Kolumna centralna Dali

Wierzymy, że magia muzyki powinna być odczuwana w jak najlepszych warunkach, by wydobyć jej pełne brzmienie i bez reszty zagłębić się w jej kojących brzmieniach. Brzmieniach, które odczuwamy całym sobą, wgłębiając się w bogactwo dźwięku. Kolumna centralne Dali to sprzęt, który pozwoli Ci na kompletny odbiór dźwięku w jego naturalnej, najczystszej i niezakłóconej postaci. To połączenie designu, funkcjonalności i najwyższej jakości, którą możesz mieć u siebie w domu i zamienić go w świat przyjemnych doznań muzycznych. Mówimy świat, bo dźwięk uzyskiwany z kolumn Dali to zupełnie nowy wymiar doświadczeń słuchowych, osiągnięty dzięki tysiącom doświadczeń znanej i powszechnie renomowanej duńskiej firmy Dali

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Dali Oberon Vokal – Kolumna Centralna

1 799,00 
Kolumna DALI OBERON VOKAL została zaprojektowana tak, aby idealnie pasować do każdego innego komponentu z serii OBERON, tworząc kompletny system surround. Kolumna dostarcza precyzyjne, klarowne oraz szczegółowe brzmienie zarówno dla Twoich ulubionych filmów, jak i koncertowych ścieżek dźwiękowych.

DALI OBERON GRAND VOKAL – Kolumna centralna

2 349,00 
DALI OBERON GRAND VOKAL to rewolucyjny głośnik centralny z technologią SMC, zapewniający minimalne zniekształcenia i perfekcyjną reprodukcję dialogów. Wykonany z lekkich materiałów, oferuje nieskazitelną klarowność średnich tonów dzięki innowacyjnym membranom. Idealny do dużych przestrzeni, gwarantuje doskonałą integrację dźwięku.

DALI Opticon Vokal Mk2 – Kolumna centralna

3 099,00 
OPTICON Vokal MK2 to kompaktowy głośnik, zaprojektowany tak, aby można go było zainstalować blisko granic pomieszczenia.

Kolumny centralne DaliKolumna centralne Dali to elegancki element wystroju salonu i najwyższej klasy muzyczne medium dla Twojego domu. To perfekcyjnie wyważony sprzęt o niezwykle zaawansowanej technologii, który zamieni każdy dźwięk w harmonijne i przyjemne dla Twojego ucha doświadczenie muzyczne. Kolumny są małe i mają odpowiedni kształt, by dopasować się do absolutnie każdego domostwa przy możliwie najlepszych warunkach akustycznych. Kolumny centralne Dali świetnie radzą sobie z każdym rodzajem muzyki, przekazywany dźwięk jest głęboki i czysty. Fale przekazywane są szeroko, by dotrzeć do każdego zakątku pomieszczenia, bez utraty jakości i różnic w odbiorze.

Wszędzie tam, gdzie Ci potrzeba wysokiej jakości dźwięku, kolumny centralne Dali będą świetnym rozwiązaniem, korzystającym z najnowocześniejszej technologii przetwarzania i transmisji dźwięku. Sprzęt, któremu zaufało już tysiące ludzi, począwszy od maniaków Hi-Fi, aż po amatorów w domowym zaciszu, na przykład w domowym kinie domowym.