów montażowych do instalacji nagłośnieniowych (radiowęzłowych) 100V.

W 2019 roku firma Rduch wprowadziła następcę wzmacniaczy serii MWL uzupełniając ich właściwości o cyfrowy eliminator sprzężeń dzięki czemu jakość nagłośnienia radiowęzłowego uległa znacznej poprawie i wprowadziła nowy standard w nagłośnieniach kościelnych.

Mikrofony Rduch pojemnościowe CMGN jak i mikrofony elektretowe MEG-15, MEG-LED, MEG-PW to wzór mikrofonów do kościoła na całym rynku. Doskonale sprawdzają się w zrozumiałości kazań kościelnych. Rduch posiada innowacyjną technologię instalacji swoich mikrofonów na tzw. Czop dzięki czemu mikrofony Rduch są jeszcze bardziej stabilne i posiadają znacznie mniej zniekształceń od typowych gniazd XLR. Do ręczny mikrofon pojemnościowy CMSN doskonale sprawdza się w nagłośnieniu chóru kościelnego i wydarzeniach sakralnych.

Rduch posiada także linię mikrofonów dynamicznych do solowych śpiewów sakralnych oraz koncertów MD-60 oraz MD-56 różniących się wkładką mikrofonową. Oba modele są bardzo porządnie wykonane oraz mogą posłużyć w instalacji kościelnej przez wiele lat bez konieczności serwisu.

Wzmacniacze Rduch cyfrowe AMWLC posiadają ultra nowoczesny system przekazywania sygnałów DSP, który automatycznie dostosowuje się do bardzo trudnych warunkach akustycznych panujących w świątyniach o bardzo dużym pogłosie. Dodatkowo wzmacniacze posiadają czytniki kart SD jak nośników USB. Możliwym też jest podpięcie wzmacniacza bezpośrednio do komputera poprzez wbudowany DAC (USB typu B)