Klipsch

Doskonały dźwięk i styl vintage w jednym – tak pokrótce można określić produkty marki Klipsch. Kolumny podłogowe, centralne, głośniki sufitowe, instalacyjne czy kina domowe i subwoofery opracowano tak, aby cieszyć zmysły. Charakterystyczne detale, metaliczne membrany, miedziane i matowe wykończenia forniru, a przy tym bogate wnętrze dające wysokiej jakości dźwięk to genialne home audio dla wymagających. Innowacyjne technologie i ponadprzeciętna jakość z najwyższej półki.

Kolumny i głośniki Klipsch

Produkty tej kategorii to bez wątpienia rozwiązania Premium. Wysoka jakość i dbałość o detale pozwala uzyskać nieprawdopodobne brzmienie. Połączenie nowoczesnych technologii z designem, daje mocne brzmienie, niezawodność i wyjątkowe doznania słuchowe. Świetnie brzmią w różnych konfiguracjach.

Subwoofery i kino domowe

Potężne brzmienie dzięki doskonale dopracowanym podzespołom. Silne wzmacniacze, doskonała współpraca pomiędzy elementami, perfekcyjne brzemiennie spełniające oczekiwania miłośników kina, muzyki i nie tylko.

Wyświetlanie 1–28 z 103 wyników

Klipsch RP-140D – płaski głośnik naścienny

929,00 
Model RP-140D to najmniejszy reprezentant serii Klipsch On-Wall. Może zostać postawiony (pozycja pionowa, podstawa w komplecie) lub zawieszony (pozycja pozioma).

Klipsch CS-18C – Głośnik sufitowy 8 ohm

499,00 
Już możesz słuchać swojej ulubionej muzyki na basenie, tarasie czy w ogrodowej altanie. Chciałbyś by muzyka grała w tle, podczas gdy Ty zabawiasz gości na swoim patio?

Klipsch PRO-18-RW – głośnik montażowy 50W

1 499,00 
Seria PRO wykorzystując te same komponenty akustyczne i technologię tubową, co wysoko ceniona linia głośników referencyjnych Reference Premiere.

Klipsch PRO-160-RPW – głośnik naścienny 50W

1 789,00 
Seria PRO wykorzystując te same komponenty akustyczne i technologię tubową, co wysoko ceniona linia głośników referencyjnych Reference Premiere.

Klipsch CS-16C II – Głośnik sufitowy 8 ohm

399,00 
Seria instalacyjnych głośników CUSTOM, podobnie jak pozostałe, korzysta z tych samych, sprawdzonych rozwiązań producenta.

Klipsch R-101SW – Subwoofer domowy

1 999,00 
Subwoofer Klipsch R-101SW to całkowicie nowa jakość wśród subwooferów małej i średniej wielkości. Przez swoją efektywność będzie mógł grać w pomieszczeniach do 40m2.

Klipsch R-800F – Kolumna podłogowa

2 699,00 szt.
Cena za sztukę   Jest to następca bestsellera, kolumny R-820F, która została wielokrotnie nagradzana na światowych wystawach audio. Z kolumn podłogowych, jeżeli chodzi o wielkość jest to średnia połka. Ze względu na swoją efektywność pozwalają nagłośnić pokoje do 80m2.

Klipsch PRO-25-RW-LCR – głośnik montażowy 75W

1 649,00 
Seria PRO wykorzystując te same komponenty akustyczne i technologię tubową, co wysoko ceniona linia głośników referencyjnych Reference Premiere.

KLIPSCH REFERENCE R-50PM – Kolumny aktywne

2 899,00 
Nowy model kolumn aktywnych w ofercie amerykańskiego producenta. Następca bardzo popularnego R-51PM

Klipsch RP-1400SW – Subwoofer

5 899,00 
Model RP-1400SW marki Klipsch to 14-calowa generacja subwoofera, który oferuje wysoką wydajność dzięki miedzianym, "cerametalicznym" głośnikom niskotonowym z przednim wentylatorem laminarnym. Wzmacniacz klasy D zapewnia maksymalną wydajność wyjściową, a opatentowana geometria wewnętrzna minimalizuje hałas wentylatora. Subwoofer jest dostępny z bezprzewodowym zestawem WA-2, który umożliwia łatwe połączenie do czterech subwooferów Klipsch w tym samym pomieszczeniu.

Klipsch RP-1200SW – Subwoofer aktywny

4 499,00 
Model RP-1200SW marki Klipsch to 12-calowa generacja subwoofera, który oferuje wysoką wydajność dzięki miedzianym, "cerametalicznym" głośnikom niskotonowym z przednim wentylatorem laminarnym. Wzmacniacz klasy D zapewnia maksymalną wydajność wyjściową, a opatentowana geometria wewnętrzna minimalizuje hałas wentylatora. Subwoofer jest dostępny z bezprzewodowym zestawem WA-2, który umożliwia łatwe połączenie do czterech subwooferów Klipsch w tym samym pomieszczeniu.

Klipsch R-121SW – Subwoofer domowy

2 299,00 
Najmocniejszy w klasie subwoofer do kina domowego i zestawów stereo. Największy dostępny subwoofer z nowej serii Reference.

Klipsch R-50M – Kolumny podstawkowe

1 549,00 
Kolumny surrandowe, która będzie nadawała się do kina domowego jako głośnik efektów, lub w mniejszych systemach jako przednie kolumny podstawkowe. Wielu klientów decyduje się, aby kolumny grały ze wzmacniaczem / amplitunerem jako zestaw wieży stereo.  

