Marka Bluesound została stworzona przez technologicznych wizjonerów oraz muzycznych pasjonatów, którzy dążyli do opracowania bezprzewodowego systemu hi-fi na miarę XXI wieku, zapewniającego nie tylko doskonałą funkcjonalność sieciową i strefową, ale przede wszystkim niesamowite, audiofilskie brzmienie muzyki. Inżynierowie i założyciele firmy NAD, którzy od lat 70. stanowią trzon świata hi-fi, połączyli siły z programistami oraz projektantami zaawansowanych konstrukcji głośnikowych PSB, aby stworzyć całą gamę urządzeń, tworzących spójny i w pełni funkcjonalny strefowy ekosystem High Resolution Audio. W komponentach Bluesound zastosowano wiele autorskich, często przełomowych technologii, rozwijanych na potrzeby najbardziej zaawansowanych konstrukcji klasy high-end, które znajdziemy wśród flagowych modeli oferowanych przez NAD. Dzięki audiofilskiej klasy przetwornikom C/A, amplifikacji Direct Digital™ oraz wysokiej jakości głośnikom, Bluesound brzmi niezwykle wspaniale i nie ma sobie równych w tej dziedzinie. Dzięki systemowi Bluesound muzyka nie tylko zabrzmi w twojej głowie, ale także w całym pokoju lub domu, aby każdy mógł ją usłyszeć.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 12

Bluesound BSW150 – subwoofer sieciowy

4 292,00 
Zastanawiasz się nad tym, co należy zrobić, aby jakość dźwięku uległa znacznej poprawie? Jeżeli rozglądasz się za głośnikami, warto zwrócić uwagę na możliwości, jakie zapewnia Bluesound BSW150. Głośnik ten można określić odpowiedzią na oczekiwania najbardziej wymagających! Niemniej jednak najlepiej będzie, jeśli zaczniemy od samego początku.

Bluesound CP100 – Ścienny panel sterowania

1 375,00 
Masz problem z dźwiękiem i zastanawiasz się nad tym, gdzie można znaleźć propozycje z najwyższej półki? Zamiast się nad tym zastanawiać, jak najszybciej zapoznaj się z możliwościami, które gwarantuje sterownik ścienny Bluesound CP100. Sterownik ten jest odpowiedzią na oczekiwania najbardziej wymagających osób.

Bluesound B160S – Sieciowy wzmacniacz stereo ze streamingiem

4 900,00 
Zastanawiasz się nad tym, gdzie można znaleźć sieciowy wzmacniacz stereo ze streamingiem? W ofercie naszej firmy możesz znaleźć model Bluesound B160S. Model ten to wzmacniacz stereo połączony ze streamingiem.

Bluesound BSP1000 – Sieciowy głośnik PoE

3 688,00 
Jeżeli słyszysz o tym modelu po raz pierwszy, trzeba zdawać sobie sprawę z tego, że masz do czynienia z aktywnym głośnikiem sieciowym, który posiada zintegrowaną funkcję strumieniowego odtwarzania dźwięku. Wypada także wiedzieć, że mowa o urządzeniu, które jest przeznaczone do użytku wewnątrz i na zewnątrz.

Bluesound B400S – 4-strefowy odtwarzacz sieciowy

7 365,00 
Bluesound B400S to profesjonalny sprzęt do odtwarzania, który przydaje się w dużych przestrzeniach, ale nie tylko. Pozwala redukować różnice pomiędzy odbiorem dźwięków w zależności od pozycji. Dzięki urządzeniu fale dźwiękowe mogą rozchodzić się równomiernie i płynnie. Warto postawić na najwyższą jakość, aby żaden defekt nie zakłócił odsłuchu.

Bluesound B100S – sieciowy odtwarzacz muzyczny

3 062,00 
Odtwarzacz sieciowy to urządzenie, które można określić jako niezwykle istotne. Chodzi w końcu o odtwarzanie biblioteki filmów. Czy może być coś lepszego niż możliwość śledzenia ulubionych produkcji? Oczywiście musimy też pamiętać o tym, że nie każdy odtwarzacz możemy określić wartym zainteresowania. Jak można określić możliwości, które zapewnia odtwarzacz sieciowy Bluesound B100S?

Bluesound A860 – 8-kanałowy wzmacniacz mocy

6 886,00 
Czasem jest tak, że nie wszystko toczy się po naszej myśli i potrzebujemy czegoś, co uratuje sytuacje. W przypadku elektroniki takim rozwiązaniem jest wzmacniacz mocy. Dobry wzmacniacz może znacząco odmienić okoliczności i co najważniejsze, w naszej ofercie znajdziesz Bluesound A860.

Bluesound BSP200 – zasilany przez PoE+ aktywny głośnik sieciowy

1 955,00 
Szukasz głośnika, który będziesz mógł zainstalować wszędzie i idealnie poradzi sobie z każdą sytuacją? Przedstawiamy głośnik z zintegrowanym źródłem audio PoE+ – Bluesound BSP200.

Bluesound BSP125 – aktywny głośnik sieciowy

1 955,00 
Głośnik Bluesound BSP125 gwarantuje bezproblemowe odtwarzanie z sieci lokalnej oraz elastyczne i nielimitowane tworzenie i grupowanie stref z pomocą systemu BluOS, który wspomaga również sterowanie urządzeniami.

Bluesound B170S – sieciowy wzmacniacz stereo ze streamingiem

4 999,00 
Szukasz wysokiej jakości wzmacniacza stereo z streamingiem? W naszym sklepie znajdziesz produkt, który spełni twoje najskrytsze potrzeby. Przedstawiamy Bluesound B170S – wzmacniacz, dzięki któremu słuchanie muzyki będzie o wiele przyjemniejsze.