Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Miksery mikrofonowe

Dźwięki wytwarzane przez mikrofon plasują się na różnych poziomach. Zależy to głównie od samej konstrukcji mikrofonu, jak i odległości od źródła dźwięku czy natężenia hałasów z zewnątrz. Nic więc dziwnego, że chcąc skorzystać z kilku mikrofonów jednocześnie należy odpowiednio ustawić poziom sygnału każdego z nich. Można tego dokonać za pomocą profesjonalnego miksera mikrofonowego. Właśnie takie urządzenia dostępne są w ofercie naszego sklepu. Proponujemy wysokiej jakości sprzęt, który skutecznie aktywuje wybrane mikrofony wraz z rozpoczęciem wystąpienia mówców. Sprawdź jakie modele dla Ciebie przygotowaliśmy!

Miksery mikrofonowe – jak działają?

Miksery mikrofonowe to wyjątkowo funkcjonalne urządzenia przeznaczone do pracy w różnego rodzaju systemach nagłośnieniowych. Swoje szerokie zastosowanie znajdują przede wszystkim podczas realizacji na żywo oraz przy nagrywaniu sygnału audio. Okażą się również niezwykle przydatne w miejscach, w których wykorzystuje się większą ilość mikrofonów – w salach wykładowych, centrach konferencyjnych, laboratoriach językowych czy kościołach. Tego typu urządzenia, dzięki zasilaniu bateryjnemu nadają się także do realizacji nagrań w terenie. Miksery mikrofonowe doskonale uzupełnią też niewielkie imprezy plenerowe lub konkursy karaoke.

Miksery mikrofonowe swoje działanie opierają na inteligentnym sterowaniu poszczególnych kanałów, które gwarantuje doskonałą zrozumiałość mowy oraz wykazuje efektywną odporność na hałas otoczenia i sprzężenia. Poszczególne modele umożliwiają miksowanie od dwóch do ośmiu kanałów wejściowych wraz z odpowiednią regulacją poziomu każdego z nich. Niektóre z dostępnych u nas mikserów mikrofonowych zostały dodatkowo wyposażone w funkcję last-in pozwalającą na ciągłe utrzymywanie właściwej atmosfery w pomieszczeniu przez praktyczne opóźnienie wyłączeń mikrofonów w trakcie przerw w wystąpieniu.

W ofercie naszego sklepu znajdują się wyłącznie profesjonalne miksery mikrofonowe od sprawdzonych marek. Nie czekaj więc dłużej i już teraz znajdź swój model! Zapraszamy do zakupu.