TAGA Harmony

Główne kryteria, które zostały zdefiniowane dla wydajności sprzętu TAGA HARMONY nagłośnieniowego:

-Dokładna i doskonała lokalizacja instrumentów i wokali;
-Przestronna scena dźwiękowa;
-Niskie zniekształcenia;
-Płaska odpowiedź średniotonowa;
-Duża szeroka dyspersja dźwięku;
-Potężny i głęboki bas;
-Imponująca dynamika;
-Dobry ogólny bilans.

Wyświetlanie 1–28 z 97 wyników

TAGA Harmony – TA-25MINI

299,00 
TA-25Mini to wydajny, ekonomiczny wybór dla domowych systemów hi-fi i instalacji komercyjnych w restauracjach, pubach, sklepach, salach konferencyjnych, klubach fitness, zarówno jako muzyka w tle czy playback. Jest idealny do prostych instalacji, a także jako część większych.

TAGA Harmony – TA-400MIC

849,00 
TA-400 MIC to wydajny, ekonomiczny wybór dla domowych systemów hi-fi i instalacji komercyjnych w restauracjach, pubach, sklepach, salach konferencyjnych, klubach fitness, zarówno jako muzyka w tle, playback czy w sytuacji kiedy zapragniesz zorganizować karaoke!

TAGA Harmony – TOS-215

329,00 
Konstrukcja jest rezultatem wieloletnich poszukiwań i ulepszeń, podjętych w celu dostarczenia dokładnej, bezkompromisowej reprodukcji dźwięku w ogrodach, tarasach, altanach, ale także we wnętrzach - wszędzie tam, gdzie oczekuje się doskonałego brzmienia!

TAGA Harmony TCW-480R SLIM – głośniki sufitowe instalacyjne

699,00 
Seria TCW dostarcza najlepszą jakość dźwięku w zaskakująco umiarkowanej cenie. Wykorzystuje bardzo sztywne i mocne polimerowe obudowy tworzone metodą wtryskową, dzięki czemu zniekształcenia, wibracje i rezonanse są zminimalizowane.

TAGA Harmony – HTA-25B – Wzmacniacz hybrydowy

949,00 
Wzmacniacze hybrydowe marki TAGA Harmony to kombinacja dwóch różnych technologii, które łączą świat lamp ze światem tranzystorów w jednym urządzeniu.

TAGA Harmony – TCW-65RV (100V)

84,00 
Głośniki 100V to urządzenia wykorzystywane przede wszystkim do budowy sieci radiowęzłowych w budynkach użyteczności publicznej. Wybierając właściwy głośnik należy zwrócić uwagę na możliwość regulacji mocy, oporność oraz priorytet 24V, który pozwala pomimo wyciszonego głośnika ogłaszać pilne komunikaty.

TAGA Harmony – TRS-20 V.3

699,00 
Odporne na czynniki atmosferyczne głośniki TAGA Harmony zostały zaprojektowane specjalnie do użytku na wolnym powietrzu. Konstrukcja jest rezultatem wieloletnich poszukiwań i ulepszeń, podjętych w celu dostarczenia dokładnej, bezkompromisowej reprodukcji dźwięku w ogrodach, tarasach, altanach itp.

TAGA Harmony – TLCR-525

399,00 
Seria TLCR dostarcza najlepszą jakość dźwięku w zaskakująco umiarkowanej cenie. Wykorzystuje bardzo sztywne i mocne polimerowe obudowy tworzone metodą wtryskową, dzięki czemu zniekształcenia, wibracje i rezonanse są zminimalizowane. Ponadto specjalistyczne zaciski ułatwiają bardzo prosty i bezpieczny montaż.

TAGA Harmony THDA-200T – Wzmacniacz słuchawkowy

599,00 
Ten miniaturowy wzmacniacz słuchawkowy klasy A zapewnia czysty, bogaty i potężny dźwięk. Jest poręczny i mobilny ale jednocześnie zapewnia dźwięk klasy high-end, który nigdy jeszcze nie był dostępny w tak przystępnej cenie!

TAGA Harmony – TVS-4

777,00 
TVS-4 jest 2-źródłowym, 4-strefowym selektorem głośników z niezależną regulacją poziomu głośności dla każdej ze stref. Regulatory głośności są umieszczona na przednim panelu, co ułatwia regulację poziomu dla stref.

