Każdy muzyk, który szuka idealnych dźwięków, wie, że przewody i kable odgrywają bardzo istotną rolę. Oczywiście profesjonalny sprzęt jest niezwykle ważny, ale jeśli będzie on ze sobą połączony złej jakości kablami, to dźwięk będzie słabszy. Warto zatem zainwestować w kable niemieckiej marki Klotz, która działa na rynku od wielu lat i oferuje szeroką gamę przewodów do zastosowań domowych i profesjonalnych. Dlaczego warto wybrać kable Klotz?

Kabel Klotz – przewody audio, wideo, multimedialne i wiele innych

Firma powstała w 1979 roku i od tego czasu przewody Klotz zawojowały rynek muzyczny. Światowy lider w swojej ofercie ma najwyższej jakości kable, które stosowane są w branży studyjnej oraz estradowej. Również kable Klotz stosowane są szeroko w branży przemysłowej. Oferta jest bardzo zróżnicowana. Oprócz kabli audio i wideo są także przewody mikrofonowe, instrumentalne, światłowodowe czy teleinformatyczne. Oczywiście można znaleźć także gotowe systemy przystosowane do zastosowań scenicznych i przemysłowych. Marka Klotz znana jest w branży muzycznej przez każdego. Jest to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek w muzycznym świecie. Różnorodność oferty sprawia, że każdy znajdzie odpowiednie okablowanie dla siebie. Zarówno duże profesjonalne studio nagrań, jak i domowe niewielkie studio może skorzystać z przewodów, które charakteryzują się najwyższą jakością wykonania.

Przewody Klotz – dlaczego warto je wybrać?

Wszystkie produkty marki Klotz cechują się wytrzymałością i doskonałymi parametrami przenoszenia dźwięku. Najwyższej jakości właściwości elektroniczne, a przy okazji także optymalne walory mechaniczne i użytkowe sprawiają, że kable Klotz można znaleźć na całym świecie we wszystkich studiach muzycznych. Na polskim rynku marka pojawiła się dopiero w 1996 roku, aczkolwiek można było przewody już wcześniej sprowadzić z Niemiec.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

KLOTZ LY225S – Przewód głośnikowy Hi-Fi 2×2.5mm²

11,99 

Profesjonalny niemiecki kabel głośnikowy Klotz LY225s przeznaczony dla najbardziej wymagających użytkowników. Sprawdzi się w każdym systemie audio.

KLOTZ MY206SW – Przewód mikrofonowy Hi-Fi 2×0,22mm² ekranowany

6,49 

Profesjonalny niemiecki kabel mikrofonowy Klotz MY206SW  przeznaczony dla najbardziej wymagających użytkowników. Sprawdzi się w każdym systemie audio.

KLOTZ AC110SW – Kabel coaxialny Hi-Fi 0,22mm² ekranowany

9,99 

Profesjonalny niemiecki kabel instrumentalny Klotz AC110SW  przeznaczony dla najbardziej wymagających użytkowników. Sprawdzi się w każdym systemie audio.

Jednak 1996 rok był rokiem przełomowym na polskiej scenie muzycznej i od tamtej pory setki muzyków zaufało tej marce. Przewody Klotz zapewniają niezawodne działanie w każdych warunkach. Dodatkowo są one dostępne w przystępnych cenach, co także zachęca do ich kupna. W sprzedaży są kable głośnikowe JACK, XLR czy mini JACK. Dużym powodzeniem cieszą się pozłacane wtyki, które zapewniają znacznie lepsze przewodzenie niż inne materiały. Takie produkty można używać przez wiele lat. Przewody spełniają wymagania najbardziej wymagających muzyków, którzy doceniają czyste i głębokie dźwięki. Dodatkowo cechują się one wysoką odpornością na zakłócenia zewnętrzne.

