To doprawdy niesamowite, co może osiągnąć kilka dobrze rozmieszczonych świateł i wytwornic dymu podczas dyskotekowego szaleństwa na parkiecie. Dobrze zintegrowany z muzyką system świetlny w połączeniu z efektami dymnymi to najlepsi przyjaciele disc dżokeja w kreowaniu wspaniałej atmosfery. Od czasów pierwszych koncertów Pink Floyd w latach siedemdziesiątych, tego rodzaju sprzęt towarzyszy nieodłącznie muzykom na scenie, stał się również integralną częścią dyskotekowych czy weselnych imprez. Jeżeli jesteś organizatorem tego rodzaju eventu najlepiej zdać się na sprawdzone w praktyce rozwiązania, które pozwolą na skuteczne wyczarowanie klimatu podczas zabawy przy muzyce.

BeamZ to licencjonowany holenderski producent sprzętu do efektów i oświetlenia dyskotekowego. Od wielu już lat oferujemy korzystne pakiety wynajmu świateł imprezowych, które pasują do wszystkich budżetów i wymagań dotyczących wydarzeń dla klientów krajowych i międzynarodowych. Nasz wysoce doświadczony zespół może doradzić najlepszą konfigurację, aby jak najlepiej wykorzystać miejsce i warunki. Od oświetlenia dyskotekowego i świateł laserowych na imprezy po wynajem maszyn do bąbelków i maszyn do dymu, świateł stroboskopowych, mamy szereg przystępnych cenowo opcji, które pomogą stworzyć odpowiedni nastrój na planowaną imprezę muzyczną.

W naszym asortymencie znajdziecie Państwo całą gamę nowoczesnych systemów oświetlenia oraz wytwornic sztucznych efektów atmosferycznych, które powstały z wykorzystaniem najnowszych zdobyczy technologicznych. Cały czas pracujemy też nad nowymi projektami, wdrażając rewolucyjne funkcje i innowacje, bazujące na obowiązujących na świecie trendach eventowych. Za jakością przemawia ugruntowana na rynku pozycja, a o nasz sprzęt pytają zarówno duże firmy rozrywkowe jak i indywidualni klienci mobilni.

Polecamy zwłaszcza wysokiej jakości wytwornice dymu na czele z flagowym produktem, czyli profesjonalną maszynę do dymu S1800. Ta innowacyjna wytwornica mgły posiada wysokiej jakości element grzejny sterowany termostatem i duży wbudowany zbiornik, który może pomieścić do 2 litrów płynu i może generować dym ze standardowej pozycji poziomej lub pionowej. Dzięki temu idealnie nadaje się do organizowania większych imprez dyskotekowych i imprez muzycznych na żywo. Pełną kontrolę zapewnia funkcjonalny pilot do obsługi maszyny oraz wbudowany timer. W asortymencie znajdziecie również Państwo płyny do takich wytwornic, opracowane według własnych receptur.

Żadna szanująca dyskoteka nie może się oczywiście obyć bez ferii świateł. Stroboskopy, koguty, lasery, światła UV, to wszystko i znacznie więcej znajdziecie na wirtualnych półkach naszego sklepu. Większość naszych świateł wystarczy podłączyć i impreza od razu nabiera innego wymiaru, a my z własnej strony możemy dostarczyć stojaki do łatwej konfiguracji oświetlenia i efektów. W specjalnej serii Whirlwind proponujemy zestawy 3 w 1. Obrotowa głowa świetlna w asyście kolorowych efektów to “must have” dla mobilnego DJ’a. Oferujemy też specjalne stawki weekendowe, a pakiety promocyjne obejmują bezpłatną dostawę na miejsce docelowe.

Wyświetlanie 1–28 z 535 wyników