Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

Nagłośnienie na samochód stosuje się najczęściej w celach reklamowych oraz marketingowych. Nasze rozwiązania nagłośnień samochodu przeznaczone są dla firm, które skutecznie chcą wygłaszać swoje komunikaty głosowe podczas jazdy samochodem. Ten system nagłośnień najczęściej wybierają cyrki, oraz mobilne sklepy. System nagłośnień samochodu idealnie się sprawdzi również w procesie kontroli tłumu na imprezach masowych. Tego typu rozwiązania stosują również służby porządkowe jak policja, straż pożarna oraz pilotów prowadzących samochody z towarem niebezpiecznym oraz wielkogabarytowym.

Dexon – Podstawa magnetyczna

129,00 
Podstawa magnetyczna przeznaczona do montażu głośnika na dachu samochodu

Monacor NR-24KS + PA-102 – zestaw interkomowy jednostronny / na samochód

519,00 
Zestaw interkomowy jednostronny / na samochód. Zestaw zawiera głośnik tubowy Monacor NR-24KS oraz wzmacniacz Monacor PA-102. Do zestawu dołączono przewód potrzebny do podłączenia zestawu.

Tonsil – SA 25 Wzmacniacz

299,00 
Interesujący model wzmacniacza z niskoimpedancyjnym wyjściem. może być stosowany w pojazdach samochodowych nagłaśniających, wozach strażackich, samochodach policyjnych itp. Wbudowana syrena (dwa typy), gniazdo mikrofonowe i liniowe ''Jack'' 6,3mm, regulatory poziomu sygnału mikrofonowego i liniowego.

Tonsil – SA25 + GZT 30 Zestaw nagłaśniający do samochodu reklamowego komplet

799,00 
Zestaw do nagłośnienia samochodu reklamowego, składający się z 2 głośników tubowych oraz wzmacniacza zasilanego napięciem 12 V z instalacji samochodowej. Do zestawu można podłączyć przenośny odtwarzacz MP3 lub uzupelnić o mikrofon przewodowy lub bezprzewodowy.

Tonsil – Zestaw nagłaśniający do samochodu reklamowego MP3 USB SD SA 1055U komplet

837,00 
Zestaw do nagłośnienia samochodu reklamowego, składający się z 2 głośników tubowych oraz wzmacniacza zasilanego napięciem 12 V z instalacji samochodowej. Wzmacniacz wyposażony w gniazdo USB do podłączenia przenośnej pamięci z plikami reklamowymi. Zestaw dodatkowo można uzupełnić w mikrofon przewodowy lub bezprzewodowy.

Tonsil – Zestaw nagłaśniający do samochodu reklamowego MP3 USB SD komplet

819,00 
Zestaw do nagłośnienia samochodu reklamowego, składający się z 2 głośników tubowych oraz wzmacniacza zasilanego napięciem 12 V z instalacji samochodowej. Wzmacniacz wyposażony w gniazdo USB do podłączenia przenośnej pamięci z plikami reklamowymi. Zestaw dodatkowo można uzupełnić w mikrofon przewodowy lub bezprzewodowy.

2x MONACOR IT-130 + PA-806DMP – Nagłośnienie tubowe do 30 m2

2 037,00 
Zestaw przeznaczony jest do nagłośnienia powierzchni nie przekraczającej 30 m². W skład zestawu wchodzą: 2 głośniki tubowe MONACOR IT-130 oraz wzmacniacz MONACOR PA-806DMP

2x MONACOR IT-250TW + PA-806DMP – Nagłośnienie tubowe do 30 m2

2 727,00 
Zestaw przeznaczony jest do nagłośnienia powierzchni nie przekraczającej 30 m². W skład zestawu wchodzą: 2 głośniki tubowe MONACOR IT-250TW oraz wzmacniacz MONACOR PA-806DMP

Dexon – Zestaw nagłaśniający do samochodu reklamowego (JPA 2030 + 2 x SC 35AH)

1 037,00 
Zestaw do nagłośnienia samochodu reklamowego, składający się z 2 głośników tubowych oraz wzmacniacza zasilanego napięciem 12 V z instalacji samochodowej. Wzmacniacz wyposażony w odtwarzacz MP3 (USB i kart pamięci SD) i odbiornik Bluetooth dzięki, któremu można odtwarzać muzykę ze smartfonu, tabletu lub telefonu.

Tonsil – SA 40 Wzmacniacz samochodowy USB/SD

499,00 
Prosty wzmacniacz dla mobilnych systemów niskoimpedacyjnych.