Specjaliści sklepu Akustyka

Jan Mańka akustyka

Jan Mańka

Specjalista HOME AUDIO / Nagłośnienie PA / Przetargi / Estrada

e-mail: jan@akustyka.pl

Maciej Wiewiór - akustyka

Maciej Wiewiór

Specjalista HOME AUDIO / Nagłośnienie PA

e-mail: maciej@akustyka.pl

Olaf Dudziński - akustyka

Olaf Dudziński

Specjalista Nagłośnień Estradowych

e-mail: olaf@akustyka.pl

Mateusz Sikora - Akustyka

Mateusz Sikora

Specjalista do spraw zamówień

e-mail: mateusz@akustyka.pl

Przemysław Wieczorek - akustyka

Przemysław Wieczorek

Serwis – instalacje

Krystian Jadański

Serwis / Realizacja Zamówień

e-mail: krystian@akustyka.pl

Kamil Każimierczak - akustyka

Kamil Kaźmierczak

Specjalista od nagłośnień PA / Przetargi

e-mail: kamil@akustyka.pl

Radosław Mańka - akustyka

Radosław Mańka

Księgowość

e-mail: radek@akustyka.pl

Tomasz Kudła akustyka.pl

Tomasz Kudła

Marketing Manager

e-mail: tomek@akustyka.pl

pies felek

Pan Felek

Firmowy pupil, stróż dobrej muzyki

e-mail: felek@akustyka.pl

Dodaj komentarz