Wyświetlanie 1–24 z 119 wyników

Jamo

Zaawansowana technologicznie współpraca audio wykorzystująca zasoby z całego świata, JAMO wykonuje odpowiednie produkty, które wyglądają niesamowicie w Twoim domu, są łatwe w obsłudze i brzmią fantastycznie. Czcząc skandynawskie korzenie designu i skupiając się na nowoczesnym minimalistycznym stylu życia, JAMO zapewnia współczesny styl z dźwiękiem o wysokiej wydajności.

Innowacyjne głośniki JAMO są idealne do pomieszczeń, w których mieszkamy i się bawimy. Od kompaktowych urządzeń do piorunujących brzmieniem potężne kolumny. Idealnie nadają się do projektowania zestawów kina domowego.

DOLBY ATMOS
Dodaj efekty standardu Dolby Atmos® do dowolnego istniejącego zestawu kina domowego z Jamo ATM 50 na podłodze lub głośnikach półkowych.

GŁOŚNIKI SURROUND
Przekrocz wrażenia słuchowe z płaskiej, dwuwymiarowej sceny dźwiękowej w rzeczywistość przypominającą naturalne doznania dźwiękowe.

SOUNDBARY
Ulepsz dźwięk swojego telewizora dzięki eleganckim rozwiązaniom jaki jest Sound Bar. Wszystko, czego potrzebujesz, by ulepszyć dźwięk oraz rozbudować funkcjonalności.

GŁOŚNIKI DO INSTALACJI W NIESTANDARDOWY SPOSÓB
Głośniki designerskie, które płynnie wtapiają się w dom i wystrój wnętrz z niewiarygodnym dźwiękiem i najnowszą technologią audio Jamo.

GŁOŚNIKI NA ZEWNĄTRZ
Twoja muzyka nie musi być zawarta w czterech ścianach. Głośniki zewnętrzne Jamo pozwalają zabrać atmosferę na patio i przy basenie. Są całkowicie odporna na warunki atmosferyczne.

SUBWOOFERY
Subwoofery Jamo dostarczają inspirującego, głębokiego basu z nutą wyrafinowanej, duńskiej stylistyki.

KINO DOMOWE
Dodaj szereg eleganckich, nowoczesnych głośników kina domowego zaprojektowanych przez dziesięciolecia niezwykłej technologii akustycznej.

GŁOŚNIKI PODŁOGOWE
Ze względu na swój charakter głośniki podłogowe stają się zauważalną częścią każdego pomieszczenia. Z tego powodu głośniki wolnostojące Jamo zostały zaprojektowane tak, aby dodawać do każdego wystroju pomieszczenia, a nie odbierać.

Czcząc skandynawskie korzenie designu i koncentrując się na nowoczesnym minimalistycznym stylu życia, głośniki wieżowe towarzyszą współczesnemu stylowi z niesamowitym dźwiękiem.

Głośniki podłogowe Jamo mogą być używane samodzielnie, aby stworzyć idealny system odsłuchu stereo lub, dodając dodatkowe głośniki Jamo, mogą stać się częścią systemu kina domowego, który wygląda tak dobrze, jak się wydaje.