Wyświetlanie 1–24 z 56 wyników

Legenda, powszechnie znanej i cenionej wśród wszystkich audiofilów, marki Wharfedale rozpoczęła się w 1932 roku w Wielkiej Brytanii. Jej twórcą był Gilbert Briggs – brytyjski pionier technologii audio. Jest on autorem wielu nowatorskich, w ówczesnych czasach, rozwiązań dotyczących odtwarzania dźwięku. Jego niezwykła pasja i miłość do muzyki w niedługim czasie uczyniła Wharfedale jednym z wiodących brytyjskich producentów sprzętu audiofilskiego, a przede wszystkim głośników. Wychodzące spod ręki Briggsa, konsekwentnie wprowadzane na rynek urządzenia, były obsypywane szeregiem nagród od podmiotów pokroju Bradford Radio Society. Jego wyjątkowe osiągnięcia i nowatorskie rozwiązania uczyniły markę Wharfedale kultową wśród wszystkich ceniących sobie najwyższą jakość brzmień.

 

Od tego czasu firma Wharfedale z wyjątkową dbałością o najwyższe standardy technologiczne i ciągłe doskonalenie produktów godnie kontynuuje akustyczne pasje swego założyciela.

Jakość Carnegie Hall w Twoim domu – kolumny Wharfedale

Wharfedale zasłynęło z udziału, produkowanego przez markę sprzętu, w masowych, publicznych testach, odbywających się w najbardziej prestiżowych salach koncertowych na świecie, między innymi, w Carnegie Hall czy Royal Festival Hall. Podczas testów demonstrowane były nagrania muzyki odtwarzane przez głośniki Wharfedale wraz z muzyką na żywo. Jak wynikało z oceny publiczności – jakość brzmienia płynącego z głośników Wharfedale była nie do odróżnienia od muzyki granej na żywo.

Kolumny Wharfedale – niespotykana wierność rzeczywistym brzmieniom
Głośniki marki Wharfedale wyróżnia klasa brzmienia i solidność wykonania – niespotykana na rynku produktów audio. Ich wyjątkowa dynamika w skali mikro i makro usatysfakcjonuje każdego wielbiciela wysokiej jakości kolumn głośnikowych. Będą z nich zadowoleni zarówno miłośnicy muzyki klasycznej, jak i elektronicznej, tanecznej czy też rocka. Staranność wykonania, innowacyjne rozwiązania i klasa, użytych podczas produkcji urządzeń materiałów, sprawia, że obcowanie z dźwiękiem płynącym z kolumn Wharfedale jest doświadczeniem czystego, naturalnego, niesamowicie przestrzennego, żywego i ekspresyjnego brzmienia.

Dbałość o każdy szczegół – kolumny Wharfedale

Mariaż tradycji z nowoczesnością zaowocował ponadczasowym i stylowym designem Wharfedale. Niedająca się podrobić linia i sylwetka kolumn Wharfedale to znak rozpoznawczy produktów, znakowanych naszą marką. Dodatkowo, kolumny Wharfedale dysponują mocną i masywną obudową, mającą za zadanie służyć użytkownikowi przez wiele lat. Solidna konstrukcja oraz staranne wykończenie nie kolidują z subtelnością bryły kolumn. Głośniki Wharfedale dzięki swemu uniwersalnemu wyglądowi wpiszą się w każdy rodzaj wystroju co czyni z nich bardzo wszechstronny produkt.

Marka Wharfedale – wszystko czego potrzebujesz do słuchania!
Zapoznaj się z całą ofertą jaką przygotowała dla Ciebie Wharfedale i przekonaj się, że istnienie głośników odtwarzających brzmienie identyczne z rzeczywistym nie jest jedynie legendą!