Wzmacniacze samochodowe 4-kanałowe

Wzmacniacz samochodowy 4-kanałowy to drugi z najpopularniejszych typów wzmacniaczy, polecanych w bardziej rozbudowanych instalacjach oraz dla osób, które chciałyby coś dołożyć w przyszłości do zestawu. Oferowane wzmacniacze 4-kanałowe, o stylowym wyglądzie i kompaktowym rozmiarze, oferują niezrównany stosunek jakości do ceny oraz mocy wystarczającej do większości systemów.

Wyświetlanie 1–36 z 39 wyników

 

Zobacz też:

Możliwości wzmacniaczy samochodowych 4-kanałowych

Wzmacniacze 4-kanałoweCztery kanały umożliwią podłączenie przednich i tylnych głośników, a także, co jest bardzo często spotykanym rozwiązaniem; głośnika niskotonowego. Taki model wzmacniacza nie będzie w przyszłości ograniczeniem przy rozbudowie systemu. Wzmacniacze samochodowe czterokanałowe przeznaczone są do zasilania czterech kanałów w trybie 2 x stereo - przód i tył. Posiadają odpowiednie filtry do ustawienia pożądanego pasma częstotliwości. Cztery kanały zapewniają czysty, pełny, wyraźny dźwięk i tony zarówno wysokie, jak i niskie - bez zniekształceń.

Elegancja i wydajność - wzmacniacz samochodowy 4 kanałowy na miarę Twoich potrzeb

Wzmacniacze samochodowe 4-kanałowe zapewniają dużą wydajność i moc pracy. Wykorzystują unikalne technologie, dzięki czemu odznaczają się wysoką skutecznością. Te modele pozwalają na znaczną rozbudowę systemu car audio. Dodatkowo charakteryzują się minimalistycznym, uniwersalnym i eleganckim wyglądem. Posiadają również szereg technologii, które ułatwią korzystanie z urządzenia i zwiększą bezpieczeństwo systemu.

Jaki wzmacniacz samochodowy 4 kanałowy do Twojego auta? Skontaktuj się z nami, pomożemy wybrać!