Subwoofer domowy i do kina domowego

W naszej bogatej ofercie znajdują się wysokiej klasy subwoofery aktywne i pasywne, które doskonale nadadzą się do wielu różnych zastosowań, zarówno prywatnych, jak i na nieco szerszą skalę. Wszystkie proponowane przez nas produkty to sprzęt stworzony przez najlepszych, wysoce cenionych producentów, których charakteryzuje przede wszystkim solidność, niezawodność i duża znajomość tematu nagłośnienia.

Wyświetlanie 1–28 z 94 wyników

Jamo sub 210 – Subwoofer

799,00 
Jamo SUB 210 posiada 8″ głośnik niskotonowy, dzięki czemu zapewnia wyjątkowo niskie pasmo przenoszenia.

POLK AUDIO – HTS SUB 12 Subwoofer

1 999,00 
Subwoofer Polk HTS 12 wzbogaca kino domowe i odsłuchy muzyczne o mocny, głęboki bas. Wyposażono go w dynamiczny 12 calowy przetwornik Dynamic Balance, opatentowaną technologię Power Port® oraz najnowocześniejszy wzmacniacz klasy D o mocy 400 W. Łatwy dostęp do sterowania głośnością, filtrem dolnoprzepustowym i korektą fazy. Możliwość podłączenia przez LFE lub wejście liniowe RCA stereo.

Klipsch R-101SW – Subwoofer domowy

1 999,00 
Subwoofer Klipsch R-101SW to całkowicie nowa jakość wśród subwooferów małej i średniej wielkości. Przez swoją efektywność będzie mógł grać w pomieszczeniach do 40m2.

Pylon Audio Pearl Sub – Subwoofer aktywny

1 990,00 
Aktywny głośnik subniskotonowy linii Pearl jest uzupełnieniem najniższych rejestrów w kinie domowym lub małym stereo.

Dali C-8 D – Subwoofer aktywny

2 199,00 
W przeciwieństwie do niektórych subwooferów, DALI SUB C-8 D został zaprojektowany tak, aby działał równie dobrze zarówno z muzyką, jak i filmami. Jest dla nas bardzo ważne, aby subwoofer mógł sprawić, że wydajność dźwięku będzie zgodna z sygnałem wejściowym.

Klipsch RP-1400SW – Subwoofer

5 899,00 
Model RP-1400SW marki Klipsch to 14-calowa generacja subwoofera, który oferuje wysoką wydajność dzięki miedzianym, "cerametalicznym" głośnikom niskotonowym z przednim wentylatorem laminarnym. Wzmacniacz klasy D zapewnia maksymalną wydajność wyjściową, a opatentowana geometria wewnętrzna minimalizuje hałas wentylatora. Subwoofer jest dostępny z bezprzewodowym zestawem WA-2, który umożliwia łatwe połączenie do czterech subwooferów Klipsch w tym samym pomieszczeniu.

Klipsch RP-1200SW – Subwoofer aktywny

4 499,00 
Model RP-1200SW marki Klipsch to 12-calowa generacja subwoofera, który oferuje wysoką wydajność dzięki miedzianym, "cerametalicznym" głośnikom niskotonowym z przednim wentylatorem laminarnym. Wzmacniacz klasy D zapewnia maksymalną wydajność wyjściową, a opatentowana geometria wewnętrzna minimalizuje hałas wentylatora. Subwoofer jest dostępny z bezprzewodowym zestawem WA-2, który umożliwia łatwe połączenie do czterech subwooferów Klipsch w tym samym pomieszczeniu.

Klipsch R-121SW – Subwoofer domowy

2 299,00 
Najmocniejszy w klasie subwoofer do kina domowego i zestawów stereo. Największy dostępny subwoofer z nowej serii Reference.

JBL Stage A100P – Subwoofer aktywny Hi-Fi

1 649,00 
Subwoofer aktywny JBL Stage A100P jest uzupełnieniem nowej serii JBL Stage, w skład której wchodzą 3 kolumny podłogowe (A170, A180, A190), 2 kolumny podstawkowe (A120, A130), 2 kolumny centralne (A125C, A135C) oraz 2 subwoofery (A100P, A120P).

