Wyświetlanie 1–24 z 164 wyników

Apart Audio

Marka Apart Audio produkuje wszelkie składowe do kompletnych instalacji nagłośnieniowych. Cały asortyment Apart Audio obejmuje 2 letnia gwarancja producenta.  Każdy z produktów cechuje się bardzo dobrym stosunkiem jakości do jego ceny dlatego są bardzo często wybierane do instalacji w Polsce.

Audioproof NV czyli belgijski koncern, który został założony przez Toma Gheysens’a na początku lat 90. Firma może poszczycić się najnowszymi nowinkami technologicznymi wykorzystywanymi w ich instalacjach. Nagłośnienia PA (public address), które są głównym nurtem działań firmy wykorzystywane są w najbardziej profesjonalnych projektach i jak najbardziej konkurują z innymi markami, które od lat uważane są za czołówkę rynku nagłośnieniowego.

Produkty Apart Audio wykorzystywane są w praktycznie każdej dziedzinie i branży na świecie od małych sklepów po ogromne stadiony czy też galerie handlowe. Wszędzie tam gdzie potrzebne jest profesjonalne nagłośnienie publiczne Apart jak najbardziej będzie świetnym wyborem. Jeśli opisać markę w kilku słowach to na pewno powinny się tutaj znaleźć: niezawodność w ciągłej pracy, kompletna dokumentacja instalacyjna, prostota instalacji, wyjątkowa jakość dźwięku, idealne do każdych rozmiarów instalacji.

Naszym zdaniem marka Apart Audio to bardzo dobry wybór do każdego rodzaju instalacji. Polecamy.