Dali Oberon

By najlepiej przedstawić serię kolumn głośnikowych z rodziny Oberon firmy Dali konieczne by było użycie słów z gatunku fantastyki. Powiemy więc krótko: zanurz się w dźwięku i poczuj na własnej skórze, jaką różnicę w odbiorze muzyki czy filmu dostrzeżesz, korzystając ze sprzętu z absolutnie najwyższej półki. Produkty Dali Oberon, zaprojektowane dla najlepszych i najbardziej intensywnych doświadczeń użytkowników, umożliwią Ci czerpanie radości z każdego pojedynczego impulsu dźwiękowego. Każda nuta i każdy efekt dźwiękowy stanie się czymś, czego z pewnością nie poczujesz ze standardowych głośników wbudowanych w telewizorze czy komputerze. To inna jakość i zupełnie inne doświadczenia dźwiękowe.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Dali Oberon 7 – Kolumna podłogowa

2 399,00 
Projektując serię kolumn głośnikowych DALI OBERON wybraliśmy najlepsze elementy z naszych obecnych komponentów oraz połączyliśmy je w serię, która zapewnia doskonałą jakość dźwięku, nowoczesny wygląd oraz wszechstronność wykorzystania. DALI OBERON 7 Najtaniej w Polsce. Cena za sztukę

Dali Oberon 5 – Kolumna podłogowa

1 499,00 szt.
Cena za sztukę. Zaprojektowany dla entuzjastów audio, którzy wymagają najwyższej jakości głośników - oto elegancki OBERON 5.  

Dali Oberon 1 – Kolumna podstawkowa

899,00 
Ze względu na swój wyjątkowo kompaktowy rozmiar, OBERON 1 jest najmniejszym komponentem dostępnym w serii OBERON. Rozmiar obudowy umożliwia optymalną równowagę między wewnętrzną objętością zoptymalizowaną pod kątem niskich tonów, a kompaktową obudową dostosowaną do mniejszych pomieszczeń, dyskretnych konfiguracji audio lub montażu na ścianie. Cena za sztukę

Dali Oberon 9 – Kolumna podłogowa

3 999,00 
Projektując serię kolumn głośnikowych DALI OBERON wybraliśmy najlepsze elementy z naszych obecnych komponentów oraz połączyliśmy je w serię, która zapewnia doskonałą jakość dźwięku, nowoczesny wygląd oraz wszechstronność wykorzystania. DALI OBERON 9 Najtaniej w Polsce. Cena za sztukę

Dali Oberon Vokal – Kolumna Centralna

1 799,00 
Kolumna DALI OBERON VOKAL została zaprojektowana tak, aby idealnie pasować do każdego innego komponentu z serii OBERON, tworząc kompletny system surround. Kolumna dostarcza precyzyjne, klarowne oraz szczegółowe brzmienie zarówno dla Twoich ulubionych filmów, jak i koncertowych ścieżek dźwiękowych.

Dali Oberon 3 – Kolumna podstawkowa

1 199,00 szt.
Cena za sztukę OBERON 3 łączy w sobie to co najlepsze z obu światów. Rozmiar obudowy umożliwia optymalną równowagę pomiędzy ogólną wydajnością basów, a kompaktowym designem pasującym do mniejszych pomieszczeń, dyskretnych konfiguracji audio lub montażu na ścianie. Łącząc duży dźwięk kolumny podłogowej z kompaktową konstrukcją kolumny podstawkowej, model OBERON 3 doskonale będzie prezentował się na każdym stojaku lub półce.

Dali Oberon On-Wall – Kolumna naścienna

1 199,00 
OBERON ON-WALL to mocna kolumna naścienna o smukłej i dyskretnej obudowie. Pomimo kompaktowych rozmiarów, ta kolumna naścienna dostarcza dźwięk typowy znacznie większego modelu ze względu na połączenie innowacyjnych technologii. Smukły profil kolumny ułatwia integrację z każdym pomieszczeniem. Cena za sztukę

Dali OberonDali Oberon świetnie sprawdzi się jako serce całego systemu dźwiękowego w naszym salonie. Gwiazda wśród kolumn głośnikowych, model Oberon to technologiczny przełom za którym stoi inżynieryjny geniusz: lata badań, doświadczeń oraz opinii klientów, na podstawie których duński pionier audio Dali projektuje swoje urządzenia dla najbardziej wymagających. Modele Oberon to zamknięte w stylowych, nowoczesnych bryłach technologiczne innowacje. Z sukcesem wpasują się w różne typy zabudowań i stylów naszych pomieszczeń, efektownie uzupełniając ich wygląd imponującym, eleganckim designem.

Tak więc, jeśli potrzebujesz wyposażyć swój domowy kącik rozrywkowy, kolumny Dali Oberon będą świetnym i sprawdzonym rozwiązaniem, korzystającym z najnowocześniejszej technologii przetwarzania i odtwarzania dźwięku. Jesteśmy przekonani, że sprzęty te zadowolą absolutnie każdego - od maniaków brzmień Hi-Fi do zwyczajnych, domowych użytkowników nie wgłębiających się zbytnio w pojęcia akustyki i fal dźwiękowych.