Klipsch RF-7 III – Kolumna podłogowa

11 499,00 
Klipsch RF-7 III to imponujący głośnik podłogowy, który zapewnia doskonałe brzmienie w każdym pomieszczeniu. Zaprojektowany z myślą o audiofilach, posiada 1-calowy przetwornik kompresyjny Tractrix Horn i dwie 10-calowe przetworniki niskotonowe, co gwarantuje czysty i potężny dźwięk. Konstrukcja z solidnego drewna zapewnia elegancki wygląd, a zaawansowane technologie sprawiają, że jest to doskonały wybór dla miłośników muzyki i filmów.

KLIPSCH REFERENCE R-40PM – Kolumny aktywne

2 399,00 
Nowy model kolumn aktywnych w ofercie amerykańskiego producenta. Następca bardzo popularnego R-41PM

Klipsch – The Nines – Kolumny Aktywne Czarny

8 499,00 
The Nines to kolumny marki Klipsch o mocy ciągłej RMS 240W oraz mocy szczytowej 480W. Ekspresowa wysyłka - Najniższa cena!

Klipsch – The Nines – Kolumny Aktywne Orzech

8 499,00 
The Nines to kolumny marki Klipsch o mocy ciągłej RMS 240W oraz mocy szczytowej 480W. Ekspresowa wysyłka - Najniższa cena!

Klipsch – The Sevens – Kolumny Aktywne Czarne

6 999,00 
The Sevens to kolumny marki Klipsch o mocy ciągłej RMS 200W oraz mocy szczytowej 400W. Ekspresowa wysyłka - Najniższa cena!

Klipsch – The Sevens – Kolumny Aktywne Orzech

6 999,00 
The Sevens to kolumny marki Klipsch o mocy ciągłej RMS 200W oraz mocy szczytowej 400W. Ekspresowa wysyłka - Najniższa cena!

Klipsch RP-1600SW – Subwoofer

7 199,00 
Model RP-1600SW marki Klipsch to 16-calowa generacja subwoofera, który oferuje wysoką wydajność dzięki miedzianym, "cerametalicznym" głośnikom niskotonowym z przednim wentylatorem laminarnym. Wzmacniacz klasy D zapewnia maksymalną wydajność wyjściową, a opatentowana geometria wewnętrzna minimalizuje hałas wentylatora. Subwoofer jest dostępny z bezprzewodowym zestawem WA-2, który umożliwia łatwe połączenie do czterech subwooferów Klipsch w tym samym pomieszczeniu.

Klipsch RP-1000SW – Subwoofer

3 599,00 
Model RP-1000SW marki Klipsch to 10-calowa generacja subwoofera, który oferuje wysoką wydajność dzięki miedzianym, "cerametalicznym" głośnikom niskotonowym z przednim wentylatorem laminarnym. Wzmacniacz klasy D zapewnia maksymalną wydajność wyjściową, a opatentowana geometria wewnętrzna minimalizuje hałas wentylatora. Subwoofer jest dostępny z bezprzewodowym zestawem WA-2, który umożliwia łatwe połączenie do czterech subwooferów Klipsch w tym samym pomieszczeniu.

Klipsch RP-504C II – Kolumna centralna

2 999,00 
Kolumna Klipsch RP-504C II to propozycja dla prawdziwych koneserów dobrego brzmienia. Łączy w sobie bardzo atrakcyjny, nowoczesny wygląd z doskonałą jakością brzmienia. Dzięki temu zapewni niezapomniane wrażenia podczas słuchania muzyki, czy oglądania filmów, a jednocześnie będzie stanowiła ozdobę każdego pomieszczenia, w którym ją ustawimy.

Klipsch RP-502S II – Kolumny surround

4 699,00 
Cena za parę Głośnik Klipsch RP-502S, jest modelem z najbardziej popularnej serii Premiere, produkowanej przez jedną najbardziej znanych amerykańskich firm produkujących sprzęt audio.  

Klipsch RP-8060FA II – Kolumna podłogowa z Dolby Atmos

6 999,00 szt.
Cena za sztukę. Jesteś miłośnikiem filmów i jednocześnie dobrej muzyki? Szukasz nowego sprzętu do swojego salonu, aby poprawić wrażenia dźwiękowe podczas wieczornych seansów? Sprawdź propozycję amerykańskiej firmy Klipsch, która od lat jest uznanym producentem sprzętu audio.  

Klipsch RP-5000F II – Kolumny podłogowe

5 998,00 
Klipsch RP-5000F Premiere II, pozwala uzyskiwać dźwięki naturalne i bliźniaczo podobne do tych, które występują w otoczeniu. Oglądanie filmów z użyciem kina domowego jest wówczas emocjonującą przygodą, ponieważ można się poczuć jak w środku akcji. Z kolei muzyka puszczona z takich głośników przenika do głębi, gdyż odczuwa się ją z całą mocą.

Klipsch RP-6000F II – Kolumna podłogowa

3 399,00 szt.
Cena za sztukę. Jednym z niezawodnych sprzętów nagłaśniających jest zestaw kolumnowy Klipsch RP-6000F II, czyli produkt znanej na całym świecie i niezwykle cenionej firmy produkującej profesjonalne urządzenia nagłośnieniowe. To sprzęt, który przyda się w każdym domu a także w firmach zajmujących się elektroniką i multimediami.