TAGA Harmony – TSW-212 – Subwoofer aktywny

1 467,00 1 649,00 
TSW-212 jest konstrukcją jednogłośnikową, posiadającą dwunastocalowy przetwornik niskotonowy z membraną polipropelynową.

REL – Tzero MKIII – Subwoofer

2 290,00 
Subwoofer Tzero MKIII to wysokiej klasy sprzęt, który cieszy się ogromną popularnością wśród wymagających użytkowników.

REL- HT/1003 Subwoofer

2 990,00 
Subwoofer HT/1003 to nowej generacji urządzenie stworzone przez renomowaną, brytyjską markę – REL. Dzięki niemu każdy zestaw kina domowego odżyje, zyskując moc, o jakiej jego użytkownicy mogli do tej pory tylko pomarzyć

POLK AUDIO – HTS SUB 10 Subwoofer

1 899,00 
Subwoofer Polk HTS 10 wzbogaca kino domowe i odsłuchy muzyki o mocny, głęboki bas. Wyposażono go w dynamiczny 10 calowy przetwornik Dynamic Balance, opatentowaną technologię Power Port oraz najnowocześniejszy wzmacniacz klasy D o mocy 200 W. Łatwy dostęp do sterowania głośnością, filtrem dolnoprzepustowym i korektą fazy. Podłączenie możliwe jest poprzez LFE lub wejście liniowe RCA stereo.

Canton Sub 601 – Subwoofer Aktywny

2 499,00 
Wszystkie nasze potężne aktywne subwoofery wykorzystują tę samą zasadę bass reflex oraz zapewniają solidne podłoże basowe pomimo kompaktowej konstrukcji.

Dali Sub E-9 F – Subwoofer aktywny

2 999,00 
Dali SUB E-9 F jest zaawansowanym subwooferem z regulacją głośności, fazy i górnej granicy częstotliwości, wyposażonym w funkcję automatycznego włączania/wyłączania dla łatwej obsługi. Umożliwia proste podłączenie do systemu AV dzięki wejściom LFE i LINE, a jego konstrukcja pozwala na umieszczenie blisko ściany. Jest idealnym uzupełnieniem systemów surround i stereo.

Pylon Audio Diamond Sub – Subwoofer aktywny

6 599,00 7 599,00 szt.
Pylon Audio Diamond Sub - Subwoofer aktywny dedykowany do dobrze znanej serii Diamond.

REL HT/1205 Mk II – Subwoofer aktywny

4 690,00 
HT1205 MKII to najnowsza wersja aktywnego subwoofera w obudowie zamkniętej, który dedykowany jest do kina domowego.

REL HT/1003 Mk II – Subwoofer aktywny

3 890,00 
HT1003 MKII to najnowsza wersja aktywnego subwoofera w obudowie zamkniętej, który dedykowany jest do kina domowego.

REL – HT/1510 Predator – Subwoofer

9 990,00 
REL - HT/1510 - subwoofer aktywny, elegancki styl,  1000-watowy wzmacniacz z wejściami PerfectFilter™, 15-calowy przetwornik CarbonGlas™.

Klipsch RP-1600SW – Subwoofer

7 199,00 
Model RP-1600SW marki Klipsch to 16-calowa generacja subwoofera, który oferuje wysoką wydajność dzięki miedzianym, "cerametalicznym" głośnikom niskotonowym z przednim wentylatorem laminarnym. Wzmacniacz klasy D zapewnia maksymalną wydajność wyjściową, a opatentowana geometria wewnętrzna minimalizuje hałas wentylatora. Subwoofer jest dostępny z bezprzewodowym zestawem WA-2, który umożliwia łatwe połączenie do czterech subwooferów Klipsch w tym samym pomieszczeniu.

