Interkomy kasowe – jaki cel?

Stacjonarne interkomy kasowe ułatwiają bezpieczne nawiązywanie kontaktu z klientem przez okienko kasowe na dworcu, w banku lub w obiektach służby zdrowia. Mechanizm interkomu kasowego do okienek Tonsil lub Yoga chroni zarówno pracownika, jak i klienta przed unoszącymi się w powietrzu drobnoustrojami. Bezprzewodowy interkom natomiast zapewnia niezakłóconą obsługę nawet 350 m od okienka.

Wyświetlanie 1–36 z 157 wyników

Zestawy nagłaśniające - co zyskujesz?

Nagłośnienia dla obiektów przemysłowychMontaż zestawu nagłaśniającego, składającego się z głośników oraz wzmacniacza rozwiąże problem braku komunikacji na terenie każdego obiektu przemysłowego oraz skutecznie wpłynie na poprawę organizacji jego pracy. Wielostrefowe nagłośnienie przemysłowe to także doskonały system przywoływawczy. Naścienne lub sufitowe nagłośnienie Voice Kraft, ITC, Monacor, RDUCH /RH Sound czy AMC to pewność klarownego dźwięku w pomieszczeniach o metrażu od 100 do nawet 500 m². Aranżacja systemu audio w postaci wielostrefowych kolumn głośnikowych czy wbudowanych w sufit głośników kulowych nada pomieszczeniu atrakcyjnych walorów słuchowych. Zaawansowane technologicznie wzmacniacze nisko i wysokotonowe oraz analogowe zapewnią wysoką jakość brzmienia, eliminując sprzężenia akustyczne oraz szumy. Wbudowane we wzmacniacze funkcje odtwarzacza MP3, tunera FM oraz bluetooth pozwalają na dużą dowolność w wyborze sposobu dostarczania utworów audio.

Nagłośnienie przemysłowe - czym jest?

System nagłośnienia w obiektach przemysłowych jest przede wszystkim efektownym instrumentem marketingowym oraz komunikacyjnym. Realizacja dźwięku za pomocą instalacji nagłośnienia przemysłowego na obszarze obiektu jest więc atrakcyjną formą przekazywania informacji oraz dostarczania utworów audio.

System audio w obiekcie - dla kogo?

System nagłośnienia naściennego / sufitowego przeznaczony jest dla każdego obiektu przemysłowego, handlowego lub usługowego. Korzyści płynące z instalacji nagłośnienia przemysłowego poznali już właściciele lokali gastronomicznych, spożywczych, obiekty medyczne, sakralne, branża wellness & SPA, branża beauty, siłownie, urzędy etc.