TAGA Harmony – TA-600MULTI

1 599,00 
TA-600multi to zintegrowany instalacyjny 4-strefowy wzmacniacz stereo. Model ten jest najlepszym rozwiązaniem dla domowych systemów hi-fi i instalacji komercyjnych w restauracjach, pubach, sklepach, salach konferencyjnych, klubach fitness, zarówno do muzyki w tle jak również do nadawania komunikatów głosowych.

TAGA Harmony – TCW-80R

188,00 
Ten niewielki sufitowy głośnik może i zajmuje niewiele miejsca, ale potrafi oddać potężne brzmienie! Głośnik jest zaprojektowany zarówno w systemach audio oraz jako element kina domowego w dowolnym pomieszczeniu, a także nadają się do zastosowania komercyjnego.

TAGA Harmony TCW-280R – Głośniki sufitowe 75W RMS

549,00 
Głośniki serii TAGA Harmony TCW zapewniają doskonałą jakość dźwięku w zaskakująco korzystnej cenie. Wykorzystują bardzo sztywne, wzmocnione odlewane polimerowe obudowy, minimalizujące zniekształcenia, wibracje i rezonanse, oraz specjalne uchwyty montażowe ułatwiające instalację. Cena za parę.

TAGA Harmony – TCW-500R v.4

690,00 
Głośniki TAGA Harmony serii TCW zapewniają doskonałą jakość dźwięku w zaskakująco korzystnej cenie. Wykorzystują bardzo sztywne, wzmocnione odlewane polimerowe obudowy, minimalizujące zniekształcenia, wibracje i rezonanse oraz specjalne uchwyty montażowe ułatwiające instalację.

TAGA Harmony – RB-850 V.2

799,00 
Model ten to idealne rozwiązanie dla nagłośnienia centralnego, frontalnego oraz surround ze względu na odpowiednio nachylone względem sufitu głośniki.

Taga Harmony – TWA-10B odtwarzacz sieciowy z Wi-Fi i Bluetooth

799,00 
TWA-10B umożliwia przesyłanie cyfrowych treści muzycznych ze smartfonów, tabletów, bibliotek muzycznych na komputerach lub pamięciach sieciowych, a także z najlepszych internetowych serwisów muzycznych i stacji radiowych. TWA-10B można szybko i łatwo podłączyć do istniejącego sprzętu audio i przekształcić go w ekscytujący cyfrowy inteligentny system!

TAGA Harmony – TSW-212 – Subwoofer aktywny

1 467,00 1 649,00 
TSW-212 jest konstrukcją jednogłośnikową, posiadającą dwunastocalowy przetwornik niskotonowy z membraną polipropelynową.

TAGA Harmony RB-1650BT – aktywne głośniki instalacyjne

1 399,00 
RB-1650BT to głośnik aktywny sparowany z głośnikiem pasywnym. System ten to doskonały wybór dla domowych systemów, ale również instalacji komercyjnych w restauracjach, pubach, sklepach, salach konferencyjnych, klubach fitness czy salach wykładowych!

TAGA HARMONY PLATINUM LCR-60 SL Kolumna centralna

1 249,00 
Seria Platinum Slim to linia premium głośników kompaktowych TAGA Harmony. Przyciągające wzrok, stylowe, zakrzywione kolumny wykonane z mocnych i grubych płyt MDF wyposażonych w zaawansowane sterowniki i wysokiej jakości zwrotnice zapewniają wyraźny, czysty, naturalny i dynamiczny dźwięk.

TAGA Harmony – TOS-415 V.2

599,00 
Głośniki zewnętrzne TAGA Harmony są idealnym rozwiązaniem dla przystępnych cenowo systemów audio. Oferują czyste, naturalne, dynamiczne i potężne brzmienie. Większość modeli jest odporna na działanie warunków pogodowych, wodę i promienie UV.