Klipsch RP-1000SW – Subwoofer

3 599,00 
Model RP-1000SW marki Klipsch to 10-calowa generacja subwoofera, który oferuje wysoką wydajność dzięki miedzianym, "cerametalicznym" głośnikom niskotonowym z przednim wentylatorem laminarnym. Wzmacniacz klasy D zapewnia maksymalną wydajność wyjściową, a opatentowana geometria wewnętrzna minimalizuje hałas wentylatora. Subwoofer jest dostępny z bezprzewodowym zestawem WA-2, który umożliwia łatwe połączenie do czterech subwooferów Klipsch w tym samym pomieszczeniu.

Pylon Audio Sapphire Sub – Subwoofer Aktywny

2 799,00 2 999,00 
Pylon Sapphire Sub to uzupełnienie serii o subwoofer aktywny dla stworzenia pełnego kina 5.1. Seria Sapphire charakteryzuje się przyjemnym, miękkim dźwiękiem, który mimo łagodności nie jest pozbawiony detaliczności.

Pylon Audio Opal Sub – Subwoofer Aktywny

2 699,00 
Pylon Opal Sub to uzupełnienie serii o subwoofer aktywny dla stworzenia pełnego kina 5.1. Seria Opal charakteryzyje się przyjemnym, miękkim dźwiękiem, który mimo łagodności nie jest pozbawiony detaliczności.

JBL Studio 650P – Subwoofer aktywny Hi-Fi

4 199,00 
JBL Studio 650P to mniejszy subwoofer aktywny z nowej Studio 6.  Jej wysokość i okazałość świadczą o tym, że jest to bez wątpienia produkt PREMIUM.

JBL Studio 660P – Subwoofer aktywny Hi-Fi

4 999,00 
JBL Studio 660P to flagowy subwoofer aktywny z nowej Studio 6.  Jej wysokość i okazałość świadczą o tym, że jest to bez wątpienia produkt PREMIUM.

REL T/9x – Subwoofer domowy Hi-Fi

7 590,00 
Zadaniem flagowca dowolnej serii firmy REL jest dostarczenie wszystkiego, szczególnie mocy i dynamiki, w najlepszy w danej serii sposób. Pod tym względem 9x nie różni się niczym od innych, ponieważ zapewnia dobre parametry zarówno w zastosowaniach muzycznych, jak i kinowych.

REL T/7x – Subwoofer domowy Hi-Fi

5 390,00 
T/7x jest bez wątpliwości jednym z najbardziej zrównoważonych barwowo subwooferów REL-a. Aby osiągnąć idealną równowagę, musi on brać pod uwagę prędkość przeciwko ciężarowi. Zapewnia jednocześnie rzeczywistą głębokość basu – a przy tym robi to w harmonijnie dobranej obudowie.

REL T/5x – Subwoofer domowy Hi-Fi

3 790,00 
T/5x będzie idealny do małych i średnich pomieszczeń. Dopasuje do każdego wystroju wnętrza. Jego tajemnicą jest głośnik niskotonowy skierowany ku dołowi. Energia basu uderza w podłogę i równomiernie rozchodzi się po całej przestrzeni.

Wszechstronne zastosowanie

Subwoofer domowySubwoofery z naszego sklepu mają wszechstronne zastosowanie. Świetnie sprawdzają się w przypadku mieszkań i domów, stanowiąc między innymi idealne subwoofery do kina domowego. Jednak z równie dużym powodzeniem produkty te mogą być także wykorzystywane w większych przestrzeniach, szczególnie w szkołach, przedszkolach, firmach oraz różnego rodzaju instytucjach.

Niepowtarzalny design

Ponieważ subwoofery są urządzeniami, które znajdują się zwykle na widoku, producenci zadbali o to, by prócz wyjątkowych właściwości technicznych i swoich nienagannych parametrów, subwoofery oznaczały się także nowoczesnym, niepowtarzalnym designem, który skupia na sobie uwagę i jest doskonałym uzupełnieniem każdej nowocześnie zaaranżowanej przestrzeni. To sprawia, że subwoofery idealnie sprawdzą się w każdym domu.

