Dzięki odtwarzaniu dobrze znanych utworów, znacznie łatwiej jest zauważyć rozbieżność pomiędzy różnymi zestawami hi-fi.  Zdarzają się sytuacje, w których muzyka odtwarzana na sprzęcie, który teoretycznie ma takie same parametry, różni się. Może być to spowodowane szczegółami technicznymi, które na pozór nie są zauważalne, chociażby kształtami głośników, rodzajem materiałów, z którego wykonana jest obudowa lub jakości i długości kabli użytych do połączenia sprzętu z głośnikami.

Wyświetlanie 1–36 z 70 wyników

Najważniejszą zasadą jest odpowiednie dostosowanie nagłośnienia do pomieszczenia, w którym ma się znajdować. Zasadniczo inne sprzęty należy użyć do urządzenia domowego studia nagraniowego, a innych do nagłośnienia salonu. Najważniejszym punktem odniesienia w wyborze odpowiedniego systemu nagłaśniającego, jest wielkość pomieszczenia. Jeśli salon w którym, mamy zamontować głośniki jest mały, nie warto wybierać tych zestawów, które charakteryzują się dużą mocą, ponieważ nie będzie nigdy okazji, by w pełni jej wykorzystać. Natomiast w wielkopowierzchniowych salonach nie warto używać mini zestawów hi-fi, ponieważ mogą one nie sprostać wymaganiom odpowiedniego nagłośnienia tak dużego pomieszczenia. W ofercie naszego sklepu, można znaleźć odpowiedni zestaw nagłaśniający do każdego rodzaju salonu. W momencie, gdy wszystkie parametry sprzętu, który ma znaleźć się w salonie, będą odpowiednie do jego rozmiarów, oraz będą spełniały oczekiwania domowników, warto zastanowić się nad designem, ponieważ zapewne będzie on umieszczony w centralnym miejscu w salonie.

Nagłośnienie do salonu - głośniki do salonu

Szansa na delektowanie się dźwiękiem wysokiej rozdzielczości w salonie, to marzenie nie jednego fana muzyki i kina, ale także, to doskonała opcja na idealne nagłośnienie domówki. Słuchanie godzinami płyty ulubionego zespołu, słysząc każdy, nawet najcichszy instrument lub oglądanie filmu z najdrobniejszymi dokładnie wybrzmiewającymi dźwiękami, to sama przyjemność dla uszu. Aby móc tego doświadczyć, trzeba najpierw wyposażyć salon, w odpowiednie nagłośnienie. Warto przy tym zwrócić uwagę, na kilka ważnych aspektów.