Kable Klotz - najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne

KlotzMarka Klotz nie stoi w miejscu. Jest to firma, która cały czas się rozwija i poszerza swoją ofertę o urządzenia peryferyjne. Inżynierowie pracują nad systemami technologii połączeń, które mają być dostosowane do okablowania. Dzięki temu przewody są idealnie dopasowane do najnowszych sprzętów, które znajdują się na rynku muzycznym. W większości kabli zastosowane są miedziane żyły, które doskonale przekazują wszystkie częstotliwości. Dzięki temu można uzyskać znakomite i precyzyjne brzmienie.

W ostatnich latach bardzo dużą popularnością cieszą się kable Klotz. Niemiecka firma Klotz produkuje profesjonalne przewody głośnikowe najwyższej jakości. Warto zwrócić szczególną uwagę na fakt, że przewody tej firmy stosowane są w najbardziej szanowanych studiach nagraniowych.

Zakup kabli Klotz

Warto dodać, że przewody sprzedawane są na metry. Wybór jest bardzo duży, dlatego każdy bez większego problemu powinien znaleźć coś dla siebie. Klotz kable mają cienką rurową izolację ogólną, która utrzymuje niską temperaturę spalania. Należy pamiętać, że w instalacjach audio i budowlanych jest to niezwykle ważne kryterium. Kable o najlepszych parametrach są konieczne do doskonałego przenoszenia dźwięku. Kable niemieckiej firmy Klotz są bardzo dobrej jakości, dlatego polecane są muzykom, którym zależy na dobrym brzmieniu. Warto mieć na uwadze, że w 1996 roku firma weszła na polski rynek. Od tamtego czasu produkty tej marki bardzo dobrze się sprzedają na naszym rynku. Kablom firmy Klotz zaufało już tysiące muzyków, dla których liczy się przede wszystkim jakość. Można śmiało powiedzieć, że takie kable są niezawodne w każdych warunkach. Wybór kabli Klotz jest ogromny, więc nawet wymagający melomani nie mają na co narzekać. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że lepsze przewodzenie zapewniają pozłacane wtyczki Jack. Złoto cechuje się zdecydowanie lepszą przewodnością od materiałów standardowych, z których produkowane są wtyki audio. Na polskim rynku od 1996 roku obecna jest niemiecka firma Klotz. Warto pamiętać, że kable firmy Klotz są niezwykle silną konkurencją dla firm zagranicznych oraz producentów rodzimych. Wśród kabli Klotz można wymienić kable foniczne, wieloparowe oraz systemy multicorowe. Dostępne są również specjalistyczne kable do transmisji sygnałów cyfrowych.

Produkcja kabli audio

Klotz to międzynarodowa firma, która posiada bogate i wieloletnie doświadczenie, jeśli chodzi o produkcję lub montaż kabli światłowodowych oraz przewodów z miedzi. Głównym celem firmy jest tworzenie produktów w przystępnej cenie, które cechują się najwyższą jakością. Obecnie Klotz to światowy lider w produkcji kabli audio, które wykorzystywane są w studiach nagraniowych i telewizyjnych firmach. Na scenach całego świata można spotkać kable firmy Klotz. Warto zwrócić uwagę na fakt, że podstawowym elementem łączenia sprzętów audiowizualnych są kable głośnikowe. Umożliwiają połączenie kolumny głośnikowej z amplitunerem lub wzmacniaczem. Wśród parametrów cechujących kabel głośnikowy można wymienić materiał, z którego jest wykonany oraz przekrój. Należy pamiętać, że przekrój musi być dopasowany do mocy wzmacniacza. Można powiedzieć, że miedź jest najczęściej stosowanym materiałem. Stopień czystości tego metalu ma wpływ na klasę wykonanego przewodu. Kabel pozwala wykorzystać maksimum możliwości kolumn głośnikowych. Na rynku dostępne są kable przeznaczone do popularnego sprzętu. Można nawet wybrać kabel o konkretnej długości, która będzie dopasowana do osobistych potrzeb. Klotz kable audio gwarantują naprawdę wysoką jakość.