Podbicie Bassu
Dokładając subwoofer do naszego zestawu stereo lub budując kino domowe możemy być pewni, że zostanie nam dostarczony dużo niżej schodzący dźwięk przedstawiający głębszą scenę muzyczną i większe odczucia podczas słuchania muzyki i oglądania filmów.

Wszystkie subwoofery oferujemy w wyjątkowo korzystnych i atrakcyjnych cenach. Chętnie też doradzimy w kwestii wyboru najlepszego urządzenia, najbardziej kompatybilnego z już posiadanym sprzętem lub pozostałymi urządzeniami z naszego sklepu.

Jaki subwoofer aktywny czy pasywny?

Wszystko zależy od Twoich potrzeb. Zadzwoń lub napisz do nas, a znajdziemy sprzęt idealny dla Ciebie. Przy okazji zapytaj o promocję i rabaty na sprzęt.

Najlepsze technologie

W oferowanych przez nas subwooferach wykorzystano tylko najlepsze, nowoczesne technologie, po to, by jeszcze bardziej skupić się na jakości dźwięku. Dostępne subwoofery pomagają uzyskać wyjątkowo mocne, niskie tony, które będą idealne nie tylko w przypadku słuchania muzyki, ale także pomogą wzbogacić każdy oglądany film o dodatkowe efekty. W naszej ofercie znajdują się zarówno subwoofery aktywne, które mają wbudowany specjalny wzmacniacz, jak również subwoofery pasywne, które korzystają ze wzmacniacza zewnętrznego, na przykład zasilającego główne głośniki.

Oferowane przez nas subwoofery są gwarancją satysfakcji, niezależnie od potrzeb i wymagań, jakie stawiasz przed swoim sprzętem. Są one idealne do wykorzystania w różnego rodzaju przestrzeniach i stanowią idealne uzupełnienie każdego kina domowego. Wszystko to sprawia, że subwoofery dostępne w naszym sklepie są warte uwagi każdego, kto ceni sobie najwyższą jakość dźwięku.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Gwarantujemy, że każdy znajdzie u nas subwoofer idealnie dopasowany do swoich potrzeb, a nasza obsługa zawsze służy pomocą, doradzając w wyborze najodpowiedniejszego modelu. Jesteśmy pewni, że raz wypróbowane, nasze subwoofery będą dla Ciebie gwarancją niezapomnianych doznań dźwiękowych.

W skrócie:

Tekst opisuje ofertę sklepu, który oferuje wysokiej klasy subwoofery aktywne i pasywne, stworzone przez najlepszych producentów, cechujących się solidnością, niezawodnością i dużą znajomością tematu nagłośnienia. Subwoofery mają zastosowanie zarówno w domach, jak i w większych przestrzeniach, a ich nowoczesny design sprawia, że idealnie komponują się z każdą przestrzenią. Subwoofery pozwalają na uzyskanie mocnych, niskich tonów, co jest szczególnie ważne podczas słuchania muzyki i oglądania filmów. Oferowane są subwoofery aktywne i pasywne, a sprzedawcy chętnie doradzą w wyborze najlepszego urządzenia. Sklep oferuje także korzystne ceny oraz promocje i rabaty na sprzęt.

FAQ:

Czy subwoofery oferowane przez sklep są wykonane przez renomowanych producentów?

Tak, wszystkie subwoofery oferowane przez nasz sklep są sprzętem stworzonym przez najlepszych, wysoce cenionych producentów, którzy charakteryzują się solidnością, niezawodnością i dużą znajomością tematu nagłośnienia.

Czy subwoofery aktywne i pasywne w sklepie mają tylko zastosowanie w domach i mieszkaniach?

Nie, subwoofery z naszego sklepu mają wszechstronne zastosowanie i sprawdzą się nie tylko w domach i mieszkaniach, ale również w większych przestrzeniach, takich jak szkoły, przedszkola, firmy i instytucje.

Czy oferowane subwoofery posiadają nowoczesny design?