TAGA Harmony – TS-4

245,00 
Selektor głośnikowy Taga Harmony TS-4 jest urządzeniem pozwalającym na podłączenie jednego niezależnych źródła oraz wypuszczenie dźwięku na 4 niezależne pary głośników. Dodatkowo posiada opcję przepuszczenia dźwięku na kolejne selektory głośnikowe

TAGA Harmony – TOS-315

440,00 
Głośniki zewnętrzne TAGA Harmony są idealnym rozwiązaniem do instalacji w systemach nagłośnieniowych na wolnym powietrzu lub wewnętrznych. Dostarczają czysty, naturalny, dynamiczny i potężny dźwięk. Większość modeli jest odporna na działanie czynników pogodowych, wodę i promieniowanie UV.

TAGA Harmony – TOS-515SM

499,00 
Głośniki serii TOS SM (Stereo / Mono) są idealnym rozwiązaniem dla wielu instalacji nagłośnieniowych zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. Seria jest odporna na działanie czynników pogodowych takich jak deszcz, wilgoć czy promienie UV. Cena za 1szt.

TAGA Harmony – TOS PLATINUM-100 SE

1 599,00 
Sympatycy marki TAGA Harmony nalegali, by zaprojektować wysokiej klasy głośniki instalacyjne nadające się do montażu wewnątrz jak i na zewnątrz, które byłyby w stanie zapewnić podobny poziom jakości dźwięku, jaki spotykamy w wysokiej klasy głośnikach serii Platinum SE i Premium w serii głośników domowych Platinum.

TAGA Harmony – TCP-200

499,00 
Seria subwooferów ściennych / sufitowych TAGA Harmony TCP dostarcza bogaty i potężny bas przy zaskakującym poziomie cenowym.

TAGA Harmony – podstawkowa kolumna Platinum S-40 SE

1 199,00 1 599,00 
TAGA Harmony Platinum S-40 SE! Nagradzana i ciesząca się wysokim uznaniem seria Platinum v.2 jest protoplastą naszej flagowej serii Special Edition SE. CENA ZA PARĘ!

TAGA Harmony – TRS-10

379,00 
Odporne na czynniki atmosferyczne głośniki serii TRS zostały zaprojektowane specjalnie do użytku na wolnym powietrzu. Konstrukcja jest rezultatem wieloletnich poszukiwań i ulepszeń, podjętych w celu dostarczenia dokładnej, bezkompromisowej reprodukcji dźwięku w ogrodach, tarasach, altanach itp.

TAGA Harmony – TOS-580 Black

749,00 
Głośnik TAGA Harmony TOS-580 jest pierwszym głośnikiem w serii TOS wykorzystującym nowy uchwyt montażowy typu U, który umożliwia regulację w poziomie i pionie. TOS-580 dostarcza czysty, naturalny, dynamiczny i potężny dźwięk.

TAGA HarmonyJesteśmy zaangażowani w tę misję od samego początku.

W rezultacie nasze głośniki i elektronika mogą pochwalić się najlepszą muzyką i wydajnością kina domowego z doskonałą dyspersją i przestrzennością, głębokim basem i oszałamiającą dynamiką, dodając dokładność brzmienia, precyzyjną lokalizację i bardzo niskie zniekształcenia.

Historia TAGA Harmony rozpoczyna się na początku lat 90-tych kiedy to P. Kokocinski i K. Richard, melomani i specjaliści od high-endowego audio zdali sobie sprawę, że większość marek głośników, które twierdziły, że ich produkty mają najwyższą jakość dźwięku, oferowała je po bardzo wysokich cenach, ale tak naprawdę nie zapewniały dobrej jakości dźwięku za te pieniądze.

To skłoniło ich do założenia własnej marki TAGA Harmony i szybkiego rozwoju.

Początkowo firma działała w dziedzinie usług inżynierii dźwięku i ulepszania produktów audio. Prawie 2 lata zajęło opracowanie pierwszych prototypów głośników, które spotkały się z entuzjastycznym przyjęciem audiofilów.

Obecnie nasza marka oferuje wysokiej jakości produkty dla rynku hi-fi, audio-wideo i profesjonalnego rynku.

Główne typy produktów Taga Harmony to: wysokiej klasy głośniki hi-fi i kina domowego, głośniki ścienne / sufitowe i zewnętrzne, głośniki multimedialne, elektronika hi-fi, kable audio i akcesoria oraz sprzęt audio dla rynku audio pro.